В неделя ще гласувам за....

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 9 8.2%
  • БСП

    Votes: 2 1.8%
  • Има Такъв Народ

    Votes: 29 26.4%
  • ДПС

    Votes: 2 1.8%
  • ВМРО

    Votes: 2 1.8%
  • Изправи се! Мутри вън!

    Votes: 4 3.6%
  • Демократична България

    Votes: 20 18.2%
  • Възраждане

    Votes: 2 1.8%
  • Българско Лято (Божков)

    Votes: 14 12.7%
  • Марешки - НФСБ

    Votes: 1 0.9%
  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

    Votes: 9 8.2%
  • Ще маркирам "Не подкрепям никого"

    Votes: 6 5.5%
  • Друго

    Votes: 10 9.1%

  • Общо гласове
    110
Славчо да си беше мълчал. От кухо, по-кухо интервю.
Никава, ама никаква идея какво да прави по-натататък.
 
Славчо да си беше мълчал. От кухо, по-кухо интервю.
Никава, ама никаква идея какво да прави по-натататък.
Толкова си може плевенският мозък. Особено без съветници или сценаристи!
 
Ти си гледай партията-майка, аз съм си много добре.
Явно ваксината те е ударила в главата. И преди беше куха лейка, но вече тотално изгуби връзка с реалността.
 
Леле, ти си болен, бе момко, само това повтаряш! Е като умре, някой ще ти напълни джоба ли? Хаха...
Моят джоб аз си го пълня. Искам обаче разни мутри да не си пълнят техните с милиони :)
 
Моят джоб аз си го пълня. Искам обаче разни мутри да не си пълнят техните с милиони :)
И аз го искам, ама как не разбра, че едни мутри се сменят с други, а ние пак ще се ядосваме. Защо всички забравихте за кражбите на БСП? Че то от тях тръгна всичко. А сега те си кротуват и потриват ръчички, чакайки удобен момент да се възползват от ситуацията.
 
И аз го искам, ама как не разбра, че едни мутри се сменят с други, а ние пак ще се ядосваме. Защо всички забравихте за кражбите на БСП? Че то от тях тръгна всичко. А сега те си кротуват и потриват ръчички, чакайки удобен момент да се възползват от ситуацията.
Такава вакханалия и кражби не е било от 90-те - милиони от обществени поръчки, повсеместна корупция, златни кюлчета, мутренски нрави и манталитет. Крайно време е този режим да приключи.
 
Айде Любо Жечев също с материал по темата с Илчовски. Типично в негов стил. Гербрастите да не гледат :)

 
Такава вакханалия и кражби не е било от 90-те - милиони от обществени поръчки, повсеместна корупция, златни кюлчета, мутренски нрави и манталитет. Крайно време е този режим да приключи.
Прав си, тогава се избиваха по улиците директно.
 
Айде Любо Жечев също с материал по темата с Илчовски. Типично в негов стил. Гербрастите да не гледат :)

Що бе, Любо е готин. Само че Илчовеца ще ходи на прокурорче скоро...
 
Що бе, Любо е готин. Само че Илчовеца ще ходи на прокурорче скоро...
Какво коментираш, без да си изглеждал видеото. На прокурор ще се ходи, ама Илчовски май ще е в ролята на свидетел. Други ще са обвиняемите. Тая лавина която тръгна, няма да можете да я спрете!

Как така Любо е готин? По вашата логика е тъмночервен комунист, как готинин?
 
Само че Илчовеца ще ходи на прокурорче скоро
Само че преди това прокурочето ще си ходи. ;)
 
Какво коментираш, без да си изглеждал видеото. На прокурор ще се ходи, ама Илчовски май ще е в ролята на свидетел. Други ще са обвиняемите. Тая лавина която тръгна, няма да можете да я спрете!

Как така Любо е готин? По вашата логика е тъмночервен комунист, как готинин?
Е аз познавам и хора комунисти около мен, това не значи, че са лоши? Имам и цесекари, и левскари, ама всички се забавляваме заедно. Това, че за теб спорът във форума е на живот и смърт си е твоя работа.
 
И свидетелят на гроб също ги загроби, както самите депутати на тиквун с опитите си да спрат изслушването на Илчовски. Тоя Илчовски може да лъже като циганин, но реакциите на калинките и мисирките МУ говорят, че не.

Голям цирк е било - Генка Шекерова разказва:

 
Всички са образовани и честни в ПП ГРОБ. Там няма корумпирани калинки...

 

Горе