ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО..."

От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Случаят с протестиращите който визираш е по времето когато ББ е кмет на София и пряко отговаря за сигурността на столицата
Как ще ги коментираш тези факти

Я пак - за действията на полицията отговарял ББ, а не Михаил Миков? Сигурен ли си? :)
Значи сега за полицията в София отговаря Фандъкова, а не Цветанов? Удобно ти е да е така, ама не е :)

И не се измъквай по тъч линията, ми отговори на питането за ВЛОШАВАНЕТО :)
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Тези случаи, които сочиш, са единични случаи. Има такива случаи и от преди предишното правителство и от преди преди предишното. Отвори сайта на министерството на правосъдието и потърси решения на съда в Страсбург по дела срещу държавата. Да, имало е нарушения на държавата спрямо гражданите колкото искаш, но за разлика от тогава сега това се прави с показни акции, а от пресцентъра на МВР сипят клевети по адрес на жертвите на този терор. След това можеш да чуеш лафове от вида: "По телевизията казаха, че си вършил някакво престъпление". После върви доказвай, че няма такова нещо.
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

E няма как да знаеш какво не е имало преди, щото всичко се потулваше :) За случая дето говоря изобщо не сте и чули.
А тука да те погледне накриво полицая и цяла година по всички медии вече. Мани демокрация :)
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

А тука да те погледне накриво полицая и цяла година по всички медии вече.

Я сега ми кажи ти въобще запозна ли се с случая?

За какви медии ми говориш и за какво медиите големите Б Медии се сетиха да отразят новината с ден и половина закъснение какви медии са това???

Няма никаква политика в тая държава всичко е широбажанащина. Господин премиера щеше да уволнява това онова се заканваше сутринта та чак и "простите хора от село както ги наричат някои му повярваха", а какво се оказа дисциплинарно наказание?


Хайде сега ми кажи ти дето толкова много я поддържаш тази партия кое ти харесва в нейното управление?


Бях си казал, че няма да говоря за политика, но не издържах просто като гледам как някои хора се заблуждават така.
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Eй го бе лелеее с 300 зора - http://video.google.com/videoplay?docid=1154067267850986990&hl=en

Гледайте внимателно да видите за какво става въпрос. Мога да потвърдя всяка дума, щото бях там в същата клетка - само дето мене към 9 ме пуснаха и не съм бил като е умрял човека. Но преди това действително им се молеше за лекар.

ЧУХТЕ ЛИ НЕЩО ПО МЕДИИТЕ ЗА ТОВА БЕ ????? ЧУХТЕ НЪЦКИ ! Всичко се потули, медиите дори дума не обелиха, затова сега си мислите, че такива неща не е имало.

И такива като мантаман ви промиват мозъците с глупости - да гласувате за БСП (щото на някой хора, сети се кои, им умря бизнеса с падането на БСП).

Сега ми обясняват, че сме станали мутренска държава, щото на Тенчо Попов му стъпили на ръката......................................... копеле......
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Както казах, има решения от дела в Страсбург (голяма част преведени на български) за действия на родните власти от тогава. Който иска да знае какво се е случвало може да го направи. Просто трябва малко да почете. И проблемът не е какво е имало тогава, а каква политическа подкрепа имат днес тези безобразии. Не може министър да излиза по телевизията и да обяснява кой бил престъпник или да обвинява съда, че пуснал този или онзи, след като ако се загледаш в така наречените доказателства, рядко ще откриеш нещо сериозно. Не е приятно да се случват такива милиционерщини, но е още по-неприятно когато политици си градят рейтинга на гърба на човешкото нещастие.
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

И такива като мантаман ви промиват мозъците с глупости - да гласувате за БСП

В огромна грешка си човек никой не е и не е можел да ми промие мозъка.

А ще гласувам когато реша, че има човек или група от хора които заслужават гласът ми и никога за нито един от мизерниците които са били или са в момента!

Когато се появи един Левски или Ботев давам всичко за него за тея давам само по една тухла и да скачат се давят сами.
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Бе прочети му внимателно мненията - станали сме мутренска държава, емигрирайте, щото хората ги е страх да разказват вицове.... А той не е на 12 и много добре знае за какво иде реч :)
И хората, дето не знаят четат и се връзват.

Гледайте го цялото видео, щото това с чичкото тука е като детска приказка.
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Агейнст подценяваш аудиторията това да не ти е школата в Симеоново вечер да си разправяте вицове.
Без да се замислям мога да ти изброя поне 3-4 знакови грешни операции от последните 2 години завършили с малтретиране на невинни жертви.
А сега ти се разрови в нета да видиме дали ще може да събереш толкова за 8 години в последните два мандата 2001-2009
Единственият по ярък пример за който се сещам от тези години е ареста и смърта на Чората за което виновните полицаи бяха осъдени и до колкото си спомням през 2010 присъдите им бяха намалени а миналата година напълно оправдани - Това не случайно се случва в годините на управление на ГЕРБ
Така че когато излагаш някаква теза я подкрепяй с факти тук не ядем бананите с обелките
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Сега се разрових за този случай който цитираш - Самият факт че даваш линк към пресконференция говори че този случай не е укрит ето и още един цитат от който е видно че случаят не е потулен.
Прокурорската проверка по случая със смъртта на Маринов обаче не е завършила. Последната дума ще е на Софийската градска прокуратура, която образува дело за убийство.
Това до колкото разбрах е 2009г. делото със сигурност се е проточило поне до 2010г. Какво се е случило с това дело може да попиташ настоящият ти вицепрезидент и бивш министър на правосъдието.
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Горкия Тенчо - жив да го ожалиш, стъпили му на ръката :) Мчи кой го би през ръцете да взима подкупи?
Нали това трябва да е разликата между полицая и престъпника - единият бие защото е "лош", а другият би следвало да бие не повече от нужното, за да залови лошия. Оттам нататък има нещо наречено "съд"
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Не че защитавам куките, ама на младини, когато жаждата за пари беше повече от акъла в главата се виждах с куки по често от колкото с някой роднини. Та при поредната ни нощна среща ме подложиха на 6 часов зверски бой, като по филмите. Беше страшно ... В последствие това обърна живота ми и поех по съвсем различен път, защото си дадох сметка, че това ще продължи цял живот. Дали ще са куки или други като мене няма значение ... Просто тогава ми просветна, че ако съм поне малко интелигентен ще преосмисля нещата ... така и стана ... от тогава до днес не съм имал вземане даване с ченгета. Изключая че системата е такава, че те търсят за различни простотии 5 години след това.

Та искам да ви кажа, че цял живот ще съм благодарен на тея гадини тогава, защото ми спасиха живота. Ако тогава ми се бяха лигавили, сега кой знае в кое гробище щях да си почивам.
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Това до колкото разбрах е 2009г. делото със сигурност се е проточило поне до 2010г. Какво се е случило с това дело може да попиташ настоящият ти вицепрезидент и бивш министър на правосъдието.

Какво дело бе, никакво дело не е имало. Изкараха го наркоман, починал от свръх доза - в лекарско присъствие. И не бил протестиращ, ми вкаран там за кражба на коли.
Дело.... хахахахах

За тоя случай сега разбираш, щото ти го казва свидетел, иначе нямаше и да чуеш. Я помисли колко други такива потулени има? И това е мно тежък случай, не е като тия чикийки тука, дето сега цяла година ще гърми навсякъде.

Медиите сега явно имат свобода да пишат за всичко и най-дребната глупост се раздува до небето, затова ви се струва, че е станало страшно.
Па и те не са чак толкова много - това е втори случай на полицейски гаф. Чак пък толкова да се превземате.....
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Биаро както е казал другарят Макаренко - Боят е първостепенна мярка за възпитание - ама да рендосват по младите дето може и да прихванат такива като възрастният човек в Мировяне няма смисъл щото дори и да има нужда от превъзпитание вече е късно.

Агейнст ясно е написано че е заведено дело - това дело и в момента вероятно се точи някъде по инстанциите за които от 3 години са отговорни твоите приятели.
Ако такова дело не е заведено - аз те питам защо като дойде ББ на власт не го е вкарал в съда това дело
По време на това правителство аз нямам спомен да е заведено дело срещу длъжностно лице за преувеличаване на правомощията - Напротив присъдите за подобни дела от предишният мандат бяха намалени или отменени.
Крайно време е да разберете че номерът с оправданията със миналите правителства все повече няма да са актуални защото почти дойде краят на вашият мандата и е крайно време да отчетете какво сте свършили а то не е много.
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

http://play.novatv.bg/program/razsledvane
Гледайте предаването от днес
На мен лично нещата ми станаха ясни и ми се драйфа вече от тая скапана държава :oops:
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

"Пътищата са излизани, за ужас на опозицията."
Премиерът коментира работата на ангажираните със снегопочистването, след като пропътува разстоянието между София и Пазарджик.

"Другите държави като гледах, във Франция – снежната покривка, те дори снежен човек не могат да си направят".
Коментар на премиера в ефира на БНТ, сравнявайки снежната обстановка у нас и Европа.

"Както аз, мисля, че прекрасно си върша работата и без първа дама и никъде не ми е потрябвала, в интерес на истината, така и той (Росен Плевнелиев) мисля, че ще се справи прекрасно."
Коментар на премиера в ефира на Нова телевизия относно липсата на съпругата на президента Росен Плевнелиев до него при публични събития.


"Намираме се в една мрачна сграда с мрачно минало и със светло бъдеще."
Премиерът коментира сградата, в която се помещава новосъздаденият Специализиран наказателен съд, в която до лятото на 2010 г. се помещаваше Държавна агенция "Национална сигурност".

"За всяко милионче, жива мръвка се откъсва от мене."
Думите на премиера са от заседанието на правителството в сряда.
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

http://play.novatv.bg/program/razsledvane
Гледайте предаването от днес
На мен лично нещата ми станаха ясни и ми се драйфа вече от тая скапана държава :oops:

Евала на тия за репортажа, то беше ясно, че е така, ама пак много хора не са наясно какво представлява т.нар. опозиция. И какви циркове забъркват.
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Може ли някакъв скапан контрабандист да баламосва цялата държава и всички медии една седмица?! :mad:
 
От: От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА Б

На времето в Германия нали се сещате че евреите не са се събудили на сутринта в концлагерите имало е доста показателни случки които е трябвало да ги накарат да се сетят на къде отиват нещата и по умните от тях са си обрали крушите.
Същото става в момента в България - Мутрите и простащината превзеха държавата и нищо добро не очаква хората които могат да мислят - това че тук във този форум има хора които могат да мислят не означава нищо извън форума има милиони като Агейнст и Далас които не само подкрепят подобни действия а даже им се кефят и ги насърчават. За съжаление това са над 50% от БГ народа.

Какво става манта? Ще кажеш ли нещо по въпроса?
 

Горе