В неделя ще гласувам за....

Ще гласувам за:

• ГЕРБ-СДС

Votes: 9 8.8%
  • БСП

Votes: 2 2.0%
  • Има Такъв Народ

Votes: 27 26.5%
  • ДПС

• ВМРО

• Изправи се! Мутри вън!

• Демократична България

Votes: 20 19.6%
  • Възраждане

• Българско Лято (Божков)

Votes: 12 11.8%
  • Марешки - НФСБ

Votes: 1 1.0%
  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

• Ще маркирам "Не подкрепям никого"

Votes: 5 4.9%
  • Друго

• Общо гласове
    102

biaaro

Well-Known Member
Малко слухове за новия кандидат премиер на ИТН - Румен Чолаков. Нека лайнометите на гроб да се включат сега! :)

elflame

Active Member
Малко слухове за новия кандидат премиер на ИТН - Румен Чолаков. Нека лайнометите на гроб да се включат сега! :)
Мисля, че и на малките деца стана ясно вече :) ИТН ще върнат мандата а Румен вече писа, че никои не го е търсил и няма такова нещо...

Само ще допълня, че като се завъртя тази информация такъв хейт се надигна - "как можело този пъпчив пубер да е министър тоя келеш", какво разбирал и прочие прочие...
Ти просто обаче не втаса, че тука няма политически ЧлеНоВе _Л_ :) но нищо, няма лошо то затова са и тези теми във форума да изпуснеш малко парата :)

biaaro

Well-Known Member
Мисля, че и на малките деца стана ясно вече :) ИТН ще върнат мандата а Румен вече писа, че никои не го е търсил и няма такова нещо...

Само ще допълня, че като се завъртя тази информация такъв хейт се надигна - "как можело този пъпчив пубер да е министър тоя келеш", какво разбирал и прочие прочие...
Ти просто обаче не втаса, че тука няма политически ЧлеНоВе _Л_ :) но нищо, няма лошо то затова са и тези теми във форума да изпуснеш малко парата :)

Ха ха, не чакахме много. Лайномета е зареден и готов за бой :)

slavchev

Well-Known Member

devilx

Well-Known Member
Ако има нови избори ще е още много много по интересно защото тогава в парламента няма да са 6 партии, а ще са минимум 8 :)

партриотите ще се обединят пак.. възраждане ще се обедини с Божков и някъде АБВ и АТАКА ще се включат .. минимум 8 партии :Д

elflame

Active Member
Ха ха, не чакахме много. Лайномета е зареден и готов за бой :)
То на вас кумунистите братче все лайна са ви главата, и се чудите защо все миришете! Излез на разходка малко да се проветриш... :)

biaaro

Well-Known Member
То на вас кумунистите братче все лайна са ви главата, и се чудите защо все миришете! Излез на разходка малко да се проветриш... :)

Това с комунистите ми писна да го повтарям. Абе човеко, защитаваш комунист, син на комунист, внук на комунист, най-младия член на комунистическата партия, все още комунист, защото никога не е напускал БКП. Точно обратното, напуска мвр, за да не напусне БКП. Водил отряд през възродителния процес. Разбираш ли колко си объркан!? Тоя на когото се кланяш и вярваш безрезервно те лъже най-нагло, а ти верваш ли верваш. Малко достойнство нямаш ли?

Човека на аватара ти се обръща в гроба при всеки твой пост, по добре го смени с образа на бай ганя, че много грубо тока.

elflame

Active Member
Това с комунистите ми писна да го повтарям. Абе човеко, защитаваш комунист, син на комунист, внук на комунист, най-младия член на комунистическата партия, все още комунист, защото никога не е напускал БКП. Точно обратното, напуска мвр, за да не напусне БКП. Водил отряд през възродителния процес. Разбираш ли колко си объркан!? Тоя на когото се кланяш и вярваш безрезервно те лъже най-нагло, а ти верваш ли верваш. Малко достойнство нямаш ли?
Боже, колко червен стана само :) спирам да те дразня и се извинявам не е редно. И не си правя базик вече! Извинявам се искрено! Няма да те дразня повече.

Повече усмивки и не ги мислете политиците :) те са си добре! Ние нас си да гледаме :)

biaaro

Well-Known Member
Боже, колко червен стана само :) спирам да те дразня и се извинявам не е редно. И не си правя базик вече! Извинявам се искрено! Няма да те дразня повече.

Повече усмивки и не ги мислете политиците :) те са си добре! Ние нас си да гледаме :)

Свършиха ти опорките ли?

Не, не мога да се усмихвам, като виждам държавата си превърната в кенеф от един самозабравил се психопат.

Torbalan Trolski

Well-Known Member
Абе ти тъп ли си? Обясних ти сто пъти, че не съм гербер. Само герб, гроб, тикви и други тъпотии са ви в главите. Ставате жалки, не смешни.
Което си вярно, вярно си. Герберчетата като нямате какво да кажете минавате на лични обиди :D

tedkata_m

Well-Known Member
Което си вярно, вярно си. Герберчетата като нямате какво да кажете минавате на лични обиди :D
Абе ти верно не си в час. Това, че един път съм гласувал един път за ГЕРБ и един път за Фандъкова не ме прави гербер. Виж ти като виден комунист съм сигурен, че си подкрепил хората, които убиха интелигенцията. То затова сме на това дередже...

Torbalan Trolski

Well-Known Member
О да, още по времето на Рамзес II, в което ти явно живееш закусвах с новородени бебета.

biaaro

Well-Known Member
Абе знам за един дето два пъти го ебаха, един път прави свирки, ама той не бил педераст :)

tedkata_m

Well-Known Member
Червени пичове, ще ви изметем рано или късно, не сте вечни. Между другото все още имам тайни надежди за Слави, който се кълне, че е с десни разбирания.

biaaro

Well-Known Member
Червени пичове, ще ви изметем рано или късно, не сте вечни. Между другото все още имам тайни надежди за Слави, който се кълне, че е с десни разбирания.

Къде ги виждаш тея червените? Във форума няма нито един. Това че има хора, дето не могат да понасят простака, червени ли ги прави.

Би ли обяснил как наследствен комунист, бори комунисти?

tedkata_m

Well-Known Member
Къде ги виждаш тея червените? Във форума няма нито един. Това че има хора, дето не могат да понасят простака, червени ли ги прави.

Би ли обяснил как наследствен комунист, бори комунисти?
Ти пък въобще нямаш право на глас. Като знаем кого подкрепи. То по-добре БСП да беше подкрепил, честно. А и на мен не можеш нищо да кажеш като негласувал. А иначе има червенки, ама се прикриват. Щото ги е срам. И пак Б.Б. намеси, велик си. Тоя човек в джоба ли ти бръкна? Сънуваш ли го???

tedkata_m

Well-Known Member
Добре де, пиши как номер 11 ще промени България, стига с тоя Б.Б. ОК, комунист е. Ама вече не е на власт. И отсега нататък? Чакам разцеплението вдясно, те са спецове в това!

nikolai.mt

Active Member
Добре де, пиши как номер 11 ще промени България, стига с тоя Б.Б. ОК, комунист е. Ама вече не е на власт. И отсега нататък? Чакам разцеплението вдясно, те са спецове в това!
Те колко още да се разцепят, дъното ли да копаят?

Горе