В неделя ще гласувам за....

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 9 8.2%
  • БСП

    Votes: 2 1.8%
  • Има Такъв Народ

    Votes: 29 26.4%
  • ДПС

    Votes: 2 1.8%
  • ВМРО

    Votes: 2 1.8%
  • Изправи се! Мутри вън!

    Votes: 4 3.6%
  • Демократична България

    Votes: 20 18.2%
  • Възраждане

    Votes: 2 1.8%
  • Българско Лято (Божков)

    Votes: 14 12.7%
  • Марешки - НФСБ

    Votes: 1 0.9%
  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

    Votes: 9 8.2%
  • Ще маркирам "Не подкрепям никого"

    Votes: 6 5.5%
  • Друго

    Votes: 10 9.1%

  • Общо гласове
    110
Аз си го представих това, ама вместо тиква гледам дебелия гъз на Иво Мирчев, и така се засилих с шут ....

А, защо не серия ритници: първи шут - в дебелия гъз на ИМ, втори шут - тиквата, трети шут - ...
 
@biaaro като водач на формуната банда политикани не видях за коя партия ще гласуваш :D
Дано е Слави :D

Не е Слави. Няма да ангажирам никой с моето виждане за нещата, въпреки че съм казвал на няколко пъти за кого ще гласувам. Важното е да не се гласува за простащината, корупцията и кражбите, всичко друго е приемливо..
 
Не е Слави. Няма да ангажирам никой с моето виждане за нещата, въпреки че съм казвал на няколко пъти за кого ще гласувам. Важното е да не се гласува за простащината, корупцията и кражбите, всичко друго е приемливо..
Ъъ че то ти ги изключи всички :D
 
Ъъ че то ти ги изключи всички :D

Почти всички! Корупцията и кражбите не можем да ги спрем, няма политик който да не краде, но поне простащината можем да я махнем лесно ;) Като ме лъже някой, поне да го прави красиво. Да ме лъжат по тоя просташки начин не го приемам.

Гледай само последните две лъжи от вчера - Карам 15 годишна жипка! Жипката 4 годишна! Децата на комунистите станаха демократи - той с баща комунист, дядо комунист, той самия комунист. Иначе демократ бил..... Това е само от вчера. Тебе не ти ли е обидно да те лъжат по подобен начин?
 
Имаме два гласа за ДПС??? Дано са етнически, а не лични симпатии към шиши и доган :)
 
Почти всички! Корупцията и кражбите не можем да ги спрем, няма политик който да не краде, но поне простащината можем да я махнем лесно ;) Като ме лъже някой, поне да го прави красиво. Да ме лъжат по тоя просташки начин не го приемам.

Гледай само последните две лъжи от вчера - Карам 15 годишна жипка! Жипката 4 годишна! Децата на комунистите станаха демократи - той с баща комунист, дядо комунист, той самия комунист. Иначе демократ бил..... Това е само от вчера. Тебе не ти ли е обидно да те лъжат по подобен начин?
Аз оставям тая сложна задача да я мислят на нандиманди и камен тк или нещо подобно беше вместо мен
 
Имаме два гласа за ДПС??? Дано са етнически, а не лични симпатии към шиши и доган :)
Аз съм единият от двата гласа за ДПС. Както ви написах и в предната страница - скоро всички ще сте ДПС.

П.П.: Гласът НЕ Е етнически. :D
 
Имаме два гласа за ДПС??? Дано са е

Аз съм единият от двата гласа за ДПС. Както ви написах и в предната страница - скоро всички ще сте ДПС.

П.П.: Гласът НЕ Е етнически. :D
Аз съм Другия глас ахахах

че по голям патриот от ДОган има ли? Може да краде ама мисли за държавата :Д :D
 
От известно време мисля че на тоя овчи народ му е дошло времето пак да извърти един исторически цикъл, белким се ресетне.

Турция -> Русия -> Германия -> Русия -> Германия -> Турция -> ...

Просто тука от 650 години нема подходящ материал за независимо съществуване.

Да идва Ердоган да ни анексира и да се свършва с тая мъка.
 
За тези, които се познаят:

Да подкрепиш ДПС е страх. А, щом си българин - и срам. Да поискаш анексиране от Турция е предателство.

Аз съм българин и това ме прави силен. Включително - да ви напиша горното. Бих ви го казал и в очите. А срещу Турция съм стоял с "Калашников" под ръка. Усещаш силата. Зад теб е България и всичко, което обичаш в нея. Буквално.

Оставям ви на чувствата ви. Страхът се преодолява, когато обичаш силно. Предателството - също.
 
За тези, които се познаят:

Да подкрепиш ДПС е страх. А, щом си българин - и срам. Да поискаш анексиране от Турция е предателство.

Аз съм българин и това ме прави силен. Включително - да ви напиша горното. Бих ви го казал и в очите. А срещу Турция съм стоял с "Калашников" под ръка. Усещаш силата. Зад теб е България и всичко, което обичаш в нея. Буквално.

Оставям ви на чувствата ви. Страхът се преодолява, когато обичаш силно. Предателството - също.
За съжаление калашникът не е достатъчен днешно време - не, че преди е бил. Сигурността на съвременния свят се държи на технологиите, а това което правим, за да ги развиваме е една напълно пълна нула.
 
Да поискаш анексиране от Турция е предателство.
Е кой друг?

Путин е лустросана версия на Бойко, зает е да си строи двореца и да се готви за пенсията, а и не виждам какво ще намажем от Русия - по-зле са и от нас. И по-тъпи, понеже търпят Путин от 20 години, пък ние Бойко само от 10 :)

Меркел веднага ще ни превърне в мигрантска провинция под социалистическо управление, ще даде още по-специални права на циганите и българският генотип ще приключи до няколко десетилетия.

САЩ и те са пълна трагедия, по-зле и от Германия щото за няколко месеца въведоха див комунизъм.

Не виждам читави опции :)
 
Само да вметна ДПС не е турска партия, може в началото да са имали наченки, но нищо същественно.
На лидерите на партията им са отнети отдавна правата да посещават Турция.
Някой беше казал, че това ще са най-трудните избори от 30 години. И аз така го виждам, възможно е да има неочаквани изненади.
 
За съжаление калашникът не е достатъчен днешно време - не, че преди е бил. Сигурността на съвременния свят се държи на технологиите, а това което правим, за да ги развиваме е една напълно пълна нула.
Като си чел само Винету първата глава и ползваш телефон с копчета, няма как да развиваш технологии. Ако ме разбираш.... :)
 
Аз съм Другия глас ахахах

че по голям патриот от ДОган има ли? Може да краде ама мисли за държавата :Д :D
Айде бе, няма ли да ме подкрепиш?

Предлагам да разширим султаната и да теглим една на западната евроджендерия,... а той щял да ми гласува за някакви регионални измекяри.
 
Айде бе, няма ли да ме подкрепиш?

Предлагам да разширим султаната и да теглим една на западната евроджендерия,... а той щял да ми гласува за някакви регионални измекяри.
Не мога да те подкрепя в това :Д Защото на мен не ми харесва как живеят в Турция :Д България е рай като гледам живота в Турция, единствения проблем е че тук не може да се прави бизнес , а там знаят как се прави.. какъв износ имат не е истина.. Ако се справят със САЩ ще са едни от Световните Лидери..

Аз съм против.. Корнелия Каракачанов Симеонов Марешки тези хора не ми вдъхвад никакво доверие като ги гледам .. Слави пък уж партия тва унва.. 1 път не съм го виждал никъде.. нямат и плакати изобщо никаква партия.. имам чуството че искат само вземат едни субсидии от Държата .. Абе Къде е Слави бе? Останалите са пионки.. всички изхвърлени си правят партии за едни пари..
Бойко пък е прекалено зависим от тук от там и затова не може да постигне успехи, а и прекалено натиска бизнеса ... особенно последните няколко месеца такъв глад няма..

Доган винаги е бил на власт по принцип, обаче винаги е мислил за държавата и знае кога какво да направи? Той ни вкара в Нато, той направи и стъпките за влизането ни в ЕС..
 
Последно редактирано:
За тези, които се познаят:

Да подкрепиш ДПС е страх. А, щом си българин - и срам. Да поискаш анексиране от Турция е предателство.

Аз съм българин и това ме прави силен. Включително - да ви напиша горното. Бих ви го казал и в очите. А срещу Турция съм стоял с "Калашников" под ръка. Усещаш силата. Зад теб е България и всичко, което обичаш в нея. Буквално.

Оставям ви на чувствата ви. Страхът се преодолява, когато обичаш силно. Предателството - също.
ДПС е бизнес партия. Даваш пари, получаваш поръчки. Това е единствената "честна" партия - която не се крие зад популистически глупости. Доган си каза едно време за обръчите от фирми - единствен му стискаше. Който иска да вземе обратно нещо от тая държава, движи с ДПС или с ГЕРБ. ГЕРБ не ме кефят, остава Доган да разпредели порциите от баницата-бюрека, тва е.

Едно време солката му беше Илия Павлов, после стана Шиши. Та - ДПС винаги е била партия с ИЗЯВЕНИ и НЕПРИКРИТИ бизнес интереси, та халал да им е. Всички други и те са, само че нямат смелостта да го кажат.
 
Ей болни мозъци, гласувайте ми за чепа, най-правдив и справедлив е! Другото е проституция :D
 

Горе