В неделя ще гласувам за....

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 9 8.2%
  • БСП

    Votes: 2 1.8%
  • Има Такъв Народ

    Votes: 29 26.4%
  • ДПС

    Votes: 2 1.8%
  • ВМРО

    Votes: 2 1.8%
  • Изправи се! Мутри вън!

    Votes: 4 3.6%
  • Демократична България

    Votes: 20 18.2%
  • Възраждане

    Votes: 2 1.8%
  • Българско Лято (Божков)

    Votes: 14 12.7%
  • Марешки - НФСБ

    Votes: 1 0.9%
  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

    Votes: 9 8.2%
  • Ще маркирам "Не подкрепям никого"

    Votes: 6 5.5%
  • Друго

    Votes: 10 9.1%

  • Общо гласове
    110
Ето къде му е силата на татко Ручи:
Доста години са, видял, че нищо не ст ава, или му омръзнало , и стана президент, не виждам нищо лошо. Пък и ти ако се замислиш преди толкова години какво си мислил, променяме се.
 
Уволниха доцента, протестирал срещу предизборното посещение на Вожда в УНСС. Нищо ново. В Северна Корея направо ги разстрелват, ама още не сме стигнали дотам :)
 
Доста години са, видял, че нищо не ст ава, или му омръзнало , и стана президент, не виждам нищо лошо. Пък и ти ако се замислиш преди толкова години какво си мислил, променяме се.
Ама защо оправдаваш чуждо решение пред тоя, и то при положение, че няма какво да се оправдава?

През 2008-а Радев е бил в съвсем друго амплоа и е нормално да е мислил така. Благодарни сме, че е сменил решението си. Най-после да имаме достоен за уважение държавник, с когото да се гордеем.
 
Последно редактирано:
Уволниха доцента, протестирал срещу предизборното посещение на Вожда в УНСС. Нищо ново. В Северна Корея направо ги разстрелват, ама още не сме стигнали дотам :)
Не просто уволниха, а дисциплинарно го уволниха за уронване престижа на учебното заведение. :)
 
@nandibandi Това ми напомни на един въпрос и отговор, май разговор с гражданите беше от Слави, и един го попита, ще прави ли Шоу в парламента, и той попита, по тази логика кой се е родил политик, дали Бойко развява маркуча. Така че права си, да .
 
Не просто уволниха, а дисциплинарно го уволниха за уронване престижа на учебното заведение. :)
Ама като им издейства Борисов 8-те милиона за новия корпус, не беше предизборна агитация.
 
Ама като им издейства Борисов 8-те милиона за новия корпус, не беше предизборна агитация.
Какво значи "издейства"? Тези 8 милиона ги платихме аз и ти, не Борисов. Айде да не говорим така, сякаш Тиквата работи с някакви лични пари и едва ли не от алтруизъм раздава милиони наляво и надясно.

https://offnews.bg/obshtestvo/7-5-m...-na-unss-izlizat-ot-dzhoba-na-dan-702036.html
 
Какво значи "издейства"? Тези 8 милиона ги платихме аз и ти, не Борисов. Айде да не говорим така, сякаш Тиквата работи с някакви лични пари и едва ли не от алтруизъм раздава милиони наляво и надясно.

https://offnews.bg/obshtestvo/7-5-m...-na-unss-izlizat-ot-dzhoba-na-dan-702036.html
Издейства означава, че е насочил определени пари към определено място, без да е длъжен да го прави. Никой не казва, че са лични тези пари.
 
Какво значи "издейства"? Тези 8 милиона ги платихме аз и ти, не Борисов. Айде да не говорим така, сякаш Тиквата работи с някакви лични пари и едва ли не от алтруизъм раздава милиони наляво и надясно.

https://offnews.bg/obshtestvo/7-5-m...-na-unss-izlizat-ot-dzhoba-na-dan-702036.html
Тиква или не, дъните се яко и вие. Добре, че не се излъгах да пусна за вас. По леви сте и от БКП.
 
Хъм .... Това къде съм го чувал.... А да, казвал си го около 200 пъти вече. На всички е ясно, че си герберастин в червата, няма нужда да го припомняш постоянно.
По-добре от Божковист.
 
Издейства означава, че е насочил определени пари към определено място, без да е длъжен да го прави. Никой не казва, че са лични тези пари.
Което пък означава, че е купил едни хора, за да му съдействат на изборите.

И от кога служители на която и да е институция нямат право на лично мнение? Нали са граждани за европейско развитие? Що ползват методите на Северна Корея?
 
Издейства означава, че е насочил определени пари към определено място, без да е длъжен да го прави. Никой не казва, че са лични тези пари.

Представям си само как го е казал, с тон : " АБЕ ГОРАНОВ, Я НАСОЧИ ТЕЯ ПАРИ ЕЙ ТАМ"
 
176226703_3867677046642882_3208262464090584359_n.jpg
 
Преди час приеха в Парламента всеки законопроект да се гласува до 3 дни след внасянето му.
Който има акъл, ще се сети за какво става въпрос.
 
Преди час приеха в Парламента всеки законопроект да се гласува до 3 дни след внасянето му.
Който има акъл, ще се сети за какво става въпрос.
Епа, гатанките са излишни. Тошко-то ясно заяви, че няма да съставят кабинет и ще вървят към предсрочни. Много ще се радвам обаче, ако вотът им падне поне на половина, защото такива тънки сметчици са адски грозни. Освен това не ми харесва некви повярвали си посерковци да ми киселеят.

Лошото е, че избирателите им са по-тъпи и от тия на тиквун и няма да видят знаците... Лошо, лошо...
 
Охх нищо добро не ни чака, това ще ви кажа. Като гледам какви простотии са предложени днес и още повече какви са вече приети.
Майчето даже предложила 1400 лева заплата, тва сега нормално ли е? :D От 240 идиоти, има сигурно едно 40-50 човека дето са вътре с една идея по-чисти помисли и си разчитат на заплатата хората. Дайте да ги откажем и тях. Що за нормален човек, експерт в няква област ще се навре там за 1400 лв., да не говорим пък и за министър, да те плюят всички.

Айде някой да я пита Майчето, откъде тя намира останалите пари като не е от заплата да си покрие дрешките поне...Щом 1400 и стигат :D

На Слави хората мълчат, щото са некомпетентни меко казано и ще разчитат да увеличат на следващите избори подкрепата си от чужбина. В момента просто гледат да не се изложат много. Избирателите им верно са изключително тъпи, жалко е, че имам някои познати сред тях, но те си бяха ограничени още в училище, не са виновни.

Хубаво ще е да са скоро новите избори, да се хванат да управляват и да се самоприключват по-скоро, че тая политическа криза заедно с другите не е ок. При нови избори, обаче Божков и патриотите най-вероятно ще са вътре, надявам се за сметка на мутрите.
 
Споко, новините са добри, отваря се място за нов играч, допускам че ще се появи скоро. Това е много добре, до тук не стават, очакваме следващите избори. Поне видяхме, че и гробарите не стават, тулупа направи низ от селски изпълнения, които не останаха неоценени. Според мен всички в текущия парламент ще търпят щети на следващите избори. Получава се един сериозен вакуум, пък да видим къде ще му излезе края.

До тук не мисля, че съм сбъркал с вота си :)
 
Хубаво ще е да са скоро новите избори, да се хванат да управляват и да се самоприключват по-скоро, че тая политическа криза заедно с другите не е ок. При нови избори, обаче Божков и патриотите най-вероятно ще са вътре, надявам се за сметка на мутрите.
Колкото по-скоро са изборите, толкова по-голяма е вероятността резултатите да се повторят и тогава какво правим?

Времето пък не работи в интерес на партии като ИТМ, защото с тая мистерия, която се опитват да създават около себе си само ще изгубят. Мистериозността е хубаво качество, ама при жените. От мъжете обикновено се искат топки и твърди позиции, които да се отстояват. :)
Слави! Тоя може и да е умрял, ама никой не ни казва. Кви са тия криеници сега? Имаш избиратели, мама му стара. Поне към тях прояви уважение.
 

Горе