В неделя ще гласувам за....

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 9 8.2%
  • БСП

    Votes: 2 1.8%
  • Има Такъв Народ

    Votes: 29 26.4%
  • ДПС

    Votes: 2 1.8%
  • ВМРО

    Votes: 2 1.8%
  • Изправи се! Мутри вън!

    Votes: 4 3.6%
  • Демократична България

    Votes: 20 18.2%
  • Възраждане

    Votes: 2 1.8%
  • Българско Лято (Божков)

    Votes: 14 12.7%
  • Марешки - НФСБ

    Votes: 1 0.9%
  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

    Votes: 9 8.2%
  • Ще маркирам "Не подкрепям никого"

    Votes: 6 5.5%
  • Друго

    Votes: 10 9.1%

  • Общо гласове
    110
Последно редактирано:
Дай да пием тогава по кафе в центъра
Давам, ама в кой център? На слънчевата система? Там сме. Ш'ти звънна... ;)
 
нищо няма да се оправи скоро време.. задължително искали 100% машинно гласуване.. да бе да.. пълни глупости правят до тук.. само излишни пари ще дават.. никъде в Европа не се гласува машинно, всички се провалят само ние сме умните..
 
Те вече са дадени тия пари за машините.. Трябва някак да се спре платеният вот. Че сме най-големите мизерници не само в ЕУ - ясно, ама пък и най-големите продажници... ае стига вече! 10% от вота в бг е изтъргуван, най-малко. Друг въпрос е дали тия машини изобщо ще повлиаят някак на тази трагикомична тенденция - хората да предпочетат едни бързи 50лв, вместо да упражнят правото си на глас. Явно толко им дреме и за правото си и за неговото влиание върху изборите. По-скоро тва с видеото ще има ефект, най-вече при броенето. А да видим.
 
Утре ще видим реално дали ще мине в зала гласуването.
 
Последно редактирано:
Няма да има във всички секции, тия малките продължават на хартия. Не знам, до тук май 60+ млн. за машини са дадени, не че това ни е най-големия проблем..
 
Аз по принцип съм "за" образователен ценз и хора без средно да не могат да гласуват. Да не говорим, че в БГ масово гласуват и хора без основно, които не могат да четат дори.
 
Аз по принцип съм "за" образователен ценз и хора без средно да не могат да гласуват. Да не говорим, че в БГ масово гласуват и хора без основно, които не могат да четат дори.
той сега няма 50% гласуване тогава ще има активност от 20 % :)
 
той сега няма 50% гласуване тогава ще има активност от 20 % :)
Е, разбира се, че никога няма да се случи. Особено имайки предвид, че ще стане някакъв международен скандал.
 
Аа тия, за които говорите са хванати на 100% , а другите не им е даден много избор.. ;)
Точно в това е проблема, че тия общности, които всъщност са изкуствените гласове, те имат почти 100% активност..
 
Аа тия, за които говорите са хванати на 100% , а другите не им е даден много избор.. ;)
Точно в това е проблема, че тия общности, които всъщност са изкуствените гласове, те имат почти 100% активност..
При държавната администрация и корпоративния вот е същото. Не чак на сто процента, ама е доста.
 
Последно редактирано:
@nandibandi изгледай това и кажи дали Радев не играе с ИТН. Според мен целта е не само да го издухат бившите комунисти от БСП, но и настоящите от гроб. Мисля че колективния разум на Славчо, за който говорих вчера, е взел правилно решение. Това са двете страни на една и съща монета. А и като гледах отзивите на едните и другите, не мога да преценя дали бсп вият повече или гроб. Но, факт е, че и двете партии не са доволни, което е добре.

 
@nandibandi изгледай това и кажи дали Радев не играе с ИТН. Според мен целта е не само да го издухат бившите комунисти от БСП, но и настоящите от гроб. Мисля че колективния разум на Славчо, за който говорих вчера, е взел правилно решение. Това са двете страни на една и съща монета. А и като гледах отзивите на едните и другите, не мога да преценя дали бсп вият повече или гроб. Но, факт е, че и двете партии не са доволни, което е добре.
Най-забележителното в клипа беше, че Тошко-то се усмихна за част от секундата, поглеждайки Ети. Това му беше лимита за следващите 2 години и вероятно повече няма да разтегне устни и да грейне с очи. :)

Нямам идея кой как го играе, но живот и здраве, много скоро ще разберем. Дано е за добро цялата тази моментна загадъчност и несигурност. Мен лично неизвестността ужасно ме плаши, та може би затова реагирам остро на тия подмолни и мистериозни игри на ИТН.

Ще видим какво ще сърбаме в следващите месеци... Дано е вкусно и питателно. :)
 
Отговарям си сам: Ами не мина.

А пък аз ти отговарям защо не мина, че белким видиш с кои си:

При втория опит за приемане на програмаха гласуваха 208 народни представители, "за" така предложената програма бяха 79, против бяха шестима депутати от ГЕРБ, а 123-ма избраха да гласуват "въздържал се" (63-ма от ГЕРБ, 37 от БСП, 23 от ДПС). Така заради начина, по който гласуваха ГЕРБ, ДПС и БСП, заседанието се провали.

Почна ли да ти се изяснява?
 
Най-забележителното в клипа беше, че Тошко-то се усмихна за част от секундата, поглеждайки Ети. Това му беше лимита за следващите 2 години и вероятно повече няма да разтегне устни и да грейне с очи. :)

Нямам идея кой как го играе, но живот и здраве, много скоро ще разберем. Дано е за добро цялата тази моментна загадъчност и несигурност. Мен лично неизвестността ужасно ме плаши, та може би затова реагирам остро на тия подмолни и мистериозни игри на ИТН.

Ще видим какво ще сърбаме в следващите месеци... Дано е вкусно и питателно. :)

Питателно да, вкусно не :)
 
Как щяхте да реагирате, ако Слави беше решил да прави мандат със "статуквото"? Представям си какъв вой щеше да настане, че е подлога, патерица, лъжец и т.н. Евала, че отстояват позицията и не се подават на евтините манипулации на Боко, Корнелия и другите. Живи и здрави на следващите избори дано са първа сила и да се надяваме, че патериците на ГЕРБ няма да се намърдват в НС.
 

Горе