В неделя ще гласувам за....

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 9 8.2%
  • БСП

    Votes: 2 1.8%
  • Има Такъв Народ

    Votes: 29 26.4%
  • ДПС

    Votes: 2 1.8%
  • ВМРО

    Votes: 2 1.8%
  • Изправи се! Мутри вън!

    Votes: 4 3.6%
  • Демократична България

    Votes: 20 18.2%
  • Възраждане

    Votes: 2 1.8%
  • Българско Лято (Божков)

    Votes: 14 12.7%
  • Марешки - НФСБ

    Votes: 1 0.9%
  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

    Votes: 9 8.2%
  • Ще маркирам "Не подкрепям никого"

    Votes: 6 5.5%
  • Друго

    Votes: 10 9.1%

  • Общо гласове
    110
Това е ясно, ама ти не каза с какво ДБ ще подобрят живота ни.
Не се тревожи. Сега патриотите се обединяват и пак ще върнат във властта любимата ти мутра. А това, че всеки ден излизат информации за милиарди, изтекли в канала, явно хич не те притеснява.
 
Не се тревожи. Сега патриотите се обединяват и пак ще върнат във властта любимата ти мутра. А това, че всеки ден излизат информации за милиарди, изтекли в канала, явно хич не те притеснява.

Аз си мисля, че хората не са толкова тъпи, че да върнат тея дебили обратно. Даже и да влязат, общо имат 4-5%, гробарите ще са 6-7% надолу, така че може съотношението на силите да не се промени много. Което веднага ни води към нови избори. Което също не е толкова лошо, защото нямам нищо против това правителство да изкара до края на годината, Кошмара на тиквата по 2 :)
 
Аз си мисля, че хората не са толкова тъпи, че да върнат тея дебили обратно. Даже и да влязат, общо имат 4-5%, гробарите ще са 6-7% надолу, така че може съотношението на силите да не се промени много. Което веднага ни води към нови избори. Което също не е толкова лошо, защото нямам нищо против това правителство да изкара до края на годината, Кошмара на тиквата по 2 :)
Да, много ясно, че нямаш. Важното е парите да се харчат до дупка. Нали? Теб ти е кеф другите да се гърчат и ти да си добре. Типичният бг комплексар от град Сталин.
 
Не се тревожи. Сега патриотите се обединяват и пак ще върнат във властта любимата ти мутра. А това, че всеки ден излизат информации за милиарди, изтекли в канала, явно хич не те притеснява.
Тревожа се за свестни хора като теб, който някой ги е заблудил. Щото от всички глупаци тук ти си пичага. Ама те десните нали се оакаха и съвсем ни объркаха...Щом десни хора гласуваха за БСП на едни избори...
 
Да, много ясно, че нямаш. Важното е парите да се харчат до дупка. Нали? Теб ти е кеф другите да се гърчат и ти да си добре. Типичният бг комплексар от град Сталин.

О да, тези на хранилката вече ги отбиват, като каза Радев и е нормално да се гърчат. Както вече 100 пъти казах - герберастин да квичи е музика за ушите ми :) Голям кеф! Честно казано не вярвах, че ще се случи :) Ама случва се...
 
Ти за дядо ми не говори, защото за починали хора или хубаво, или нищо. Тъп нещастник скапан.
Значи кучета и котки може, ама прасета не може ...

Бахти комуниста си :D
 
О да, тези на хранилката вече ги отбиват, като каза Радев и е нормално да се гърчат. Както вече 100 пъти казах - герберастин да квичи е музика за ушите ми :) Голям кеф! Честно казано не вярвах, че ще се случи :) Ама случва се...
Скоро и свирка ще му направиш от кеф. С тая хранилка вече се изтърка, смени плочата. А, да, само ГЕРБ завинаги!
 
Ти все искаш да се обединяваш.

Не знам на колко си години ама все ми се струва че не си хлапе и би трябвало отдавна да си се разделил с някои базови наивности.
Всъщност обединяването не е никак нелогичен процес, защото всяка мега голяма фирма си е точно обединение поне на един твърде сериозен екип от разработчици (тук не включвам наемниците). Иначе въпросното пробване за обединяване няма за цел да създаде нещо, защото 98% от хората тук не са подходящи за общи инициативи. Но ако се направи такъв опит, то човек си добива много добра представа за другите. Иначе по мнения тук във форума трудно може да определиш кой колко струва, защото всичко падат на ниска ниво, за да са в край с останалите и да върви все пак някакъв разговор... Разбира се, тези които само тролят нямат нужда от подобни инициативи.
 
Злобни и отмъстителни комунисти, бе! Какво ги интересува как добрите и честни ГЕРБ са откраднали около 1 милиард от нашите пари, предназначени за подпомагане на малки и средни предприятия? Само от тази институция са 1 милиард. А другите?

 
Злобни и отмъстителни комунисти, бе! Какво ги интересува как добрите и честни ГЕРБ са откраднали около 1 милиард от нашите пари, предназначени за подпомагане на малки и средни предприятия? Само от тази институция са 1 милиард. А другите?

С малката подробност, че новият шеф на инвестициите идва от Надзорния съвет на тази банка, който би трябвало да осигурява контрол на Управителния отпускащ кредитите...
 
С малката подробност, че новият шеф на инвестициите идва от Надзорния съвет на тази банка, който би трябвало да осигурява контрол на Управителния отпускащ кредитите...
Да, тук съм съгласна. Изложиха се с тоя калин-чо. Щипката катран в кацата с меда за това правителство. Първата. Дано е и последна, и дано бързо коригират грешката, че прави лошо впечатление.
 
Ето и фирмите, които са взели големи кредити от ББР и техните реални собственици. Бившият шеф на надзорния съвет и сегашен шеф на инвестициите трябва да бъде махнат моментално от поста и лично подведен под отговорност.

 
Бившият министър на икономиката твърди, че Пеевски, Самуилов, Домусчиев и компания плащали по-високи лихви на ББР от средните за пазара. Е, защо тогава са решили да вземат (огромни) кредити баш оттам, а не са отишли за евтини кредити в други банки?

Моля някой да обясни логиката на гербаджийския министър, признавам си - не разбирам от финанси :D
 
Моля някой да обясни логиката на гербаджийския министър, признавам си - не разбирам от финанси :D
Чакаме ДБ да ни ОПРАВИ. Ама като гледам ти само за ГЕРБ говориш. След 20 години пак ГЕРБ ще са виновни. Ехххх, аз си мислех, че Жан Виденов е проблемът...пък то какво било...
 
Чакаме ДБ да ни ОПРАВИ. Ама като гледам ти само за ГЕРБ говориш. След 20 години пак ГЕРБ ще са виновни. Ехххх, аз си мислех, че Жан Виденов е проблемът...пък то какво било...

Да, още 20 години ще се говори за кражбите на тиквата. Тепърва ще излизат неща. Ти вместо да се навреш на кучето у задника от срам, че си подкрепял тая корумпирана гад, ти продължаваш да се излагаш тука и да ръсиш тъпотия след тъпотия....
 
Моля някой да обясни логиката на гербаджийския министър, признавам си - не разбирам от финанси :D

Той министъра го обясни много добре. Плащат по 150 000 лв на година от главницата, което е мега смешно при заем от 100 000 000. Реалното плащане на лихви и главница започва някъде към 2029 г. Нещо такова беше.... Лихвата е била 3.5%, което не е много различно от пазарните, но такива условия с 10 години отложено плащане няма при никоя търговска банка.
 
Да, още 20 години ще се говори за кражбите на тиквата. Тепърва ще излизат неща. Ти вместо да се навреш на кучето у задника от срам, че си подкрепял тая корумпирана гад, ти продължаваш да се излагаш тука и да ръсиш тъпотия след тъпотия....
И сега ще го подкрепя. ГЕРБ победа!
 

Горе