В неделя ще гласувам за....

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 9 8.2%
  • БСП

    Votes: 2 1.8%
  • Има Такъв Народ

    Votes: 29 26.4%
  • ДПС

    Votes: 2 1.8%
  • ВМРО

    Votes: 2 1.8%
  • Изправи се! Мутри вън!

    Votes: 4 3.6%
  • Демократична България

    Votes: 20 18.2%
  • Възраждане

    Votes: 2 1.8%
  • Българско Лято (Божков)

    Votes: 14 12.7%
  • Марешки - НФСБ

    Votes: 1 0.9%
  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

    Votes: 9 8.2%
  • Ще маркирам "Не подкрепям никого"

    Votes: 6 5.5%
  • Друго

    Votes: 10 9.1%

  • Общо гласове
    110
Само в твоята глава са тия сметки, ама карай да върви.

Апартаментите хич не са доказани, ама хич. Ти да не си български съд? Я помисли малко.

Но комент. Прост кат гербер ...

Я вкарай и някоя от опорките за заплатите дето си ги гласуват. Ама да не забравиш за бонусите и увеличенията за мишочетата по министерствата точно преди изборите.
 
Но комент. Прост кат гербер ...

Я вкарай и някоя от опорките за заплатите дето си ги гласуват. Ама да не забравиш за бонусите и увеличенията за мишочетата по министерствата точно преди изборите.
ГЕРБ победа! Пълно мнозинство! Дай Боже!
 
ГЕРБ победа! Пълно мнозинство! Дай Боже!
Не мога да разбера защо ти отне толкова време да си признаеш. Е поне признанието за това, че си гей сега ще дойде по-лесно :D
 
Както потъна в небитието мажоритарния вот, така неговата съдба последва и левчето субсидия днес.
 
Както потъна в небитието мажоритарния вот, така неговата съдба последва и левчето субсидия днес.
Що говориш глупости сега, трол такъв! След 20-30 години като имат 800 депутатата ще направят сусидията 1 лв. Баси тролската работа...
 
Както потъна в небитието мажоритарния вот, така неговата съдба последва и левчето субсидия днес.
Тази субсидия от 1лв според мен не е нужно да се приеме и ще кажа защо. За герб едни 5-10млн лева субсидия може да са нищо, но за малките и новосформирани партии е изключително важно, защото за една такава партия е друго е да вземат например 4млн лв., друго е 500хиляди лева... Точно по-този начин се убива демокрацията и целта е да се унищожат по-малките париии или да се поддадат и продадат на друга по-богата партия.
 
Новите спасители на народа не могат 5 думи на кръст да сглобят. Голям срам...Нищо, ще ги изметем и тях след години.
 
Тази субсидия от 1лв според мен не е нужно да се приеме и ще кажа защо. За герб едни 5-10млн лева субсидия може да са нищо, но за малките и новосформирани партии е изключително важно, защото за една такава партия е друго е да вземат например 4млн лв., друго е 500хиляди лева... Точно по-този начин се убива демокрацията и целта е да се унищожат по-малките париии или да се поддадат и продадат на друга по-богата партия.
По-принцип има логика. Но се замисли, че всички партии преди да вземат субсидия т.е не са минавали 1% са против нея! Но в момента в които влязат в парламента излизат "пречки-вземат едни милиони" и вече не са против субсидията :)

Реално, ако трябва да се създава нов политически проект в момента, то той попада в директна зависимост от спонсори! Пример ИТН, голяма час от парите за кампания са влезли от доста спорни и подсъдими личности към момента. Предполагам така е било и с ГЕРБ, така беше и с Бареков, НДСВ всички нови (да не се пръкнат троловете) като можеби идеята на субсидията е с времето да се отървът от тая зависимост, така си мисля иначе това си е процеса...
 
Тази субсидия от 1лв според мен не е нужно да се приеме и ще кажа защо. За герб едни 5-10млн лева субсидия може да са нищо, но за малките и новосформирани партии е изключително важно, защото за една такава партия е друго е да вземат например 4млн лв., друго е 500хиляди лева... Точно по-този начин се убива демокрацията и целта е да се унищожат по-малките париии или да се поддадат и продадат на друга по-богата партия.
Какво общо има това с ГЕРБ? Това е желанието на чалгарите.
 


Падение на макс...
 


Падение на макс...
Голяма сила, няма що. Тия са под нивото и на цвъковата партия.
 


Падение на макс...
А кое не е падението за теб, сподели, че ми е любопитно?
 
А кое не е падението за теб, сподели, че ми е любопитно?
Хора, които по никакъв начин не са обвързани с властта, а не най-явните, продажни, гнусни патерици. От тия тримата едва ли има по-кафяви в държавата
 
Това с апартаментите на физкултурника, един човек, изобщо не се е отказал да довърши работата, а именно:

Или цитат от НОВА ТВ няколко дни по-късно от Алексей Петров:

И ако някой беше потърсил госпожа АЛЕКСОВА от НАП, която му е извършила проверката, тя вероятно щеше да каже точно как са изписани тези пари на тъщата му, за да може той да оправдае средствата си.

Разполагам с документи и ако реша някой ден да се върна в ДАНС, ще може по-детайлно госпожа Алексова да обясни за какво става дума.


Цветанов не ми е много интересен, но нямам търпение да гледам сеира на каскета, който раздаваше присъди от екрана на една камара хора и то не случайни. Не че цвъ и той не раздаваше, но не е актуален вече.


Иначе много странно, не очаквах тук да има simp-ове на тъпата кратуна от банкя.
 
Последно редактирано:
Хора, които по никакъв начин не са обвързани с властта, а не най-явните, продажни, гнусни патерици. От тия тримата едва ли има по-кафяви в държавата
И кои са тези честни хора? Наистина ли си мислиш, че някого му пука за теб и за държавата? Всеки се спасява поединично. Най-новите най-много ще крадат, като обвиняват предходните колко зле са управлявали. Ама тоя филм се върти постоянно. Затова се избира по-малкото зло.
 

Горе