В неделя ще гласувам за....

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 9 8.2%
  • БСП

    Votes: 2 1.8%
  • Има Такъв Народ

    Votes: 29 26.4%
  • ДПС

    Votes: 2 1.8%
  • ВМРО

    Votes: 2 1.8%
  • Изправи се! Мутри вън!

    Votes: 4 3.6%
  • Демократична България

    Votes: 20 18.2%
  • Възраждане

    Votes: 2 1.8%
  • Българско Лято (Божков)

    Votes: 14 12.7%
  • Марешки - НФСБ

    Votes: 1 0.9%
  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

    Votes: 9 8.2%
  • Ще маркирам "Не подкрепям никого"

    Votes: 6 5.5%
  • Друго

    Votes: 10 9.1%

  • Общо гласове
    110
Да не си слънчасял бе човек. В един тоталитарен режим, само ако си помислиш, че вожда е 'джипко-бибитков', на другия ден няма да те намерят.
Нали не си от онези лузъри обвиняващи държавата за нещастния си живот, а не своя собствен мързел.

Как пък да не е режим. Овладени медии, съдебна система, законодателна власт и изпълнителна власт. Не бе, не е режим.... Знаеш ли какво е демокрация и разделение на властите. С разделението на властите знаеш ли какво се цели? Базови неща не са ти ясни момче...
 
Аз така и не разбрах каква е тая заигравка на слави-ту с мажоритарната система, но ако идеята беше прокарана след тъпия им референдум, сега щяха да гледат парламентарните заседания между гроб и бсп по телевизора, а тошко-то нямаше да киселее на мисирките с атитюд "Мадона".
 
Смешко, ако не можеш да спориш без да използваш обидни квалификации, бегай си еби майката и не ме занимавай, капут.
Какво да споря с тебе? Ти изобщо каква позиция имаш, освен да махнем Боко, да го смачкаме, и след това? Какво ще правим? Тошко ли ще те води през селската поляна, или генерал Атанасов? Или Татяна Дончева? Адвоката ли е твоя идол, дето му бил пълен графика и само таксите дето плащал на месец били 5 хиляди лева, а кога работи за тия хора, кога се подготвя, сигурно има извънземни умения като тебе. Какво ще направим след като надупят Боко? Голяма победа и след това ще се държат за палците, а чичо Сокол ще дърпа конците, а такива будали като тебе ще се изявяват като революционери във форуми! И едно и също -фончо, мончо, ей такива селсли прийоми, и не селски, а по скоро селяндурски, защото да си селянин не е обидно, лошо е да си селяндур, а още по лошо е селяндурка с позиция :)
 
Какво да споря с тебе? Ти изобщо каква позиция имаш, освен да махнем Боко, да го смачкаме, и след това? Какво ще правим? Тошко ли ще те води през селската поляна, или генерал Атанасов? Или Татяна Дончева? Адвоката ли е твоя идол, дето му бил пълен графика и само таксите дето плащал на месец били 5 хиляди лева, а кога работи за тия хора, кога се подготвя, сигурно има извънземни умения като тебе. Какво ще направим след като надупят Боко? Голяма победа и след това ще се държат за палците, а чичо Сокол ще дърпа конците, а такива будали като тебе ще се изявяват като революционери във форуми! И едно и също -фончо, мончо, ей такива селсли прийоми, и не селски, а по скоро селяндурски, защото да си селянин не е обидно, лошо е да си селяндур, а още по лошо е селяндурка с позиция :)

И това го пише поданик на падишаха!? Боже пребери си версиите, боже... Чак пък толкова промити мозъци да има не съм очаквал. Дано да ти плаща някой за тъпотиите дето пишеш, че иначе е много зле положението.... Не виждам как нормален човек може да подкрепя тая сган просто....
 
И това го пише поданик на падишаха!? Боже пребери си версиите, боже... Чак пък толкова промити мозъци да има не съм очаквал. Дано да ти плаща някой за тъпотиите дето пишеш, че иначе е много зле положението.... Не виждам как нормален човек може да подкрепя тая сган просто....
Абе ти си много опърничав, каза ти го и Sky мисля. Защо реши, че ги подкрепям? На какъв език да ти обесня, че не ги подкрепям, а питам на какво се възхищавате на бабикян, мая и останалите богоизбрани? Това искам да разбера, какво очаквате от тях, освен това да изгонят боката, нещо което е ясно още от след 4-ти април. Това те питам промит мозък, какво правим от тук нататък? Скечове ще прави ли славито сега с мая, с бабикян, пинокио? Какво правим от тук нататък? Не само да въртим всичко около гъзъ на боко, там е ясна работата. Кажи сега ДПС какво правят, дали не са преговаряли вече с бай чалга? Мозъчния тръст е в ДПС, колкото и да не ни се иска, материала е такъв, е виж нанди тя е нереализирана маноловица.
 
Какво да споря с тебе? Ти изобщо каква позиция имаш, освен да махнем Боко, да го смачкаме, и след това? Какво ще правим? Тошко ли ще те води през селската поляна, или генерал Атанасов? Или Татяна Дончева? Адвоката ли е твоя идол, дето му бил пълен графика и само таксите дето плащал на месец били 5 хиляди лева, а кога работи за тия хора, кога се подготвя, сигурно има извънземни умения като тебе. Какво ще направим след като надупят Боко? Голяма победа и след това ще се държат за палците, а чичо Сокол ще дърпа конците, а такива будали като тебе ще се изявяват като революционери във форуми! И едно и също -фончо, мончо, ей такива селсли прийоми, и не селски, а по скоро селяндурски, защото да си селянин не е обидно, лошо е да си селяндур, а още по лошо е селяндурка с позиция :)
Деси, ти ли си, ма? Или Дани Дариткова? Едната от двете лъвици си определено, дето бранят стопанина си със зъби и нокти.

И не ми говори за селски прояви, защото само ти в тая тема си позволяваш да се обръщаш към опонента с обидни квалификации. Селянията ти стигна до там, че да ме предизвикаш да реагирам по грозен начин. Не се гордея с поста си, но няма да го редактирам, за да си имаш едно на ум. Няколко пъти подминах, за да запазим добрия тон - биаро също се направи, че не вижда как му говориш. Идва един момент обаче, в който се налага да шибнеш говедото зад врата и да му кажеш да си свали краката от масата - образно казано.

Боко е аут - политически и всякакъв друг труп. Реви, късай си ризата, режи си вените ако щеш. Това башибозушко поведение в управлението на страната не може да продължава. Младите и интелигентни хора няма да го допуснат. Тези същите, дето полицията пребиваше лятото по площадите.

На теб ако ти е много мъчно за него, можеш да му се предложиш за гувернантка-ординарец. Така или иначе се пънеш да се погрижиш за аналния му комфорт.
 
На какъв език да ти обесня
Хубаво знаеш как се пише думата "помия", ама да вземеш да научиш и една по-важна и по-често използваната в лексиката дума - обЯснявам, обЯснение.
Няма нужда да ми благодариш. Човек се учи, докато е прост. :)
 
След месец българите ще изтрезнеят и ще осъзнаят какво са избрали. Мая и Татяна Дончева ли са новите лица? Те ли ще сменят статуквото?
 
След месец българите ще изтрезнеят и ще осъзнаят какво са избрали.
На предните парламентарни избори защо не каза същите думи? Обоснови се! Защото според мен все такова качество избираме 30 години.
 
Абе ти си много опърничав, каза ти го и Sky мисля. Защо реши, че ги подкрепям? На какъв език да ти обесня, че не ги подкрепям, а питам на какво се възхищавате на бабикян, мая и останалите богоизбрани? Това искам да разбера, какво очаквате от тях, освен това да изгонят боката, нещо което е ясно още от след 4-ти април. Това те питам промит мозък, какво правим от тук нататък? Скечове ще прави ли славито сега с мая, с бабикян, пинокио? Какво правим от тук нататък? Не само да въртим всичко около гъзъ на боко, там е ясна работата. Кажи сега ДПС какво правят, дали не са преговаряли вече с бай чалга? Мозъчния тръст е в ДПС, колкото и да не ни се иска, материала е такъв, е виж нанди тя е нереализирана маноловица.

Не изобщо не съм опърничав, напротив, много съм разбран даже. Spy може да го потвърди, защото сме работили с него преди години. Но, като видя простащина, лъжи и измами, не оставам безразличен. И в живота и онлайн.

Така, ти си поредния дето го е срам да си признае, че подкрепя простака, но тайно гласува за него, щото да не дойдат комунистите. Надявам се разбираш колко си тъп. Тая стратегия дето сте я възприели да доказвате, че тулупа не е най-доброто, но другите са по-лоши, може да мине при най-големите малоумници, дето сами обувките не могат да си вържат. При нормален човек, това няма как да мине.

От тук нататък правим следното - изчегъркваме гробарите от властта, вкарваме колкото можем при Бай Ставри и продължаваме напред. Ако тези след простака кривнат от правия път и те при Бай Ставри, следващите и те, докато се научат. Не ме интересува кой чалга, кой рап, кой метъл.... Това шибано стадо, дето е свикнало да търпи всякакви своеволия на самозабравили си политици, трябва да се научи на нетърпимост към политиците. При най малкото съмнение за нещо оставка, при корупция, в затвора. Без милост, без компромиси. Като не можеш следващия. Така докато стигнем до когото трябва.

Знам че козата си иска пръч, както ти си искаш Тулупа, ама аз не съм съгласен.

ДПС са си много добре, досега бяга с гробарите, сега ще се ориентират кой ще е отпред и айде с него. Жалките ти опити да ме пришиеш към тях са толкова смешни, че само се издаваш, колко си прос. Целия форум знае, че съм хомофоб, расист и краен националист, тъй че успех :)
 
Последно редактирано:
Ти си като тия от парламента, същата извадка...
Е поне не съм от поцинкованите изделия като теб. Нищо, че все още имаш някакви остатъци от срам и се мъчиш да се прикриваш.

Какво правим от тук нататък?
Хайде малко да поразсъждаваме, какво правим ако се върне Баце на бял кон?
Аман от вас, ако не е ВОЖДЪТ всичко си ебава майката. Друга мантра нямате
 
На предните парламентарни избори защо не каза същите думи? Обоснови се! Защото според мен все такова качество избираме 30 години.
Защото на предните избори имаше смисъл да гласувам. А сега абсолютно никакъв. Ще гледам циркчето безплатно.
 
Абе как пък не каза ти на кой симпатизираш, и оная селянка и тя. Спирам са пиша по темата, ще се включа като дойде време Радев да обяви служебното правителство, да ви питам вашите идоли защо не се наеха да управляват при наличие на мнозинство!
 
Е поне не съм от поцинкованите изделия като теб. Нищо, че все още имаш някакви остатъци от срам и се мъчиш да се прикриваш.


Хайде малко да поразсъждаваме, какво правим ако се върне Баце на бял кон?
Аман от вас, ако не е ВОЖДЪТ всичко си ебава майката. Друга мантра нямате
Чакаме твоя вожд. Знам, че искаш да е Корни, ама няма как да стане.
 
Абе как пък не каза ти на кой симпатизираш, и оная селянка и тя. Спирам са пиша по темата, ще се включа като дойде време Радев да обяви служебното правителство, да ви питам вашите идоли защо не се наеха да управляват при наличие на мнозинство!

Симпатизирам на всички, които заявяват, че ще нанесат щети на гроб и тулупа, без значение в кой политически спектър се поставят. Това колко пъти да го пиша? След вчерашния парламент, видно е че има такива, което е много добре. На Радев симпатизирам най-много, голям късмет с него! Убеден съм, че ако му се отдаде възможност, ще запознае простака с Бай Ставри. Отделно знам от стари познати, че там нещата са на наистина кръв, няма театър, няма поза.
 
Чакаме твоя вожд. Знам, че искаш да е Корни, ама няма как да стане.
Драга ми поцинкована герберутчице, тъй като не можеш да намериш нито едно мнение, с което да докажеш това си нелепо твърдение то си остава "опорка" от наръчника ви.

Ако поне малко вникваше какво пишат другите, вместо да се изказваш като последна инстанция евентуално щеше да разбереш, че според мен идеалното положение е да няма никакъв вожд, който да управлява с мнозинство. Само раздробен и шарен парламент може да ограничи българската "политическа класа" самозабравяне.
 
Драга ми поцинкована герберутчице, тъй като не можеш да намериш нито едно мнение, с което да докажеш това си нелепо твърдение то си остава "опорка" от наръчника ви.

Ако поне малко вникваше какво пишат другите, вместо да се изказваш като последна инстанция евентуално щеше да разбереш, че според мен идеалното положение е да няма никакъв вожд, който да управлява с мнозинство. Само раздробен и шарен парламент може да ограничи българската "политическа класа" самозабравяне.
Без вожд овце не се управляват. Не го ли разбра 40 години, та и повече? Просто вожда се помисли за вездесъщ, а така не става. Иначе ти по стария път ли ходиш до Бургас или си тресеш задника по магистрала Тракия? Не бе кажи, нали си голям отворко?
 
Без вожд овце не се управляват. Не го ли разбра 40 години, та и повече? Просто вожда се помисли за вездесъщ, а така не става. Иначе ти по стария път ли ходиш до Бургас или си тресеш задника по магистрала Тракия? Не бе кажи, нали си голям отворко?
Ти наистина ли вярваш, че ако не беше Джипко никой нямаше да построи пътища с европейските пари? Хайде бе признай си, нали си голям отворко?
 

Горе