В неделя ще гласувам за....

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 9 8.2%
  • БСП

    Votes: 2 1.8%
  • Има Такъв Народ

    Votes: 29 26.4%
  • ДПС

    Votes: 2 1.8%
  • ВМРО

    Votes: 2 1.8%
  • Изправи се! Мутри вън!

    Votes: 4 3.6%
  • Демократична България

    Votes: 20 18.2%
  • Възраждане

    Votes: 2 1.8%
  • Българско Лято (Божков)

    Votes: 14 12.7%
  • Марешки - НФСБ

    Votes: 1 0.9%
  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

    Votes: 9 8.2%
  • Ще маркирам "Не подкрепям никого"

    Votes: 6 5.5%
  • Друго

    Votes: 10 9.1%

  • Общо гласове
    110
Тъпо, а твоето е още по-тъпо, че го цитираш. Машината се бави, не гласуващите. Гледах и други как стоят и чакат.
 
Кажи накрая кой е твоя бог, на кого се кланяш селска пръчко, да видим какъв шанс имат твоите хора.
Бе я си ...

Не комуникирай повече с мен. Няма да ти отговарям, тъпанар смрадлив.
 
Аз не гласувах за никого, не отидох умишлено до урните. Въпреки, че ме караха и роднини, и приятели. Радвам се, че не го направих. В тези дни видях само анти-кампании, хейт, омраза и какво ли още не.
Стискам палци БСП да са трети, а на другите избори да са четвърти или пети и да поизчезнат. Но не мога да гласувам за хора, които искат да напълнят джобовете си и аз да им дам гласа си. Визирам всички останали партии. И не мога да разбера тоя призив, че трябва да се гласува. Аз пък не искам да гласувам, както и още 54-56 процента от българите.
Не се прави, гласувал си за тиквун, ама те е срам да си признаеш
 
Не се прави, гласувал си за тиквун, ама те е срам да си признаеш
Не съм, бе, червенко, не се притеснявай! Въпреки, че много хора ме агитираха. Егати предприемача си, абе ти как правиш бизнес? Нещо с доверието ти куца май?
 
Ха ха... Те повечето са така.
Не бе, Биарко, наистина не гласувах. Що се палиш толкова? Аз знаех какво шоу ще стане, със или без моят вот...все тая. И мисля, че след 20 години гласуване в бъдеще повече не бих гласувал.
 
Не бе, Биарко, наистина не гласувах. Що се палиш толкова? Аз знаех какво шоу ще стане, със или без моят вот...все тая. И мисля, че след 20 години гласуване в бъдеще повече не бих гласувал.
Точно заради такова разсъждение платения корпоративен и цигански вот правят днес ГЕРБ първа партия и държат БСП, ДПС и онзи дебелак в челните позиции. Каквото и да дойдат съм съгласен, само да не са те. Но уви, хората мислят като теб и пак ниска активност.
Много се надявам да не успеят да направят кабинет и пак да има избори. Няма много още да плащат за вот и накрая ще свършат парите.
 
Не съм, бе, червенко, не се притеснявай! Въпреки, че много хора ме агитираха. Егати предприемача си, абе ти как правиш бизнес? Нещо с доверието ти куца май?
Нищо не ми куца на мен. Репутацията ми е 100%

Доверие в кое?
 
Точно заради такова разсъждение платения корпоративен и цигански вот правят днес ГЕРБ първа партия и държат БСП, ДПС и онзи дебелак в челните позиции. Каквото и да дойдат съм съгласен, само да не са те. Но уви, хората мислят като теб и пак ниска активност.
Много се надявам да не успеят да направят кабинет и пак да има избори. Няма много още да плащат за вот и накрая ще свършат парите.

Ще има още едни избори скоро,, разликата ще е в това, че ще се организират от служебно правителство.

Ерата на орките свърши, идва времето на хората...
 
Ще има още едни избори скоро,, разликата ще е в това, че ще се организират от служебно правителство.

Ерата на орките свърши, идва времето на хората...
Дано да се окажеш прав! Много ще се радвам!
И пак казвам - няма да имат възможност да купуват избори до безкрай.
 
Дано да се окажеш прав! Много ще се радвам!
И пак казвам - няма да имат възможност да купуват избори до безкрай.

Те пари имат да купуват 1000 години, въпроса е, че няма да могат да ползват целия ресурс на държавата. То само жипката като му вземат и филма за тях свършва.
 
Точно заради такова разсъждение платения корпоративен и цигански вот правят днес ГЕРБ първа партия и държат БСП, ДПС и онзи дебелак в челните позиции. Каквото и да дойдат съм съгласен, само да не са те. Но уви, хората мислят като теб и пак ниска активност.
Много се надявам да не успеят да направят кабинет и пак да има избори. Няма много още да плащат за вот и накрая ще свършат парите.
Едните ме хейтите, че съм ГЕРБаджия, другите - че не съм гласувал. Няма угодия май.
 
Абе, понеже сте много отворени всички, визирам ДА България, Мая и Слави. Как може да ви го зачукат само! ГЕРБ плюс БСП плюс ВМРО. Над 130 мнозинство. Я да ви видя тогава, а? Не, че ще стане де.
 
Едните ме хейтите, че съм ГЕРБаджия, другите - че не съм гласувал. Няма угодия май.
Даже нямам идея кой си, така че спокойно - поне аз не те хейтвям ;) само си коментирам, все ми е тая за теб, ползвах те за лош пример.
 
Към клиентите, към бизнеса? Мани я политиката.
Никога не смесвам политиката с останалата част от живота, тъй като в политиката нищо не можем да променим. Само изказваме мнение, спорим и играем в цирка :D
 
Никога не смесвам политиката с останалата част от живота, тъй като в политиката нищо не можем да променим. Само изказваме мнение, спорим и играем в цирка :D
Няма цирк, Славчев! Циркът е дума, измислена от червените. Ето, имаше избори. Промени ли нещо с твоя вот?
 
Даже нямам идея кой си, така че спокойно - поне аз не те хейтвям ;) само си коментирам, все ми е тая за теб, ползвах те за лош пример.
Защо да е лош? Над 50 процента са негласувалите. Т.е. аз съм победител.
 
Защо да е лош? Над 50 процента са негласувалите. Т.е. аз съм победител.
Победители са мангалите, които гласуваха за по 30 лв. Щом не си гласувал, значи си нищо повече от една безгласна буква.
 
Няма цирк, Славчев! Циркът е дума, измислена от червените. Ето, имаше избори. Промени ли нещо с твоя вот?
Промених, да. Тиквата няма да управлява.
 

Горе