В неделя ще гласувам за....

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 9 8.2%
  • БСП

    Votes: 2 1.8%
  • Има Такъв Народ

    Votes: 29 26.4%
  • ДПС

    Votes: 2 1.8%
  • ВМРО

    Votes: 2 1.8%
  • Изправи се! Мутри вън!

    Votes: 4 3.6%
  • Демократична България

    Votes: 20 18.2%
  • Възраждане

    Votes: 2 1.8%
  • Българско Лято (Божков)

    Votes: 14 12.7%
  • Марешки - НФСБ

    Votes: 1 0.9%
  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

    Votes: 9 8.2%
  • Ще маркирам "Не подкрепям никого"

    Votes: 6 5.5%
  • Друго

    Votes: 10 9.1%

  • Общо гласове
    110
И сега ще го подкрепя. ГЕРБ победа!
%D0%BD%D1%813.gif
 
И сега ще го подкрепя. ГЕРБ победа!

Ти си престъпник и предател в този случай, не на последно място и червен до мозъка на костите комуняга, какъвто и боса ти. Само краен комунист може да казва на черното бяло, щом така му е наредила партията майка.
 
Ти си престъпник и предател в този случай, не на последно място и червен до мозъка на костите комуняга, какъвто и боса ти. Само краен комунист може да казва на черното бяло, щом така му е наредила партията майка.
Мачкай, Бойче, изяш ги!
 
Каза човекът, когото иска г-н Тошето Йорданов да го командва.
Смей се, Павка, ама те на твой гръб повечко ще се смеят новичките. Нищо, аз филмът го гледам вече 30 години и знак как завършва, споко.
 
Смей се, Павка, ама те на твой гръб повечко ще се смеят новичките. Нищо, аз филмът го гледам вече 30 години и знак как завършва, споко.
Oki doki
Хайде до довечера. В 20ч сме пред устройствата и ще чакаме включване от теб всички!
 
Това че Баце ще се изучава в училищата, не само у нас, но и по света, се оказа вярно.

188103658_324987662373100_5461757642936591605_n.jpg
 
включвайте и Жан Виденов в анкетата :p
 
В колко ще почва “Забраненото шоу на Тедката”? Имате ли някой инфо?
Че то тече цял ден, Павка. Ти къде спиш, на работа ли си нещо? Аз съм на хранилка и тролкам сладко такива като теб. Дето се връзват на всичко. Готини типове.
 
Че то тече цял ден, Павка. Ти къде спиш, на работа ли си нещо? Аз съм на хранилка и тролкам сладко такива като теб. Дето се връзват на всичко. Готини типове.
Теди, като софиянец N-то поколение, споделяш ли мнението на Анжела Димчева (която и да е тя), че "не може селяндури да се тълпят безнаказано тук и да пречат на кореняците софиянци да живеят спокойно"?
 
Теди, като софиянец N-то поколение, споделяш ли мнението на Анжела Димчева (която и да е тя), че "не може селяндури да се тълпят безнаказано тук и да пречат на кореняците софиянци да живеят спокойно"?
Да, споделям го на сто процента. Браво на Анжела! А правиш ли разлика между селянин и селяндур?
 
А правиш ли разлика между селянин и селяндур?
Аз да, но тя не. За нея селяндури са всички навлеци, дето не само се тълпят, но и се плодят безнаказано в "свещената територия". Поводът за изцепката на тъпата оФца е липсата на места в детските градини.
 
Аз да, но тя не. За нея селяндури са всички навлеци, дето не само се тълпят, но и се плодят безнаказано в "свещената територия". Поводът за изцепката на тъпата оФца е липсата на места в детските градини.
Има и софийски селяндури и доста свестни хора от провинцията. Тя е имала предвид всички, които не е правилно.
 
Има и софийски селяндури и доста свестни хора от провинцията. Тя е имала предвид всички, които не е правилно.
Няма значение какво е имала предвид неква тъпа герберска п*тка, Теди. От значение е защо се обезлюдиха не само селата, но дори областни градове? Защо хората си оставиха нови, хубави къщи и отидоха да се гъчкат в копторите в София и в Лондон? Защо управлението на ГРОБ (най-вече) прогони хората от домовете им и ги накара да ходят да търсят препитание в софия и в чужбина?

Да наричаш тези хора "селяндури, които се тълпят безнаказано" в единствения град, в който се намира работа е НАГЛОСТ!!! Типична гробарска наглост!
 

Горе