В час с Ботев (a.k.a. Ботев е идиот)

тео

Well-Known Member
За бунтарството, образованието и папагалите.
Здравейте редактори на predpriemach.com,

Бях известен че във вашият форум е качен късометражният филм "Ботев е идиот" ("В час с Ботев"). Като заместник режисьор на филма и след дискусия със главния режисьор, моля незабавно да премахнете въпросният пост от съдържанието на форума. Публикуването на подобно съдържание е във разрив със авторските права и е наказуемо от закона. В случай че постът не бъде премахнат в 24 часов срок, ще бъдат предприети мерки за свалянето му чрез намеса на отговорните институции. За да ви улесня максимално, прилагам линк към въпросния thread: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=42601

Надявам се искането ми да бъде удовлетворено и благодаря предварително за отделеното внимание.

Поздрави,
Илиян Кючуков



Екипа на Предприемач.ком отрича категорично, на неговите сървъри да е качван какъвто и да е материал с нарушени авторски права, поради техническа невъзможност от страна на системата vBulletin за ъплоуд на видео на сървърите ни

Филма НЕ е бил качен във форумът Предприемач.ком, а е бил поставен линк до сайт за видео споделяне, който се е трансформирал, автоматично до материал за гледане от сайта за видео споделяне... системата работи автоматично с линкове до почти всички големи видео портали, youtube, metcafe, vimeo...

Линкът до портала за видео споделяне е премахнат...

И най-важното... защо не се сещам за един човек, един, който да съм срещал и да искам да приличам на него.
 
Последно редактирано от модератор:
От: В час с Ботев (a.k.a. Ботев е идиот)

Гледайте, много е хубаво клипчето.
 
От: В час с Ботев (a.k.a. Ботев е идиот)

Подкрепям с две ръце.

Гледайте, много е хубаво клипчето.
 
От: В час с Ботев (a.k.a. Ботев е идиот)

Много е добро, мислех, че повече хора са го гледали, но явно не :) Наистина много интересен начин да се провокират хората. И най-вече националистите ;)
 
От: В час с Ботев (a.k.a. Ботев е идиот)

Благодарности!
 
От: В час с Ботев (a.k.a. Ботев е идиот)

Ето какво казва Ботев за подобни "партиоти".
Ще да пия на пук врагу,
на пук и вам, патриоти,
аз вече нямам мило, драго,
а вий... вий сте идиоти!
 
От: В час с Ботев (a.k.a. Ботев е идиот)

За бунтарството, образованието и папагалите.
И за какво бунтарство става въпрос, за глупавите заключения на някакъв неосъзнат тинейджър, дето лъхат на нихилизъм?
Много е добро, мислех, че повече хора са го гледали, но явно не :) Наистина много интересен начин да се провокират хората. И най-вече националистите ;)
Наистина е много интересно, но най-вече за папагалите и нихилистите, дето главите им са пълни със чалгаджийската култура на прехода и нямат грам уважение към българската култура
 
От: От: В час с Ботев (a.k.a. Ботев е идиот)

И за какво бунтарство става въпрос, за глупавите заключения на някакъв неосъзнат тинейджър, дето лъхат на нихилизъм?

Наистина е много интересно, но най-вече за папагалите и нихилистите, дето главите им са пълни със чалгаджийската култура на прехода и нямат грам уважение към българската култура
Този е особен вид кретен, на всичко намира критика. Ей такива глупаци трябва да си променят мисленето, за да усети просперитет това общество. Мислете като е дин отбор, а не като противници в това първенство.......
 
От: От: В час с Ботев (a.k.a. Ботев е идиот)

Този е особен вид кретен, на всичко намира критика. Ей такива глупаци трябва да си променят мисленето, за да усети просперитет това общество. Мислете като е дин отбор, а не като противници в това първенство.......
Съгласен съм, че е особен вид кретен, но не така трябва да стават промените, като се плюят изтъкнати поети и революционери
Напротив, творчеството на такива гении като Ботев, трябва да бъде основата за промени

Конфронтацията трябва да е срещу статуквото на днешния политически и икономически живот, а не срещу българската култура и национални герои
 
От: От: В час с Ботев (a.k.a. Ботев е идиот)

Знаете ли, аз съм го казвал не веднъж, не съм българин, но милея за тази държава и не ми е приятно да гледам раздърпани мои приятели, които имат сериозни финансови проблеми. По дяволите, обзалагам се, че аз познавам българската култура и история много повече, отколкото повечето от вас и мога да го докажа това. Това правителство няма нищо да промени хора, ще се възползва от финансите ни, ще кредитира потребителски кредити за да замаже положението и всички ще са радостни, но кой ще връща тези кредити е божа работа.
 
От: От: В час с Ботев (a.k.a. Ботев е идиот)

Знаете ли, аз съм го казвал не веднъж, не съм българин, но милея за тази държава и не ми е приятно да гледам раздърпани мои приятели, които имат сериозни финансови проблеми. По дяволите, обзалагам се, че аз познавам българската култура и история много повече, отколкото повечето от вас и мога да го докажа това. Това правителство няма нищо да промени хора, ще се възползва от финансите ни, ще кредитира потребителски кредити за да замаже положението и всички ще са радостни, но кой ще връща тези кредити е божа работа.
Аз не говоря за българи и чужденци, а за уважаване на културата
Не понасям чалгата и това псевдо бунтарство, дето е готово да оплюй всичко ценностно и качествено, само за да се напраЯт на интересни
 
От: От: В час с Ботев (a.k.a. Ботев е идиот)

Аз не говоря за българи и чужденци, а за уважаване на културата
Не понасям чалгата и това псевдо бунтарство, дето е готово да оплюй всичко ценностно и качествено, само за да се напраЯт на интересни
Не знам човек, българина не заслужава да е на това дередже. Ей го на, тука в този спезиализаран форум се плюваме, а нали се предполага, че тук има личности с надсредностатистическите възгледи.. и същевременно ми се пускат оферти за 5 лева оферта.. Мани го това, ами и се хранят помежду си.. Гледайте шибания немец, една световна, втора такава и пак е лидер, значи има нещо в този народ, което да го кара да е въпреки всичко лидер..? Знаете ли какво е това ..?- те са единни, знаят, че когато плевнята на съседа гори, то тогава гори и неговата плевня... Познато, нали?
 
От: В час с Ботев (a.k.a. Ботев е идиот)

Ха, чудех се, кога ще влезе националист с рогите. dintronix, друже, ти клипа гледа ли? Главата използва ли си? Помисли ли за казуса: проблем - решение? Или джараш на първосигнална символика?
Е ли Ботев идиот през призмата на съвремието? Или си подвластен на официалната пропаганда? Трабва ли да се осмислят старите ценности, може ли да се погледнат в нова светлина?
 
От: В час с Ботев (a.k.a. Ботев е идиот)

Ха, чудех се, кога ще влезе националист с рогите. dintronix, друже, ти клипа гледа ли? Главата използва ли си? Помисли ли за казуса: проблем - решение? Или джараш на първосигнална символика?
Е ли Ботев идиот през призмата на съвремието? Или си подвластен на официалната пропаганда? Трабва ли да се осмислят старите ценности, може ли да се погледнат в нова светлина?

Не мисля, че съм влязъл с рогите, но ти определено се пЪнеш да се напрАйш на интересен
Много въпроси задаваш, но не отговаряш
Мисля, че това показва каква култура на общуване имаш
 
От: В час с Ботев (a.k.a. Ботев е идиот)

Явно някои не са вдянали смисъла на въпросното съчинение. За неразбралите ще поясня. Става въпрос за разглеждане на личността на Ботев през призмата на съвременното мислене, при което той излиза идиот. Или Ботев е идиот или голяма част от съвременното мислене.
На душа лежат спомени тежки,
злобна ги памет често повтаря,
в гърди ни любов, ни капка вяра,
нито надежда от сън мъртвешки
да можеш свестен човек събуди!
Свестните у нас считат за луди,
глупецът вредом всеки почита
:
"Богат е", казва, пък го не пита
колко е души изгорил живи,
сироти колко той е ограбил
и пред олтарят бога измамил
с молитви, с клетви, с думи лъжливи.
 
Последно редактирано:
От: В час с Ботев (a.k.a. Ботев е идиот)

Сега като видях заглавието се сещам да попитам - абе защо трябва да се пише и това... вярно е че и Ботев е акал, ама пък чак да се натъртва на това, че и за да мине номера се слагат точки след всяка буква... Гледам го това в целия нет и не мога да разбера тия хора какви са, толкова ли големи воайори станаха... .
 
От: В час с Ботев (a.k.a. Ботев е идиот)

Явно някои не са вдянали смисъла на въпросното съчинение. За неразбралите ще поясня. Става въпрос за разглеждане на личността на Ботев през призмата на съвременното мислене, при което той излиза идиот. Или Ботев е идиот или голяма част от съвременното мислене.

О, неразумни ми Ънуайс, поясни на нас неразбралите какво си вдянал и дали това, което си вдянал има някакъв смисъл
Знам, че имаше неуспешни опити творчеството на Ботев да се премахне от училищното изучаване и се чудех, на кой ли идиот му е хрумнало това
 
От: В час с Ботев (a.k.a. Ботев е идиот)

Има много автори, които ако днес пишат, биха ги сметнали за идиоти. Проблемът не е в авторите.
 

Горе