ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО..."

От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Аз ще кажа.

Нормално е хората да преувеличават нали?
и ти да беше - в големия панаир
да те дърпат маскирани и ти ще се шашнеш и ще оакаш пейзажа нали?
и аз да съм и аз ще осера фронта
ама чакай кой как
дърпат те и те събарят?
ти губиш представа за времето!

НОРМАЛНО Е ДА ПРЕУВЕЛИЧАВАТ

като закъснее путито ти ко и викаш ?
ЕДИН ЧАС ТЕ ЧАКАХ МА АЙДЕ МААААА
а са минали 15 минути :)
или идвам след две минути а идваш след половин час?

Всеки умен човек / каквато не са 80 % от масата - податлива на влияние нали така / може да гледа и да прецени за себе си къде е истината?

Все едно като спорим с гея - никой от двамата не е на 100% прав ама си спорим - умния намира истината посредата.

И тук е така
СЕГА ПРЕВИШИЛИ СА СИ ПРАВАТА- ЗНАЕМ ГИ КАКВИ СА - БЛЪСКАТ ВИКАТ ПСУВАТ, НЕ ЗНАМ ДАЛИ ГИ НАДЪХВАТ ПРЕДИ АКЦИЯ ИЛИ ИМ ДАВАТ ДА ПИЯТ ПО НЕЩО ЗА ПАУЪР.

Но и в нощни клубове като влизат - влизат и мачкат- жени мъже всичко!

За мен на този репотажа е платен и предубеден - ПОРЪЧКОВ - както са му и останалите репортажи
тоя изкара пари преди 5 години и изчезна.. ама сега му свършват парите на репортерчето и ПАК СЕ ПОЯВИ?



И прави ебаси предубедения репортаж...


ТЕ СПОРЕД РЕПОРТЕРИТЕ И ЦИГАНИТЕ ОТ КАТУНИЦА ИЗКАРАХА НЕВИННИ НАЛИ?

Всичко е въпрос на гледна точка- аз няма как да те убедя в моето мнение, защото ти си предубеден!
Так и ти не можеш да ме убедиш в противното, по същата причина!

истината си е посредата - тези от мировяне са си селски тарикати- нормално е
КОНТРАБАНДА НА ЦИГАРИ? ЩО НЕ БИЯТ ЦИГАНИТЕ НА ПАЗАРА?
като си метна боклука в кофата върху цигарите им и скачат и тичат да ровят за да ги извадят.

Този прави репортажи само по вип поръчка- щото е известен вип репортер!


Ако аз продавам контрабандни цигари и мен ще ме сгащят - ама ако ги продава техен човек - няма да има показна акция!

не ги защитавай.


ЩО ХВАНАХА ОНЯ ДЕБЕЛИЯ - МАЗНИЯ С ФАЛШИВИТЕ ПАСТПОРТИ ?
ТОЙ ГИ КУПУИВА ОТ НЯКЪДЕ НАЛИ - ЩО НЕ ХВАНАХА ТАРИКАТИТЕ, А ХВАНАХА ТОЯ ДЕТО ПРОДАВА ПЕЧЕНА ТИКВА В ГОЛЕМИЯ СТУД И ВРЪТНЕ НЯКОЯ ДАЛАВЕРКА ДА ИЗКАРА ТАМ колко да му е комисионната? 200 -300 лева?
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Ми не че толкова защитавам куките, но се потвърдиха подозренията, че целия шум е бил цирк на опозицията - че пича нямал нищо общо с кантрабанда и цялата акция била заради ФБ групата.
Да убедят хората, че живеем в полицейска държава (каквато е основната им ПР линия).

Нали викат, че ги били предупредили за акцията - остава да излезне, че и ФБ групата не е направена случайно и опаа.... :)
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Нормално е да е шум на опозицията.

То си личеше че се преекспонират нещата.

Но нали си има конституция която трябва да се спазва?

Като съм престъпник там си пише какво ми се полага.

А че костов и станишев скокнаха и го ползват това както и всичко друго нормално :)
и бойко да беше на тяхно място и той щеше да го ползва това.

Аз не симпатизирам на никой като личност нито на партия.

Ако са ги предупредили - пак трябва да искат оставки - щом позволяват да им издишат акциите!
те са си виновни - представи си ако беше успешна акция - как щяха да се бият по гърдите че са успели :)

Аз не обичам дебели хора - а тоя като го погледнеш и него и жена му че и щерката - не им симпатизирам - не казвам че не заслужават, а че не трябва да има такава показност на насилие и на специални Ифиекти...

Тези в мола и те - бандит този - хубаво че го хванаха... е имаше простотия после с пускането и пак арестуването - подробности
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Та за мола.

АЗ ПОМНЯ ЧЕ КАЗАХА ЧЕ НЯМАЛО НАСИЛИЕ НАЛИ?
И ИМА ЗАПИСИ
И ДОРИ ПОКАЗАХА ЗАПИСИТЕ!!!
на които няма насилие, и после се оказа че имало един два шамара ама те скрили записа?
иби му майката? кака може да се изправи тоя и да каже ето записите И ДА ЛЪЖЕ ? КАТО БАНДИТ ЧЕ НЕ Е ИМАЛО НИЩО?

ТОЙ СИ ИЗЛЪГА
ЕТО ЗАПИСИТЕ НЯМА НАСИЛИЕ
А ПОСЛЕ Е ДА ИМА ТУК ЕДНИ ДВА ШАМАРА СЕ ВИЖДАТ НА ЗАПИСА... АМА НИЕ ГО НАКАЗАХМЕ?

ако бяха честни отначало щеше да е по добре.


Това да живееш в държава, която ти е враг и те лъже... иби му майката и живот.

нали точно държавата е тази която трябва да те пази? Да разчиташ на нея?


Ти ако имаш клиент който ти дава десетки хиляди данъци ежегодно, няма лида го имаш за вип клиент? специално отношение?
да му пратиш подаръци, да минав ана три месеца един усмихнат чиновник да ги пита как сте- как е бизнеса, да почерпя по едно кафенце. имате ли нужда от нещо ?
уйчец :)
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Знаете ли кое ми направи най-голямо вчепетление в този репортаж...

Хората!

тези които довчера са били бизнес партньори и приятели с тоя как му беше името, днес го плюят пред камерата..
ЕТО ТОВА СА ХОРАТА!

гледайте ги им се радвайте, живете сред тях, живеете с тях, може би и вие сте от тях.

Това е една от причините да ненавиждам хората.

Най-добрата приятелка на дъщеря им...
оня ден им помагала и носела цигарите, днес вече ги тропка и е медийна звезда със своите 5 секунди слава.
приятелка :)... айде тя малка и глупава...

ами тези който са печелили от него?
които той е зареждал а те са продавали цигари?
изкарали са пари заедно? а днес? вече са врагове - завиждат му и го мразят.
Насила ли ги е карал да купуват от него?
побоища рекет? или доброволно сътрудничество?

айде на кифлата сервитьорка и е простено - тя е роб на надница, без право на мнение, но другите?

ето затова искам да живея някъде на майната си и ще го направя след няколко месеца... Сам, далеч от хората, защото хората не струват!

да де, нали не съм прав има и такива и такива да не ги слагам под общ знаменател... така е, ама ...

то и с циганите е така има и такива и такива, като мислите така - ходете и живейте с тях? може да случите на съседи :)

Затова обичам онлайн контактите...
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Разбира се, че репортажът е нагласен, а репортерът силно пристрастен, което допълнително обезценява труда му. То си личи от сто километра. И аз утре мога да събера пет човека и да изкарам, който и да е в държавата по-черен от дявола. Добре че правосъдието в България е базирано на доказателства, а не на промитите от телевизията мозъци на гражданите. В случая единствените доказателства са пет кутии цигари. Останалото е прах в очите.
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Разбира се, че репортажът е нагласен, а репортерът силно пристрастен, което допълнително обезценява труда му. То си личи от сто километра. И аз утре мога да събера пет човека и да изкарам, който и да е в държавата по-черен от дявола. Добре че правосъдието в България е базирано на доказателства, а не на промитите от телевизията мозъци на гражданите. В случая единствените доказателства са пет кутии цигари. Останалото е прах в очите.

Еми явно всеки вижда това, което иска :)

Да обобщим.
Контрабандист на цигари (доказан от една камара свидетели).
Предупреждават го за акция. При което той крие цигарите и прави ФБ група против Бойко.
Куките идват, удрят на камък, а той излиза по всички медии и разправя как това било заради ФБ групата.
В медицинското пише, че има зачервен глезен, но той твърди, че го смазали от бой. Както и че лежал проснат с часове, а на камерата се вижда 5 мин и никакъв бой. Но както знаем една лъжа като я повториш 100 пъти - става истина - хората в един момент им омръзва и спират да се мислят.

Опозицията подхваща оттам очаквания сценарии - ГЛЕЙ МУТРИТЕ КАКВО ПРАВЯТ - полицейщина.
За "изненада" на всички адвокатите на Ал. Петров защитават и чичката.

Всичкото това са безспорни факти, които някои промити мозъци като мене, ще разтълкуват като добре замислен сценарии от Трактора и БСП.
Други ще кажат - не е вярно това, мутрата ББ преби невинния човечец заради ФБ групата... Кой както го кефи :)


Добре че правосъдието в България е базирано на доказателства

..........
 
Последно редактирано:
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Да оставим настрана опозицията. Бойко Борисов сам призна, че акцията е пълен провал и е изпълнена непрофесионално. Имаше наказани т.н. Оттам нататък има ли смисъл да коментираме друго.
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

AMOUN, по какъв начин трябва да те срита някой в главата, за да получиш 0.8 см оток?!

Истината е една, въпросния Начков е чисто и просто контрабандист на цигари, който работи под опеката на Алексей Петров, и използва случая за да подрине авторитета на МВР и в частност Цветанов. Не искам да съм защитник на ГЕРБ, Бойко Борисов или Цветанов, но и за най-големия олигофрен в тази държава е ясно, че Цветанов и Петров са се хванали за гушите и последния използва всяка възможност да му подлее вода. (припомням и случаите с взривове пред партийни централи и вестника му Галерия).

Петров - изнудване, рекет и сексуална експлоатация

Из грамата на Джеймс Пардю, озаглавена "Българската организирана престъпност" [05SOFIA1207] (превод на български): ...АЛЕКСЕЙ ИЛИЕВ ПЕТРОВ (български гражданин, роден на 23-ти април, 1962 г.) е бивш офицер в елитната специална част за борба срещу тероризма. Той и групировката му от бивши военни командоси (известни и като „барети") се занимават много активно със застрахователна дейност чрез ЛЕВСКИ СПАРТАК ИНШУРЪНС (известна преди това като „АПОЛО § БАЛКАН" и „СПАРТАК"). Петров притежава и най-голямата таксиметрова фирма в София, ТАКСИ ЕКСПРЕС, с повече от 3 500 коли. Смята се, че участието на Петров в Такси С Експрес, Левски Спартак и други компании с името Спартак се прикрива като израелска инвестиция. Петров е тясно свързан с бившия израелски посланик в София Дейвид Коен. Друг член на групировката ЗЛАТОМИР ИВАНОВ (български гражданин с прякор „БАРЕТАТА") беше директор на АПОЛО § БАЛКАН, а в момента е директор на АРКУС СЕКЮРИТИ. Иванов ръководи контрабандните дейности на групировката, както и изнудването и рекета. Смята се, че групировката има най-голям дял в бизнеса за ескорт и интимни услуги в София, които са всъщност прикритие на проституция и трафик на жени с цел сексуална експлоатация.
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Агейнст не съм следил известно време темата гледам че си се затъжил за мене.
За твое съжаление аз тези дни претърпях пълна метаморфоза и вече съм убеден Гербер - Получих странното прозрение че всъщност аз съм един от малкото които са на далавера от това управление и вече съм им най големият фен.
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Да не отварям нова тема ши оспамя тази. Скивайте на какво видео попаднах. У Перник и миуицията бие со винкел, маркуч, бухалка и со к'вото им попадне.:mrgreen:

http://www.vbox7.com/play:7bb0c3ffbe
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Не е верно питай Агейнст да ти каже тия са долни комунисти и лъжат на поразия а всичко останало е монтаж и измислица - в БГ няма полицейско насили - Как да има то полиция няма :) всичките са самозабравили се мутри
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Най-вероятно така е станало :)
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Ама те са си го търсили бре...

щом са отишли посреднощ в перник?

за какво са отишли?
аман от мазохисти дева...

то интилигентно едното момче бре час и половина ... явно им се е перчил нещо...
а другия той за физиономия си заслужава 30 минути, малко са го пляскали :)
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Пореден случай на полицейски терор, чак и аз почвам да се замислям вече.... http://news.ibox.bg/material/id_226438788

Горкото момче - отнели са му ножа :D
ОПОЗИЦИЯТА - СПИТЕ ЛИ БРЕ? Веднага тоя случай да се раздуха по всички медии и да се провъзгласи за мъченик в борбата с мутризацията на властта! :)
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Това, че някой е нападнал полицай с нож, не очаначава, че полицаите не грабят и бият без причина. Политиката си е политика, но ограбените и пребитите хора трудно ще се възстановят дори и след нечия оставка.
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Май не схвана тънката ирония :) Колкото в тоя случай има полицейски терор, толкова имаше и в предните.
Опозицията и платените медии щом тлъстия контрабандист от Мировяне успяха да го изкарат мъченик, като нищо може и тоя с ножа да го изкарат такъв.

Реално гафовете бяха само 2 - дето нахлуха в чужда къща и ги стресираха малко. Това е целия полицейски терор, иницииран от ББ.
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Противно на твоите разбирания при случая на контрабандиста също е налице полицейско насилие. Дори и любимите ти гербери (за against) обявиха акцията за некадърно направена. Това дали някой е виновен или невинен няма значение за кадърността на провеждане на акцията и за спазването на човешките права (дори пресъпникът е човек). Когато отсреща имаш невъоръжени хора не е логично да нахълтваш маскиран с дулото на автомат напред. А иначе полицейско насилие в България има много преди герберите да се сетят да си направят партия. Проблемът им е, че чрез МВР се опитват да трупат рейтинг. За по-големи резултати (т.е. по-голям рейтинг) трябва да се оказва натиск на полицаите и точно затова стават толкова много грешки при акции. За да има ред трябва да се оправят на някои места няколко закона, за да има наказания за извършените от полицаи, следователи, прокурори и съдии злоупотреби. Когато престъпниците облечени във власт отидат на топло ще останат съвестните и болшинството ще сме доволни. Това кой ще е на власт на мен лично ми е все едно. Важно е да има ред както и корективни механизми за в случай на грешки.
 
От: ГДБОП & БАРЕТИ МАЧКАТ В АКЦИЯ СРЕЩУ СЪЗДАТЕЛКАТА НА „АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА БОЙКО

Като гледам тази графика ми става ясно що родните полицаи гледат, който където го сварят да го опандизват за каквото им дойде. Просто искат да се изкачат малко в класацията. :D
 

Горе