В неделя ще гласувам за....

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 9 8.2%
  • БСП

    Votes: 2 1.8%
  • Има Такъв Народ

    Votes: 29 26.4%
  • ДПС

    Votes: 2 1.8%
  • ВМРО

    Votes: 2 1.8%
  • Изправи се! Мутри вън!

    Votes: 4 3.6%
  • Демократична България

    Votes: 20 18.2%
  • Възраждане

    Votes: 2 1.8%
  • Българско Лято (Божков)

    Votes: 14 12.7%
  • Марешки - НФСБ

    Votes: 1 0.9%
  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

    Votes: 9 8.2%
  • Ще маркирам "Не подкрепям никого"

    Votes: 6 5.5%
  • Друго

    Votes: 10 9.1%

  • Общо гласове
    110
Подкрепяй, подкрепяй, жесток демократ си, няма спор...
Всеки си има право на мнение. Нетърпимостта към чуждото, която проявяваш е супер демократична. Почти като насилието над пенсионери, които не са ти угодили с часа на пазаруване ...
 
Човек, който десет пъти написа, че ще гласува за мутрата от СИК, ми държи сметка. Каква ирония само :)
Чак пък сметка. Ами видяхме кои са мутрите. И по Костово време ги видяхме. Сега даже още по зле с тоя шахмат, Слави също си има спонсор.
 
Всеки си има право на мнение. Нетърпимостта към чуждото, която проявяваш е супер демократична. Почти като насилието над пенсионери, които не са ти угодили с часа на пазаруване ...
По-добре да ги бях заразил казваш, ок, прав си! Аз вече си набодох задника, така че не ми дреме за никого. Както на никого не му дреме за мен. Както и на политиците не им дреме за народа. Затова избирам тези, които поне правеха нещо, а не всяват пълен хаос и тотално некадърие.
 
Чак пък сметка. Ами видяхме кои са мутрите. И по Костово време ги видяхме. Сега даже още по зле с тоя шахмат, Слави също си има спонсор.
Какво сме видели? Аз за мутри не съм гласувал, но ако трябва да сме обективни, мутрите са в ГЕРБ. Даже един кмет го бяха нашамарили още в изборния ден на морето, щото не знам си какво. Вожда не заплашваше ли и той като Кръстника с едни "здрави красиви момчета от ГЕРБ, дето ще ви гонят като чакали?"

Напълно прав е Слави. С терористи не се преговаря, а с престъпници политика не се прави. Щом народът така ги е подредил, ще се ходи пак на избори. Компромиси с тези неща не се правят.
 
Абе вие кво сте се разбучали.. пълно некадърие, хаос, лудница, ПИШЕШ ГЛУПОСТИ Славуний изрично каза 66789 пъти, още преди изборите, че НЕ СЕ КОАЛИРА с палячовци, и точка по въпроса. Хаос бил направил, вече бил потрошил държавата, а още не са седнали, пък станали били найсе пъти....АБЕ тука сте някви яки СПАМЕРИ БЕ!!! Оставаше и още първото си обещание да не изпълни... (НЕ СЕ КОАЛИРА И ТОЛКОВА БЕ) Май точно това целите, А И това ви е яд най-много, че си държи на думата :)

Ае да заключвате бая убита тема, че някои уел-кнолн направиха по 1К мнения... ПРЕДПРИЕМАЧИ
 
Между другото, нещо парадоксално - преди изборите обвиняваха Слави, че ще бъде патерица на системните партии и че заради това прави партия, сега го хейтят, че не искал да се коалира с тях. Айде да се спрем на едно и да решим за кое е виновен и за кое не :)
 
Какво сме видели? Аз за мутри не съм гласувал, но ако трябва да сме обективни, мутрите са в ГЕРБ. Даже един кмет го бяха нашамарили още в изборния ден на морето, щото не знам си какво. Вожда не заплашваше ли и той като Кръстника с едни "здрави красиви момчета от ГЕРБ, дето ще ви гонят като чакали?"

Напълно прав е Слави. С терористи не се преговаря, а с престъпници политика не се прави. Щом народът така ги е подредил, ще се ходи пак на избори. Компромиси с тези неща не се правят.
ОК, гласувай за Слави тогава другият път. А народът ще подреди ГЕРБ отново на първо място и тогава пак ли избори ще има? Така докога?
 
ОК, гласувай за Слави тогава другия път. А народът ще подреди ГЕРБ отново на първо място и тогава пак ли избори ще има? Така докога?
Народа ненавижда гроб, слез на земята вече. След предсрочните избори са минимум втори. Точно затова тулупа е бесен. Като го гледах днес как плюе кръв, голям кеф ми стана :) Бай Ставри вече тръпне в очакване, малко остана :)
 
ОК, гласувай за Слави тогава другият път. А народът ще подреди ГЕРБ отново на първо място и тогава пак ли избори ще има? Така докога?
Очевидно, докато си намерят пак патерици. Тулупчето затова беше бесен и заплашваше с чакали - щото нито една от патериците му не влезе. Иначе да, структурите, дето Цветанов ги изгражда 10 години - купени гласове, цяла държавна администрация и корпоративен вот, работят доста добре. Мафията знае как да си опича работата.
 
По-добре да ги бях заразил казваш, ок, прав си! Аз вече си набодох задника, така че не ми дреме за никого. Както на никого не му дреме за мен. Както и на политиците не им дреме за народа. Затова избирам тези, които поне правеха нещо, а не всяват пълен хаос и тотално некадърие.
Е кой всява хаос? Пак не си в час, само тиквун всява хаос, защото знае, че е свършен и ще му се търси сметка. Никой друг не говори за хаос, фалити, счупена държава.
 
До всички коментиращи: много ви дразни, че ще подкрепя ГЕРБ. Значи пътят е правилен!
 
Видяхме ги "новите" тулупчета що за стока са. То БСП са по-адекватни и от тях (не съм вярвал, че някога ще кажа).
 
До всички коментиращи: много ви дразни, че ще подкрепя ГЕРБ. Значи пътят е правилен!

Всеки има право на лоши решения.... Щом нямаш проблем с това да те мислят са простак, селяндур и ментално лимитиран, няма лошо, ти си знаеш.....
 
178837978_3881376668606253_4912887088097818832_n.jpg

179235421_3881376768606243_1323613576949757206_n.jpg
 
Всеки има право на лоши решения.... Щом нямаш проблем с това да те мислят са простак, селяндур и ментално лимитиран, няма лошо, ти си знаеш.....
Ами ето, ти прихващаш обидите от другите партии. Същата карикатура си. Извинявай, ама теб с нищо не съм те обидил, та да раздаваш квалификации. И на трето поколение софиянец няма как да кажеш селяндур.
 
Ами ето, ти прихващаш обидите от другите партии. Същата карикатура си. Извинявай, ама теб с нищо не съм те обидил, та да раздаваш квалификации. И на трето поколение софиянец няма как да кажеш селяндур.

Гузен негонен бяга. Абе човеко, не съм искал да те обидя, просто ти казвам как хората възприемат феновете на гроб. На мен като ми каже някой, че е фен на тулупа, директно го поставям в категорията малоумник.
 

Горе