В час с Ботев (a.k.a. Ботев е идиот)

От: В час с Ботев (a.k.a. Ботев е идиот)

gangster, тая телевизия, откакто спря да е собственост на Мърдок, спря да бъде и българска.
 
От: От: В час с Ботев (a.k.a. Ботев е идиот)

Малко оффтопик ще извинявате ама ми направи много лошо впечатление преди малко БоклукТВ започна с водеща новина протестите в Турция - майната му на Ботев, Турция е по-важна! Направо не знам какво да кажа...

Разбира се, че ще започне с протестите, Ботев не е новина, а събитията в Турция се случват сега.
 
От: В час с Ботев (a.k.a. Ботев е идиот)

gangster, тая телевизия, откакто спря да е собственост на Мърдок, спря да бъде и българска.

А при Мърдок бТВ нали беше много българска :) Всяка медия обслужва нечии интереси и това е. ТВ, която да изрязява безпристраснтно случващото се няма, няма и да има. Но като цяло бТВ са най-анти българско насочената ТВ
 
От: От: От: В час с Ботев (a.k.a. Ботев е идиот)

Разбира се, че ще започне с протестите, Ботев не е новина, а събитията в Турция се случват сега.
Да, добре. Само дето първите дни беше пълно затъмнение, нали?
 
От: От: От: От: В час с Ботев (a.k.a. Ботев е идиот)

Да, добре. Само дето първите дни беше пълно затъмнение, нали?

Не знам, рядко гледам Би Ти Ви (и още по-рядко новините им).
 
От: В час с Ботев (a.k.a. Ботев е идиот)

Ботев е изживял живота си както е искал. Покрай това е влязъл в световната история. Това са фактите..
Колеги и приятели, мисля че цитата отгоре е добър обзор на темата. Признавам, не съм чел долните мнения, но доколкото са ми познати юзърите в този форум, то вероятно се е стигнало до личностни сблъсъци и мерене на интелектуални пишки.
 
От: В час с Ботев (a.k.a. Ботев е идиот)

пишки.

Мдам, добре казано!
Но нали знаеш, че повечето хора са скарани с фактите.
 

Горе