ГДБОП удари онлайн магазин Creative

Аз като специалист с над 10+ г опит в онлайн търговията, мога да напиша, че това е доста стар магазин и доста голям бранд в тази ниша, генерират сериозни продажби. Също така са сериозни в дропшипинг и доста магазини и бизнеси в България работят с тях и не само в България. Creative е сериозен бранд и въобще не са малък магазин.

Поздрави.
Мда, предвид и факта кои фирми са им изработчици и маркетинг, но и аз не ги бях чувал.
 

Ретро:
 
Последно редактирано:

Ретро:
Nicee
Ние да се чудим как да платим ДДС-то, а те не плащат ей тъй върви бизнеса като не плащаш на държавата :D така се става голям.
 
Ама този сайт някакъв известен ли е на местно ниво?
Пазарувала съм от словашката версия на сайта. Дори не знаех, че собственикът е българин, докато не дойде първата пратка с българска разписка. :)
 
Пазарувала съм от словашката версия на сайта. Дори не знаех, че собственикът е българин, докато не дойде първата пратка с българска разписка. :)
Да. Аз за него разбрах, че е сериозен магазин, бях писал за медийния сайт, който е отразил новината в две изречения и странно име. :)
 
Я кажи къв бензин да зареждаме и откъде, остави юзърката.
98 от ведомствената на сдвр, ама покрай миа калифа от първо сгънаха платната
 
Този бая пари е пуснал на фейсбука..
гледам че има 250 000 за гърция.. 200 000 за румъния и 175 000 лайка за Унгария.. сигурно има още..
 
Май се влезе в някакъв епизод на типа реклами като он(а)зи с тротинетката и 120-те км/ч.
 
и какво стана, пак е навън, магазина работи, всичко се потули.. гледам че е използвал адвоката на Илчовски
 
и какво стана, пак е навън, магазина работи, всичко се потули.. гледам че е използвал адвоката на Илчовски
Е много ясно.. ще направят една глобичка там и продължава ахахах магазина никога не е бил спрян
 
Ами май така ще стане, на 10 милиона взети, ще плати 2-3 и чиста работа
 
Колко печалба трябва да имат, че да укрият 9 милиона от данъци?!?
 
Схемата до колкото знам е била внос на контейнери с дрехи и други от източна азия през солунската митница, фактуриране все едно е бг производство , отделно заведения по гръцкото море където се препира част от оборота и тн.
Почнаха една по една да удрят далаверите свързани с тиквената власт...

Колко печалба трябва да имат, че да укрият 9 милиона от данъци?!? = ами те за толкова са ги хванали и могат да докажат, а колко са реално знае ли се
 
е в крайна сметка какво се случи, задържан ли е, на свобода ли е
В тази държава дали е на свобода? Тук некви с по 20 акта за наркотици и алкохол зад волана си карат ненаказано, та този ли ще е зад решетките. :)
 

Горе