В неделя ще гласувам за....

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 9 8.2%
  • БСП

    Votes: 2 1.8%
  • Има Такъв Народ

    Votes: 29 26.4%
  • ДПС

    Votes: 2 1.8%
  • ВМРО

    Votes: 2 1.8%
  • Изправи се! Мутри вън!

    Votes: 4 3.6%
  • Демократична България

    Votes: 20 18.2%
  • Възраждане

    Votes: 2 1.8%
  • Българско Лято (Божков)

    Votes: 14 12.7%
  • Марешки - НФСБ

    Votes: 1 0.9%
  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

    Votes: 9 8.2%
  • Ще маркирам "Не подкрепям никого"

    Votes: 6 5.5%
  • Друго

    Votes: 10 9.1%

  • Общо гласове
    110
Гласуваш за Слави - получаваш БСП:
Крий се. Иде лошо комуниста бие тедка и праща Белене ...
 
Майчето пак извади Костинброд 2 - Илчовски. Е, тоя път номерът няма да мине. Макар че като знам какви дебили са хората, може и да й повярват. За вас съм сигурен, че сте налапали куката. Нали сте антигербаджии. Само ГЕРБ! Победа!
 
Още малко ви остава, герберастчета! Тиквата си отива!
И после? И ти не знаеш какво! Само не ми казвай, че ще е по-добре. Щото тоя филм със СДС и вътре наблъскани комунисти го минах вече.
 
Що не минеш да те пратя където трябва? Не се крий.
Бахти демократа си ... да не си гледал клипчета от затвора да се надъхваш ...
 
Коментарът, който добре отразява случващото се:

Намирам се на заседание на т.нар. комисия по ревизия на управлението на Бойко Борисов. Грозна гледка.
От ГЕРБ правят всичко възможно да провалят изслушването на бизнесмена Илчовски, който разказва за злоупотреби, свързани с премиера Борисов, министри.
Координатор на цялата акция е пиарът на ГЕРБ (по популярен и като координатор над побоя на хора на сбирката на ГЕРБ в Тех парка миналото лято).
Това, което се случва е дъно във всяко едно отношение. От ГЕРБ се гърчат и квичат в отчаяни опити да провалят изслушването и така да защитят Борисов.
Очевидно краят на ГЕРБ дава известен кураж на тези, които в продължение на десетилетие бяха в схемите му, плащаха проценти, подкупи, сладко позициониране в хранилката на властта.
Сега е времето всичките тези да говорят. Борисов е в оставка и е време за разследване на цялата гербаджийска пасмина от 2005 г. до днес.
 
Абе пич, мислех, че си малко по-сериозен. Лъгал съм се явно. Поредната повредена латерна. Странно, не го очаквах.
Голям кеф ми е в момента! Даже мисля пак да си сменя мнението за изборите - вместо за ИТН, пускам направо за Черепчето!
 
Голям кеф ми е в момента! Даже мисля пак да си сменя мнението за изборите - вместо за ИТН, пускам направо за Черепчето!

Ако Божков беше в парламента, нещата щяха да са още по-яки. Нищо, на следващите избори и той ще е на купона :)
 
По-добре съм от теб, червен червей.
Доста месеци се въздържам да ти падам на нивото, но мисля да ти обясня нещо. Селтака и девето поколение да е столичанин, пак си остава селтак. А три със сигурност не стигат.
 
Ако Божков беше в парламента, нещата щяха да са още по-яки. Нищо, на следващите избори и той ще е на купона :)
Дали и аз да не гласувам за него? Колебая се. Хахаахаха
 
Доста месеци се въздържам да ти падам на нивото, но мисля да ти обясня нещо. Селтака и девето поколение да е столичанин, пак си остава селтак. А три със сигурност не стигат.
Пише се селтакът, неграмотник. Пълен член.
 
Пише се селтакът, неграмотник. Пълен член.
Леле кой се обади. Че ти две изречения на кръст не можеш да вържеш господин професоре по филология. За справка прегледай поне последните 5-6 страници от темата ...
Извод може би 12 поколения ще са малко
 
Леле кой се обади. Че ти две изречения на кръст не можеш да вържеш господин професоре по филология. За справка прегледай поне последните 5-6 страници от темата ...
Извод може би 12 поколения ще са малко
Нещо май се поядоса? Аз си взех пуканки и цял ден ви гледам сеира. Лекичко ви иронизирах, ама вие много гневни. Напълнихте ми душата. Ей така и вашият идол Божката ви клати, а вие му целувате ръцете. Как готино ви промива мозъците! Ама нищо де, ефектът на бумеранга е доста силен. Търпение ми е майката.
 

Горе