В неделя ще гласувам за....

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 9 8.2%
  • БСП

    Votes: 2 1.8%
  • Има Такъв Народ

    Votes: 29 26.4%
  • ДПС

    Votes: 2 1.8%
  • ВМРО

    Votes: 2 1.8%
  • Изправи се! Мутри вън!

    Votes: 4 3.6%
  • Демократична България

    Votes: 20 18.2%
  • Възраждане

    Votes: 2 1.8%
  • Българско Лято (Божков)

    Votes: 14 12.7%
  • Марешки - НФСБ

    Votes: 1 0.9%
  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

    Votes: 9 8.2%
  • Ще маркирам "Не подкрепям никого"

    Votes: 6 5.5%
  • Друго

    Votes: 10 9.1%

  • Общо гласове
    110
Както и да гледам на нещата, има само един правилен избор и той е Демократична България. Никой друг не става, то и те не са цвете за мирисане, но са най-малкото зло от предложеният ни избор.
Мислех че в този форум влизат по-интелигентни хора и ме учудва, че някой от тук ще гласува за Слави, сигурно на предните избори са гласували за Бареков, Марешки или за Волен, или Яне Янев и тн.. - това са еднодневките чиято цел е да оберат негативният вот и да изкярат каквото могат от политически далавери.
 
На мен ми е чудно какво кара хора да гласуват за Божков....Просто за ташака, за да продължи драмата или наистина си мислят, че той ще промени нещо.
Такива, които смятат че от 1300 г. сега се живее най-зле. И предполагат, че несправедливо репресираният Божков има най-голям шанс, ресурс да навреди на Борисов. Един вид ретроградно гласуват против някого (Борисов), а не за някого(Божков).
 
Моите фаворити ги няма в списъка затова цъкнах ретроградно.
 
На мен ми е чудно какво кара хора да гласуват за Божков....Просто за ташака, за да продължи драмата или наистина си мислят, че той ще промени нещо.

Логиката е проста. Шанса всички да лъжат за добрите си намерения е огромен. Шанса Божков да лъже за лошите си намерения спрямо Борисов е минимален.
 
Гласувах, въпреки че още не съм взела категорично решение. Симпатиите ми клонят към политически сили, които нямат шанс да прескочат 4%, но в такъв случай гласът ми ще бъде разпределен между първите трима - гроб, бсп, дпс. Пак ще се гласува с омерзение...
Е към коя сила клонят симпатиите ти? Към възраждане ли, към кой идиот? Как може България да е пълна със заблудени!? Какъв е смисъла от тия 30 партии? Трябва да има 2 партии, това е, какви са тия глупости, сульо и пульо се наредили и понеже пълно с такива овце като бандито и ядат от баницата
 
Не ми е проблем обърканият човечец, а това: 'Еднополовите бракосъчетавания и осиновяването на дете от гей-двойка са основни човешки права' (адв. Хаджигенов).
Този адвокат трябва да го изчакаме и със сопи да го помажем!
 
Такива, които смятат че от 1300 г. сега се живее най-зле. И предполагат, че несправедливо репресираният Божков има най-голям шанс, ресурс да навреди на Борисов. Един вид ретроградно гласуват против някого (Борисов), а не за някого(Божков).

Казах че Тиквата е най-лошия докопал се до власт за 1300 години, стига си лъгал, герберастино. Можеш ли да дадеш пример за по прос, гнусен, крадлив, лъжлив и некадърен управник за последните 1300 години, че аз не мога да се сетя.
 
Казах че Тиквата е най-лошия докопал се до власт за 1300 години, стига си лъгал, герберастино. Можеш ли да дадеш пример за по прос, гнусен, крадлив, лъжлив и некадърен управник за последните 1300 години, че аз не мога да се сетя.

Това е лесно. Тодор Живков, Жан Виденов, Орешарски...
 
Казах че Тиквата е най-лошия докопал се до власт за 1300 години, стига си лъгал, герберастино. Можеш ли да дадеш пример за по прос, гнусен, крадлив, лъжлив и некадърен управник за последните 1300 години, че аз не мога да се сетя.
Пак не те разбрах. Казваш, че от 1300 години сега се живее най-добре, но пък управлението е най-некадърното?
 
Е към коя сила клонят симпатиите ти? Към възраждане ли, към кой идиот? Как може България да е пълна със заблудени!? Какъв е смисъла от тия 30 партии? Трябва да има 2 партии, това е, какви са тия глупости, сульо и пульо се наредили и понеже пълно с такива овце като бандито и ядат от баницата
"Демокрация", приятелю.
 
Пак не те разбрах. Казваш, че от 1300 години сега се живее най-добре, но пък управлението е най-некадърното?

Знам че не блестиш с интелект, нямам големи очаквания от теб, ама ще се повторя. Пиша ти го бааавно, защото знам че четенето с разбиране ти е трудно, също като на падишаха. Казвам че: По прос, гнусен, крадлив, лъжлив и некадърен управник за последните 1300 години не е имало в България. Това че му се падна да управлява в може би най-доброто време за региона, Европа и света, той няма никакви заслуги за това. В ЕС ни вкараха тези преди него. той обра дивидентите. За 10 години превърна държавата в кочина и въведе корупцията като държавно устройство. Нещо друго?

Дефакто тебе да бяхме сложили там, пак щеше да е същото. Трябва да викаш само иес сър, иес сър, сахер, ... имам. сахер... ъъъ ... имам.... имам.... и си готов.
 
Казах че Тиквата е най-лошия докопал се до власт за 1300 години, стига си лъгал, герберастино. Можеш ли да дадеш пример за по прос, гнусен, крадлив, лъжлив и некадърен управник за последните 1300 години, че аз не мога да се сетя.
Дефакто и деюре си прав, но държавата е и в най-голям възход по време на мандата на баце. Разбира се за това има влияние и развитието на света в глобален мащаб, но все пак... Значи в заключение си представи колко е ниско нивото на беге политиците. :(
В това да ни управляват бизнесмени (да кажем божков или слави) има много хубави страни, но има и лоши.
 
Дефакто и деюре си прав, но държавата е и в най-голям възход по време на мандата на баце. Разбира се за това има влияние и развитието на света в глобален мащаб, но все пак... Значи в заключение си представи колко е ниско нивото на беге политиците. :(
В това да ни управляват бизнесмени (да кажем божков или слави) има много хубави страни, но има и лоши.

Хвани развитието на Румъния за последните 10 години и ще видиш за какво изоставане става въпрос.... Нищо общо няма Баце с тоя възход, напротив, изостанахме с много заради тоя.
 
Хвани развитието на Румъния за последните 10 години и ще видиш за какво изоставане става въпрос.... Нищо общо няма Баце с тоя възход, напротив, изостанахме с много заради тоя.
Така погледнато съм на 101% съгласен с теб. Локално се движим с мега бавен темп, но все пак напред, а глобално сме много назад.
За Румъния конкретно ходя от време на време да се пошматкам там - напълно си прав за развитието им!
 
Наистина ли имаш Борисов за по-умен от който и да е от тези тримата!?
Не знам дали е по-умен, ама за разлика от първите двама не ни е оставил страната във фалит, (да не говорим за по-жестоките престъпления срещу народа на Живков) а за разлика от третия не фалираха/ограбиха банки, не спряха субсидиите от ЕС и тн.

Това демонизиране на Бойко само му трупа електорат, че е прост, прост е, че има корупция има ама чак най-зле не съм съгласен. За мен ляво-центриска коалиция Слави, ДБ, Изправи се/Мутри вън ще е много по-зле. Само, като му видиш на Слави въпросите за референдума и как не разбира, че с тях ще бетонира ГЕРБ и БСП във властта завинаги и ти става ясен. Ляво-либералите ДБ и другите крайно-леви, даже не искам да ги коментирам.
 
Не знам дали е по-умен, ама за разлика от първите двама не ни е оставил страната във фалит, (да не говорим за по-жестоките престъпления срещу народа на Живков) а за разлика от третия не фалираха/ограбиха банки, не спряха субсидиите от ЕС и тн.

Това демонизиране на Бойко само му трупа електорат, че е прост, прост е, че има корупция има ама чак най-зле не съм съгласен. За мен ляво-центриска коалиция Слави, ДБ, Изправи се/Мутри вън ще е много по-зле. Само, като му видиш на Слави въпросите за референдума и как не разбира, че с тях ще бетонира ГЕРБ и БСП във властта завинаги и ти става ясен. Ляво-либералите ДБ и другите крайно-леви, даже не искам да ги коментирам.

За съжаление си прав, но това не ни дава право да търпим тая корумпирана гад. Просто трябва да махаме всеки дебил, щом не иска да си върши работата. Като освободим място, все ще се появи нещо. Докато тоя се е окопал там, нямаме никакъв шанс това да се случи.

Аз мисля че с махането на Борисов това ще може да се случи. Не мисля че с това разпределение на силите може да има стабилно правителство. Честно казано, предпочитам да изгорим всичко и на ново.
 
Истината е че няма реална дясна партия в България и ГЕРБ е превзела до някъде това пространство. Другата с десни наченки е ВМРО ама ако това са ни десните, виждаме резултата. Може би ще има изключение - тази за която ще гласувам но тя тепърва започва, ще видим.
 

Горе