В тоя форум всички са станали много мързеливи!

От: От: В тоя форум всички са станали много мързеливи!

Ще ме извинявате, ако малко съм поизлязъл от темата. :)

няма никакво значение
без това тук не можеш да очакваш теми за дискусия освен за афилиейт.
а и е форума не е за това
просто и логично - няма да има и такива хора..

иначе река Струма е много яка!
 
От: От: От: В тоя форум всички са станали много мързеливи!

няма никакво значение
без това тук не можеш да очакваш теми за дискусия освен за афилиейт.
а и е форума не е за това
просто и логично - няма да има и такива хора..

иначе река Струма е много яка!

Форума не е само за това, но май афилиейт тематиката наистина преобладава. И на мен ми писна от тъпите хапчета. Най ме кефят минати през content spinner афилиейт сайтове, чието съдържание и собственика на сайта не може и не иска да прочете. :lol:
 
От: В тоя форум всички са станали много мързеливи!

когато пристигнах в този форум какво беше, а сега какво е .... толкова хора, които не разбират нищо се навъдиха, че вече няма на къде и всеки все се меша някъде и поне на мен вече ми писва от това... а като гледам админите ( дано не се обиждат ) не правят нищо по въпроса, което не е никак хубаво. Ако продължава така този форум до половин година може и по - малко да се превърне в общ чат за всичко останало, но не и за предприемачество. надявам се поне някой да се заеме и да се оправи, защото доста хора ще го напуснат....
 
От: В тоя форум всички са станали много мързеливи!

то теми като тази от време на време има май във всички форуми ....и във уебмастера имаше подобна скоро
ама тези които смятат , че форума не струва да ми кажете друг български форум с такива теми където има три реда най малко хора онлайн всеки ден .......на мен си ми харесва тук въпреки всичките кусури:)
 
Последно редактирано:
От: В тоя форум всички са станали много мързеливи!

е да така е, като няма друг ще е този ...
 
От: В тоя форум всички са станали много мързеливи!

Виж сега, трите реда хора онлайн не са никакъв, ама точно никакъв критерий за качеството на един форум. Уеб мастъра може и да има 1 и то непълен ред хора онлайн, ама са професионалисти хората.
За афилиейт маркетиг, Предприемач е бъгарският форум. За всякакъв друг бизнес и всичко покрай изграждането и оптимизирането на сайтове - bgdev и webmasterbg.
Макар че и в bgdev нещата не се движат към хубаво...
 
От: В тоя форум всички са станали много мързеливи!

То такива форуми с редове онлайн фантоми има колко щеш. Всеки тарикат админ симулира десетки (l)user-и. Бройката на посетителите е важна за администраторите като оценка на труда им, но не виждам смисъл на обикновенния потребител да му пука колко са останалите. Нали си намира каквото му трябва и получава качество на макс? За какво тогава да му пука още колко говеда има в кошарата?
 
От: В тоя форум всички са станали много мързеливи!

Да, и като гледам даунлайна колко е активен, напрово се чудя тези хора пари не им ли трябват. И без ония глупости, че е криза. ;) Само ме интересува какво толкова по-важно има за правене, от това да си правиш пари? Ама всеки си знае за себе си. ;) Сега когато спят повечето бизнеси е време да намери някой неговото място в нета, а не после да се оплаква, че някаква шит програма не му платила, а той се надявал на тези пари. Казвам го не за да се заяждам, а за да кажа, че има много работа, за да се стигнат някакви резултати. Не е: Клик = $ ;)
 
От: В тоя форум всички са станали много мързеливи!

e бате за даунлайна от миналата седмица неможе да се оплачете смятам :p
 

Горе