В неделя ще гласувам за....

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 9 8.2%
  • БСП

    Votes: 2 1.8%
  • Има Такъв Народ

    Votes: 29 26.4%
  • ДПС

    Votes: 2 1.8%
  • ВМРО

    Votes: 2 1.8%
  • Изправи се! Мутри вън!

    Votes: 4 3.6%
  • Демократична България

    Votes: 20 18.2%
  • Възраждане

    Votes: 2 1.8%
  • Българско Лято (Божков)

    Votes: 14 12.7%
  • Марешки - НФСБ

    Votes: 1 0.9%
  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

    Votes: 9 8.2%
  • Ще маркирам "Не подкрепям никого"

    Votes: 6 5.5%
  • Друго

    Votes: 10 9.1%

  • Общо гласове
    110
Как да не гласуваш за него

Вече знаем защо камен и теди се отказаха (единият почти) от гроботроленето - цялата надница от централата отива при теб. :)
 
Един се забавлява, а друг се отегчава от тоя тъп карнавал, а времето минава, живота продължава, защото всеки ден е бал :cool:
 
Миличкият, ти ги вкара, а те ще те изкарват оттам.
естествено влезнаха в парламента и вече няма смисъл да са заедно.. сега е времето да се продават на ГЕРБ
 
То като видиш източника, дали ще си направиш труда да четеш, камо ли да повярваш в написаното. :) Нищо против сайтове от този тип, но в социалните мрежи се чудиш вече на какво ли не да се довериш. :) А ти като експерт в девелопинга,, може да прецениш и колко труд е хвърлен в този сайт при изработката му. :)


Изправи се! Мутри вън! 4.72 % са най-големите идиоти в света! Депутат е човекът. Не вярвам да лъже! :)
 
Винаги съм бил против да съдя хората по външния вид, ама на тоя Бабикян само като му видиш мутрата... :D
 
Така е като са либерални партии и си нямат наказателни структури. Виж при Боко какви са стройни редици - Калинка до Калинка, коя от коя по-послушна.
 
Организаторите на летният протест вече са "МУТРИ".
Изводът: Никога не вярвай на жена.
tipin ти не разбра ли, че летните протести никой не ги организира! Провокира ги президента, но до там. Яхнаха ги после доста желаещи, като освен Манолова и отровното трио трябва да добавим и лидера на боец.бг.
 
tipin ти не разбра ли, че летните протести никой не ги организира! Провокира ги президента, но до там. Яхнаха ги после доста желаещи, като освен Манолова и отровното трио трябва да добавим и лидера на боец.бг.
Да, бе. Точно Смешното Трио ги организира. Кандидат-президента ли прави велики въстания и другите глупости.
Кандидат-президента излезе два пъти и се отдръпна.
Ако чак сега се усетихте, че са ви използвали е друга работа.
 
Да, бе. Точно Смешното Трио ги организира. Кандидат-президента ли прави велики въстания и другите глупости.
Кандидат-президента излезе два пъти и се отдръпна.

Тея са от твойте, що се касае до протеста, колко пъти да ти обяснявам. Ако не бяха те, свинята щеше да е в кофата вече. Тъй че трябва да си им благодарен.
 
Да, бе. Точно Смешното Трио ги организира. Президентът ли прави велики въстания и другите глупости.
Президентът излезе два пъти и се отдръпна.
Ако чак сега се усетихте, че са ви използвали е друга работа.
Ама нали според теб лицето на протеста беше Мая Манолова? И тези "велики въстания" нали не се заблуждаваш, че бяха нещо по-различно от социологическо проучване - никой не мислеше, че нещо ще се промени. Ако Галъп беше направила проучване, то тях ли щеше да водиш организатор на протеста? Хората излязоха, защото ГЕРБ идиотите оспорваха масовостта на протеста и как само боклуци протестирали.
 
Да, бе. Точно Смешното Трио ги организира. Кандидат-президента ли прави велики въстания и другите глупости.
Кандидат-президента излезе два пъти и се отдръпна.
Ако чак сега се усетихте, че са ви използвали е друга работа.

Абе на тебе къде ти изчезна оня пост, дето благородния тулуп се отказал от депутатския имунитет? Исках нещо да ти отговоря по въпроса, белким осъзнаеш колко си лесен за лъжене, ама не го намирам!?
 
И Хаджигенов се дъни. Щял да подкрепи БСП. Язък и за протестите...Пуканки ще ми трябват още мнооого.
Първият въпрос на папата беше имате ли бардаци в Париж ...
Ако не знаеш вица намери си го сам :D
 
Първият въпрос на папата беше имате ли бардаци в Париж ...
Ако не знаеш вица намери си го сам :D
Ето ти друг виц :) според мен отговаря на реалността в България :)

Мравката и мухата не се харесвали! Но мразели най-много хлебарката и гласували за пръскането със спрей за насекоми :) След като спечелили и започнало пръскането умряла и хлебарката и мухата и мравката :) умрял дори и щуреца дето не гласувал въобще :)
 
Абе само на мен ли ми стана адски гнусен тоя адвокат Хаджигенов, дето се мисли за целунат от Господ!! Интересното е, че ми стана по-гнусен дори от Бабикян, а той е много гнусен! Е ква беше тая коалиция, дето на 04 април приключила? Ами тия хиляди избиратели, означава ли че и те са му трявбали до 04 април? А страх ли го е Никчо от нови избори, вижда ли обединени патриоти как го тупкат по дупето? А?
 
Ето ти друг виц :) според мен отговаря на реалността в България :)

Мравката и мухата не се харесвали! Но мразели най-много хлебарката и гласували за пръскането със спрей за насекоми :) След като спечелили и започнало пръскането умряла и хлебарката и мухата и мравката :) умрял дори и щуреца дето не гласувал въобще :)

Къци, ти ли си?
 
Абе само на мен ли ми стана адски гнусен тоя адвокат Хаджигенов, дето се мисли за целунат от Господ!! Интересното е, че ми стана по-гнусен дори от Бабикян, а той е много гнусен! Е ква беше тая коалиция, дето на 04 април приключила? Ами тия хиляди избиратели, означава ли че и те са му трявбали до 04 април? А страх ли го е Никчо от нови избори, вижда ли обединени патриоти как го тупкат по дупето? А?
Тотал щета са тия, сега като има нови избори, залагам си главата, че няма да минат 4-те процента. Ако националистите се сетят да направят пак някакво обединение, най-вероятно те ще влязат на тяхно място.
 

Горе