ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО..."

От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Значи до момента са ясни две неща, които идват от официалните институции, организирали акцията:
1. Не е открито нищо незаконно при обиска и акцията срещу хората.
2. Всичко е предприето заради някакъв сигнал и никога няма да се разбере кой е пуснал въпросния сигнал.

От това, което виждам до момента си вадя извода, че същата акция може да бъде проведена срещу всеки един от нас и на практика срещу всяко българско семейство. Подобни акции са законни и техните организатори не носят отговорност дори да не открият нищо незаконно при обиските и да нямат никакви предварителни доказателства срещу обектите на атаката.
 
От: От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА Б

Значи до момента са ясни две неща, които идват от официалните институции, организирали акцията:
1. Не е открито нищо незаконно при обиска и акцията срещу хората.
2. Всичко е предприето заради някакъв сигнал и никога няма да се разбере кой е пуснал въпросния сигнал.

От това, което виждам до момента си вадя извода, че същата акция може да бъде проведена срещу всеки един от нас и на практика срещу всяко българско семейство. Подобни акции са законни и техните организатори не носят отговорност дори да не открият нищо незаконно при обиските и да нямат никакви предварителни доказателства срещу обектите на атаката.

Абе кака да не е намерено
имало е полупразни бутилки с водка флирт казаха с изтекъл бандерол бре...
и за цигарки се чу нещо... няколко кутии.


макар че някой да ми обясни, защо няма сигнали за циганите на пазара дето си крият цигарите в кофите за боклук
и аз като си метна с кеф отгоре боклука и търчат двама мангали да вадят цигарите:)
 
От: От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА Б

зарежи... .

германците хитлер ги е оправил виж,колко са примерни спират на пешеходната,дори да няма човек и паркират където трябва.А тук сме племе,което само диктатура ни оправя!
 
От: От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА Б

От това, което виждам до момента си вадя извода, че същата акция може да бъде проведена срещу всеки един от нас и на практика срещу всяко българско семейство. Подобни акции са законни и техните организатори не носят отговорност дори да не открият нищо незаконно при обиските и да нямат никакви предварителни доказателства срещу обектите на атаката.

Именно, работата е там, че тоя бъг може да се използва и от едните и от другите.

Е сега ми хрумна да направя една група "АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА СЪСЕЛА", ще си взема един стек цигари и ще пусна анонимен сигнал срещу мене си да дойдат. И после - мамооооо сергей ме бие, щото не искам да гласувам за него :)
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

dalasweb, следващият нападнат и претрепан може да си ти. Съмнявам се след като това ти се случи да твърдиш, че родната милиция трябва да има неограничена власт. Мен са ме ограбвали милиционери и знам какво е. Други само предполагат, но все някак могат да разберат пострадалите. Третите са най-жалки - кефят са на сеира как грабят и бият някой, а като дойде техния ред си рефунчат тихичко в ъгъла ('щото са примирени душички). Има си опрадвано прилагане на сила. Нахълтване с тежко оръжие и маски в частен дом където живеят възрастни хора се нарича полицейски произвол. Ако има проблем със стоки без бандерол си има стандартна описана в закона (НПК) процедура. Повикваш съседите за поемни лица / свидетели, влизаш и претърсваш в тяхно присъствие. Като намериш нередни неща ги записваш в протокола за изземване с подписи от всички свидетели, които са видяли, че нещата са били наистина там. Все пак 5-10 кашона със стоки без бандерол няма да придобият крака и да побегнат (т.е. няма как да оправдаеш нахълтването с основание спешност). И преди съм казвал, че щом не се следва закона, това не е полицейска, а мутренска акция.
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Ето нещо, на което се натъкнах из нета: ГДБОП нанесоха побой над семейство при безпричинен арест

И аз не съм много щастлив от това, което се случва. Малко е грозно. ;) И това по време на стъпване на новия ни президент, който пък, за да докаже, че живеем в една комедийна държава, се появи без първата дама. Вече може да прецените и как ще протече и този мандат.

Това, което се случва както в темата, така и в обкръжаващия ни малък свят е реално отражение на всичко, което виждате и наблюдавате. Аз лично спрях да се ичудвам на изродиите. И кво излиза, не се оправят с истинската престъпнбост, а бият обикновените граждани. Доста комплексарка история ми звучи.
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Боко тв най-после се сети да отрази новината :D
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Последни новини от БабуинТВ:

Абсурдистанският национален статистически институт излезе с изключително точната и вярна статистика, в която няма шменти капели, че 90% от населението на Абсурдистан са чернокожи. И понеже the black man is always guilty местните власти препоръчват на жителите на Абсурдистан да си приготвят храна и топли дрехи...за всеки случай.

В спец акция за борба с контрабанда на банани без бандерол са задържани мъж и жена контрабандисти, в които са на мерни 5 банана без бандерол. Поради лошото време в банановата република и код пембяно за силен вятър и поледици единият от задържаните е паднал по гръб и си е обелил носа.

От силният вятър вратите на дома на задържаните са се изкъртили и всичко вътре се е разлетяло. След намесата на вожда слънце на племето, времето се извинява за причиненото неудобство.

*историята е измислена и всички прилики с лица и събития са напълно случайни.
 
От: От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА Б

dalasweb, следващият нападнат и претрепан може да си ти. Съмнявам се след като това ти се случи да твърдиш, че родната милиция трябва да има неограничена власт.
По край сухото гори и мокрото.
Сега показаха случая по нова!
Човека не се подчинил на заповед и бой по манерката!
Това е като американската полиция.Браво на полицията.
 
От: От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА Б

Това е като американската полиция.Браво на полицията.
И "млъкни ма" ли е като в американската полиция? :) Доста са далеч тукашните от американската полиция.

И аз го гледах, не разбрах за какво става дума докато не видях, че реално момичето (дъщеря им) е създателя на групата. Тогава вече разбрах. Че и сигнал е имало. :) Това е същото като със самоубийството на единия от убийците на Мирослава - тъмна Индия баце и мега нереалистични случки. Ако народа им повярва, значи сме обречени и можем да го водим като начало на изчезването ни. :)
 
От: От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА Б

Човека не се подчинил на заповед и бой по манерката!

Е как па при всичките акции все се оказва съпротива, то нямаше един дето да не е нинджа и не налита на ченгелите?
 
ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

"Трай, ма!" - шибани идиоти. и това е орган на реда. жива да не бях. кой знае какви кретени са наюркали да им спретнат на хората цирка. ох, каква невероятна полиция. с полиция като тази се чудиш дали да си платиш данъците. хубавото е, че всеки пък го правят все по-лесен избора.

"Днес PRESSCLUB Information Agency (PIA) публикува съдебномедицинското удостоверение, което доказва, че на Петър Начков е бил нанесен побой при ареста му от спецполицаи."

евалата, сега трябва да им свали на всеки по 20К на човек (в случая " на животно") и да гии върне в първи клас с техните малки заплатки. баси нещастниците, да бият 57-годишен мъж. ами ако им почине в ръцете. скапани малоумници. грам не мислят, за това са и полицаи. и аз познавам много умни и готини полицаи, ама тук са викнали от другите.

"Вчера е качено видео в YouTube от pressclubBG, за което се посочва, че е СУРОВ МАТЕРИАЛ от мястото на събитието - разговор с майката и бащата на Ралица. В момента видеото е недостъпно."

а това е за въжето. бъгларската сопа. :) не става нищо от тия.

"Няма извършено престъпление, разберете - няма"

естествено, че няма. просто случката е нещо нормално - неадреталци ни управялват, такова е и навсякъде. сега дано ги осъдят някъде в чубжина, за да може държавата да си плати като поп, тия да горнат, и данъкоплатеца да си плати от своя джоб грешката на кретените. всичко си идва на мястото. класика. само тук. :)
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Както казах и преди който може да си събира багажа.
На времето в Германия нали се сещате че евреите не са се събудили на сутринта в концлагерите имало е доста показателни случки които е трябвало да ги накарат да се сетят на къде отиват нещата и по умните от тях са си обрали крушите.
Същото става в момента в България - Мутрите и простащината превзеха държавата и нищо добро не очаква хората които могат да мислят - това че тук във този форум има хора които могат да мислят не означава нищо извън форума има милиони като Агейнст и Далас които не само подкрепят подобни действия а даже им се кефят и ги насърчават. За съжаление това са над 50% от БГ народа.
За това както казах който може да събира багажа БГ е загубена за следващите 10г минимум.
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Манта, ша прощаваш, ама май не си си пил хапчетата :) Ясно е че всички хейтъри на ББ изживяват душевен оргазъм в момента, но и най-изпаткалия пак би се замислил, преди да каже че с идването на Герб нещата са тръгнали надолу. Факта, че медиине могат да пишат за такима работи, значи че нещата са доста по-различни отрреди 2 години. Питай Иво Инджев да ти каже. :)
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Да прав си има пълна свобода на словото Инджев го уволниха че попита за един апартамент на Президента а за шесте на Цветанов няма нито един уволнен.
Вероятно преди две години за Гоце е било важно общественото мнение и е гледал да уволни тези дето много приказват - а сега точно обратното вече не ги и интересува общественото мнение. Ето и поредният случай на пребити от полицията никакъв проблем да се пише по медиите и без това последствия няма да има.
Да живее независимостта на словото (слово от което нищо не зависи)
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Напротив - преди такива случаи бяха нещо нормално, а и се потулваха. Сега явно сме станали големи евлопейци, щото куките като пребият някой и цялата държава гръмва. Това, че не си чувал за тия случаи не значи, че ве ги е имало преди. Това, дето разправя чичкото е нищо в сравнение с това, дето м се случи на протестиращите студенти в 4то през 2009та. Ама никой не обели и дума тогава, щото звъняха по телефоните разни индивиди. Медиите - гроб, а и убити имаше. За това не си чул и дума в медиите.
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Утр ще гледам да изровя видеото, пак от медиапуул, дето студентите обясняват преживяванията, че съм от таблета сега. Да видиш това тука страшно ли е :) че чак и канцлагери и незнам си кво :)
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Навремето са цензурирали опасните журналисти като са се погрижвали да бъдат уволнение и сритани в ъгъла. Сега няма нужда от това, защото болшинството журналисти са "наши хора". Не е проблем да отбиеш номера и да кажеш, че някъде набили някого. Проблем е когато задълбаеш и започнеш да ровиш защо е станало, кой го е поръчал, кой го е изпълнил, кои са пострадалите и кой печели в крайна сметка от всичко това. В съвремието такива журналисти не знам да се намират. Ето защо и няма кой да цензурират.
А твърдението, че възрастен човек при предполагаема съпротива няма друг начин да бъде спрян освен чрез тежко потрошване на костите, е нагло твърдение. Ако беше оказал съпротива, полицаите просто трябваше да нанесат няколко бързи обезвреждащи удъра и толкова. Тъй като е възрастен човек и едно избутване към стената или пода е достатъчно. Само дето явно не е станало така както твърдят милиционерите. Всеки грамотен може да прочете в медицинското броя и местата на нараняванията по тялото.
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Еми те толкова години са смикнали такй да си бият без проблеми, та сега като сме веча цивилизовани им трябва мабко време да привикнат че неможе :)
 

Горе