В неделя ще гласувам за....

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 9 8.2%
  • БСП

    Votes: 2 1.8%
  • Има Такъв Народ

    Votes: 29 26.4%
  • ДПС

    Votes: 2 1.8%
  • ВМРО

    Votes: 2 1.8%
  • Изправи се! Мутри вън!

    Votes: 4 3.6%
  • Демократична България

    Votes: 20 18.2%
  • Възраждане

    Votes: 2 1.8%
  • Българско Лято (Божков)

    Votes: 14 12.7%
  • Марешки - НФСБ

    Votes: 1 0.9%
  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

    Votes: 9 8.2%
  • Ще маркирам "Не подкрепям никого"

    Votes: 6 5.5%
  • Друго

    Votes: 10 9.1%

  • Общо гласове
    110
Че то в ГЕРБ е пълно с най-големите променящи се. Антон Тодоров, дето написа книгата "Бойко, Цецо и шайката" или там каквото беше, после стана от ГЕРБ. Тома Биков, дето разправяше какъв смешник е Борисов, после стана от ГЕРБ. Даниел Митов, дето го предложиха за премиер, преди време даваше интервюта как Борисов е диктатор. Тая Дани Каназирева през колко партии мина?
И това не ти ли говори нещо? Защо всички отиват там? Помисли!
 
А бе нали бяхте репресирани. Ми тогава трябваше да си трето поколение мало уйовец. Май и ти си ял филия с мас като баце ... А дядо ти в белене е бил внедрено ушенце
Ти за дядо ми много не говори без да знаеш. Боклук скапан.
 
Дадох шанс на другите с моето негласуване на тези избори, но като ги видях каква пълна трагедия са, повече няма да го правя. А и доста хора около мен, с които си говорих. Статуквото си е било много добре. Жалко, че ще го осъзнаете късничко. Ама нищо, то човек се учи от грешките си.
 
Дадох шанс на другите с моето негласуване на тези избори, но като ги видях каква пълна трагедия са, повече няма да го правя. А и доста хора около мен, с които си говорих. Статуквото си е било много добре. Жалко, че ще го осъзнаете късничко. Ама нищо, то човек се учи от грешките си.

Съвсем приятелски ти препоръчвам, тоя бездарен театър, дето се мъчиш да го разиграваш да го прекратиш. Отстоявай си позицията мъжката, това дето го правиш е курвенска история. Кажи си, че си фен на простака и си повтаряй опорките, като другите герберясали лели, дето са заляли фейсбук. Бойко, Бойко, всеки има право на грешки, както казах.... По-добре да защитаваш грешна теза, отколкото да се мъчиш да шикалкавиш толкова плоско.
 
Пичове, не знам кво спорите, истината е супер проста - щом не харесвате Боко, оти е прост селянин, нямате абсолютно никаква причина да харесвате Слави. Слави е много нисък, сравнено с Боко и по нищо не го превъзхожда. И тва е супер забавното, че уж нали се търси алтернатива. Слави не е по-умен от Бойко, не е по-честен от него, не е по-чист от него и не е по независим от него, а да и не и с по-добри намерения от него, тъй че...Дори и не е по-здрав от него и изглежда доста зле, честно казано.

Квото и да стане с тия партии просто ще се сменят едни хора с други, а новите други няма да са нищо по-добро като цяло. Но явно, за да се види добре това и от слепите е нужно да си мине всичко по реда.

И като си изпием поредната горчилка, след още 10 години може би ще се появи вече истинска алтернатива. Дано обаче тогава вече не е късно, защото може да се окаже, че точно подобен вот към момент и вкарването в парламента на съмнителни партии със съмнителни лица в тях ще бетонира Борисов, мда точно така. Слави, Мая, Ристо, Дончева и други подобни са напълно способни да покажат на българския среден избирател, че алтернатива няма и е по-добре бате Бойко да върти руля, поне там някой носи отговорност.
 
А всъщност истината е много проста - Славун работи за тиквун. Точно това ще се случи на предсрочните избори и после няма да ревете, когато гроб мобилизира сили, а партия "нема такъв нарцисист" спихне като всеки прекомерно надут балон.

Да, нужно е стабилно правителство СЕГА, защото хазната е опоскана и сме във всякаква криза. Служебният кабинет, който Радев ще трябва да назначи не може да изготви качествен бюджет, нито да го актуализира, нито пък да тегли нови заеми.

Залисани в дребни и незначителни промени в изборния кодекс, новите дупетати няма да изготвят качествен план за развитие и устойчивост, така че ще изгубим и едни важни пари от ЕС, които можеха да дадат глътка въздух на умиращата ни икономика. Такъв батак ще създадат за тия 2-3 месеца Славун и ко, че и най-върлите противници на гроб ще ги предпочетат пред "не-статуквото".

И не знам как дългия е успял да вербува стойностни хора и доказани експерти като Мика Зайкова, Ива Митева, Андрей Чорбанов и др., но е факт, че ще унищожи репутацията им и ще ги превърне в политически трупове за нула време.

Твърде много са приликите между Тиквун и Славун, за да му гласуваме каквото и да е доверие. Най-голямата прилика е, че и двамата са болни нарцисисти и са реверсивна версия на Цар Мидас - превръщат всичко, до което се докоснат не в злато, а в лайна.

Хубав и успешен ден на всички! :)
 
Много сериозно бъркате, като слагате знак за равенство между Славчо и Тиквун. Славчо се движи от своеобразен Тинк Танк, който е формиран от над 20 човека, нищо общо няма между двата модела. Който си мисли, че Славчо, също като тиквун, взема някакви еднолични решения, лъже се. Всичките им действия са добре обмислени и са плод на колективен разум.
 
Тук съм съгласен, относно вземането на решения, ясно е, че Слави се допитва. Но в случая даже не съм сигурен, че това е нещо добро. На българския народ очевидно му трябва пастир, защото повечето са овце. Такова ни е състоянието към момента за съжаление, търси се някой с твърда ръка да взема решенията и да подвиква на овцете, че да ги вкара в обора :D

Иначе кажи ми ти в твоята фирма, ако търсиш човек да ти изправи фирмата, да я промени, развие и т.н. ще вземеш ли Слави? Ще те впечатли ли той на интервю и с какво?

Политика и бизнес си приличат понякога, когато искаш да променяш и да създаваш нещо ново, алтернативно, ти трябва супер много енергия, желание, нестихващ ентусиазъм, нещо което те мотивира много, за да не спираш пред трудностите. Когато искаш да промениш цяла държава, половината от която няма да иска да се променя, щото си е ок, ти трябва всичко изредено горе по 1000. И после погледни Слави...

С какви подбуди според теб той влиза в НС като едва гледа?

Сериозно, какво знаете за този човек извън това, че е популяризирал наистина успешно фолклорни песни, на които всички сме пили? И повечето му избиратели нямаше никога да ги чуят, ако не беше той, за което евала!

Наистина кажете ми, какво знаете за него, за начина му на живот примерно, извън това, че го дават по ТВ вече 20 години. Интересно ми е. Едно е да те показват 1 час на ден по телевизията и другото време да си правиш каквото искаш в сенките, друго е цялото внимание да е приковано в теб и от сутрин до вечер всички медии да говорят за теб - за справка Бойко.

И оттук следващият въпрос, за какво му е на човек на тази възраст, в такова здравословно състояние с неговите пари и слава да се бута в тая политика? Кауза?

Аз примерно не бих си го причинил...

П.П. Последното важи и за Бойко, след 10 години управление, аз вече бих се оттеглил. Но явно властта е опиат, а и предполагам, че иска да остане в историята.
 
Който си мисли, че Славчо, също като тиквун, взема някакви еднолични решения, лъже се.
И това го знаем как, биарка? И какво значение има дали са еднолични или колективни, като са адски тъпи решения? :)

Време беше да ни се разминат възгледите. То чак не беше нормално да сме толкова единодушни по всички въпроси. :)
 
Тук съм съгласен, относно вземането на решения, ясно е, че Слави се допитва. Но в случая даже не съм сигурен, че това е нещо добро. На българския народ очевидно му трябва пастир, защото повечето са овце. Такова ни е състоянието към момента за съжаление, търси се някой с твърда ръка да взема решенията и да подвиква на овцете, че да ги вкара в обора :D

Иначе кажи ми ти в твоята фирма, ако търсиш човек да ти изправи фирмата, да я промени, развие и т.н. ще вземеш ли Слави? Ще те впечатли ли той на интервю и с какво?

Политика и бизнес си приличат понякога, когато искаш да променяш и да създаваш нещо ново, алтернативно, ти трябва супер много енергия, желание, нестихващ ентусиазъм, нещо което те мотивира много, за да не спираш пред трудностите. Когато искаш да промениш цяла държава, половината от която няма да иска да се променя, щото си е ок, ти трябва всичко изредено горе по 1000. И после погледни Слави...

С какви подбуди според теб той влиза в НС като едва гледа?

Сериозно, какво знаете за този човек извън това, че е популяризирал наистина успешно фолклорни песни, на които всички сме пили? И повечето му избиратели нямаше никога да ги чуят, ако не беше той, за което евала!

Наистина кажете ми, какво знаете за него, за начина му на живот примерно, извън това, че го дават по ТВ вече 20 години. Интересно ми е. Едно е да те показват 1 час на ден по телевизията и другото време да си правиш каквото искаш в сенките, друго е цялото внимание да е приковано в теб и от сутрин до вечер всички медии да говорят за теб - за справка Бойко.

И оттук следващият въпрос, за какво му е на човек на тази възраст, в такова здравословно състояние с неговите пари и слава да се бута в тая политика? Кауза?

Аз примерно не бих си го причинил...

П.П. Последното важи и за Бойко, след 10 години управление, аз вече бих се оттеглил. Но явно властта е опиат, а и предполагам, че иска да остане в историята.

О не, в никакъв случай не казвам, че Славчо е най-доброто. Но със сигурност мога да кажа, че Баце е най-лошото. Точно по изброените от теб причини. Знаем му историята, знаем му комунистическия произход, знаем му записите, знаем му всичко. Покрай това, че съм се занимавал с бизнес цял живот и съм работил с много хора като него, знам го и как разсъждава.

Какво мотивира Славчо, не мога да кажа. Допускам, че точно тоя Тинк Танк, за който говоря го тика към тоя работа.
 
И това го знаем как, биарка? И какво значение има дали са еднолични или колективни, като са адски тъпи решения? :)

Време беше да ни се разминат възгледите. То чак не беше нормално да сме толкова единодушни по всички въпроси. :)

Ама няма лошо. Това го знаем, защото познавам един от тях, както съм казвал и преди. Мисля че си се поддала на внушения. Нещата не са никак прости. Аз също не бих се поставил в зависимост от БСП, само времето ще покаже кое е правилното решение. За мен всичко, което изнервя тулупа е правилно.
 
Съвсем приятелски ти препоръчвам, тоя бездарен театър, дето се мъчиш да го разиграваш да го прекратиш. Отстоявай си позицията мъжката, това дето го правиш е курвенска история. Кажи си, че си фен на простака и си повтаряй опорките, като другите герберясали лели, дето са заляли фейсбук. Бойко, Бойко, всеки има право на грешки, както казах.... По-добре да защитаваш грешна теза, отколкото да се мъчиш да шикалкавиш толкова плоско.
Въобще няма да те отразявам, гласувай си за престъпниците и ги отървавай от затвора, твоя си работа.
 
Ама няма лошо. Това го знаем, защото познавам един от тях, както съм казвал и преди. Мисля че си се поддала на внушения. Нещата не са никак прости. Аз също не бих се поставил в зависимост от БСП, само времето ще покаже кое е правилното решение. За мен всичко, което изнервя тулупа е правилно.
Да, но точно тук е проблемЪТ. По стар български обичай мразим и хулим нещо, защото е настоящето. Готови сме да го унищожим, защото мислим, че е най-лошото и в същото време с радост прегръщаме всичко ново, само защото е ново. Нов спасител, нов месия. Все едно и също. Нямам 30, а все едно и също се прави за тва и не мърдаме с метър. Всъщност избираме все по-лошото и по-лошото. Навсякъде по света има приемственост, тук само се руши...

Иначе всички в момента ги обединява само това - общ враг ГЕРБ, всъщност нормално е всички да се обединят срещу най-силния си опонент така имат някакъв шанс. Повечето обаче, включително и Слави знаят, че ще са вътре за 1 мандат, така че ще кешират. Слави просто ще изкара много пари, в момента си определя цената, тва е. Нищо кой знае кво няма да се случи...
 
О не, в никакъв случай не казвам, че Славчо е най-доброто. Но със сигурност мога да кажа, че Баце е най-лошото. Точно по изброените от теб причини. Знаем му историята, знаем му комунистическия произход, знаем му записите, знаем му всичко. Покрай това, че съм се занимавал с бизнес цял живот и съм работил с много хора като него, знам го и как разсъждава.

Какво мотивира Славчо, не мога да кажа. Допускам, че точно тоя Тинк Танк, за който говоря го тика към тоя работа.
Абе стига с това как еди кой си бил комунист! Те всички бяха комунисти навремето. И СДС и Царя и кой ли не.
 
Да, но точно тук е проблемЪТ. По стар български обичай мразим и хулим нещо, защото е настоящето. Готови сме да го унищожим, защото мислим, че е най-лошото и в същото време с радост прегръщаме всичко ново, само защото е ново. Нов спасител, нов месия. Все едно и също. Нямам 30, а все едно и също се прави за тва и не мърдаме с метър. Всъщност избираме все по-лошото и по-лошото. Навсякъде по света има приемственост, тук само се руши...

Иначе всички в момента ги обединява само това - общ враг ГЕРБ, всъщност нормално е всички да се обединят срещу най-силния си опонент така имат някакъв шанс. Повечето обаче, включително и Слави знаят, че ще са вътре за 1 мандат, така че ще кешират. Слави просто ще изкара много пари, в момента си определя цената, тва е. Нищо кой знае кво няма да се случи...

Настоящето е отвратително, затова го хулим. Като виждаш, че нещо е грозно, как няма да го хулиш? Това което се случва тук не е нормално. Това ми е проблема. Нямам нищо против политиците да си играят схемите, ама тая простащина не мога да я понасям. Как е възможно лицето на България да е такъв селяндур, как е възможно да сме на дъното на всички позитивни класации и на върха на всички негативни. Как е възможно това!? Как е възможно всички национални медии да си прекъсват програмите и да излъчват пряко лайфовете на говедото пряко. Това в комунизма не го е имало. Не, не... това не може да е нормално, никога няма да го приема.
 
Абе стига с това как еди кой си бил комунист! Те всички бяха комунисти навремето. И СДС и Царя и кой ли не.

Да не те хвана Кови бе? :) Доскоро орева света, че комунистите това, комунистите онова, сега друга песен запя. Ей, гербаджия такъв :)
 
За мен всичко, което изнервя тулупа е правилно.
Ама дали го изнервя наистина или гледаме някаква сценка от селска вечеринка?

За мен правилният ход е да се държат гроб колкото е възможно по-далеч от властта, за да им отнемат всяка възможност да се върнат обратно в управлението. Знаеш ли какво ще се случи при нов скорошен вот? Ще се набухат старите патерици на буци и ще му позволят да състави нов кабинет. Не мисля, че с увеличаване на секциите в чужбина славчо ще си вдигне кой знае колко повече вота. Тези, които бяха твърдо за него, се редиха на опашки и гласуваха. Останалите са пълна мистерия. Да не забравяме, че герб получи гласове и от чужбина. Ами ако тези гласове се увеличат??? Едно разбрахме при последния вот - нямаме изтичане на мозъци, а само на работна ръка - евтина и нискообразована. Такъв електорат не ни е особено нужен в момента, особено пък като знаем, че и турските гласове ще се увеличат.
 
А кандидат-президентът каква игра играе? В една горичка при едни борчета каза, че бави мандата защото дава време за преговори или нещо подобно? Само той не разбра, че никой с никого не си говори.
 
Ама дали го изнервя наистина или гледаме някаква сценка от селска вечеринка?

За мен правилният ход е да се държат гроб колкото е възможно по-далеч от властта, за да им отнемат всяка възможност да се върнат обратно в управлението. Знаеш ли какво ще се случи при нов скорошен вот? Ще се набухат старите патерици на буци и ще му позволят да състави нов кабинет. Не мисля, че с увеличаване на секциите в чужбина славчо ще си вдигне кой знае колко повече вота. Тези, които бяха твърдо за него, се редиха на опашки и гласуваха. Останалите са пълна мистерия. Да не забравяме, че герб получи гласове и от чужбина. Ами ако тези гласове се увеличат??? Едно разбрахме при последния вот - нямаме изтичане на мозъци, а само на работна ръка - евтина и нискообразована. Такъв електорат не ни е особено нужен в момента, особено пък като знаем, че и турските гласове ще се увеличат.

Не знам дали го изнервя, ама оня ден се включи на лайф да се пеняви, изглеждаше искрен :) Много го е страх от служебен кабинет на Радев, а Славчо му дава точно това. Ако е кабинет излъчен от парламента с подкрепата на БСП има шанс да си купи дупедати, да върти, да суче, ама със служебния не става. Мен ако питаш, Славчо по скоро играе с Радев някаква игра...
 

Горе