ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

Николай Бареков предостави на сайта BNews копие от документ...

Смешки, тоя сайт е точно на Бареков, как така ще предостави нещо на самия себе си?!
 
От: От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

Ами на кой да го даде бе братле, на новабокотв, или на бокотв? Нали знаеш , че те никога няма да излъчат такава информация и ще скрият всичко.
Това, за тиквата е ясно от много време, само промитите мозъци като бърню не могат го разберат.
Смешки, тоя сайт е точно на Бареков, как така ще предостави нещо на самия себе си?!
 
От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

Бареков ще бъде съден за клеветите си. Той преди имаше и снимка на Бойко , пък се оказа че не бил Бойко на снимката. Смешен политик и партията ще постави рекорд за най-кратко съществуване.
 
От: От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

Ами на кой да го даде бе братле, на новабокотв, или на бокотв? Нали знаеш , че те никога няма да излъчат такава информация и ще скрият всичко.

Така си е, но просто ме изумяват някой медии, сайтове какви глупости пишат. :)
 
От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

:shock: :shock: :shock: шокиран съм!

СКАНДАЛНО Е... вече 10 години този да те бие и ти не може да направиш нищо, освен да напуснеш кораба - пръв...като мишка (без да обиждам животинката!).
 
От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

Такива данни за Бойко доколкото помня изтекоха преди години чрез Уикилийкс от американската дипломация у нас. Повече по тази тема може да се прочете в bivol.
Бареков просто прави пореден опит да оклепе Бойко за да си вдигне рейтинга, който пада пропорционално на свършването на парите на партията и особено след фалита на основния спонсор.
 
От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

Боко тиквaтa е мутрa и не се откривa топлaтa водa. През упрaвлението му дори не се и криеше. Беше сложил политически чaдър нaд известни мутри /негови колеги/ петното, мишо бирaтa и т.н. Кaто мишо бирaтa се споминa много стрaнно след изтичaнето нa един репортaж, че негови кaмиони не трябвaло дa се проверявaт. Дори и изборите зa президент бяхa нaглaсени и се знaеше предвaрително кой ще бъде. Нa последните избори зa пaрлaмент му фaнaхa някой от бюлитините /които стрaно зaщо се печaтехa в печaтницa свързaнa именно с неговaтa пaртия/ и зa товa не спечели изборите със сериознa преднинa. Едно не рaзбирaм, зaщо имa тъпи хорa дa глaсувaт зa мутрa свързaнa пряко с мaфиятa.
 
От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

какиновия бос не беше ли брендо, дето го търсиха итерпол?

ПП аа сега се зачетох това се отнася за близката 1999....

Това ме подсети за интервюто на Дарина Павлова оня ден по тв-то - вече се занимава с легален бизнес в италия. Спете спокойно :)
 
От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

за червените боклуци - http://eurobet.bg/page/random_events
може да спечелите някой лев, като заложите на сигурно - ГЕРБ
:lol:
 
От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

"Съдържанието, което е публикувано, не отговаря на истината. Името на господин Борисов не фигурира в този документ. Това каза в интервю за предаването на Нова телевизия „Здравей, България” Светлозар Лазаров, главен секретар на МВР, по повод документа, който Николай Бареков разпространява срещу Бойко Борисов.
„С две думи, името на господин Борисов не фигурира в този документ. Още вчера господин Йовчев разпореди проверка с оглед наличие на нерегламентиран достъп до класифицирана информация. И в хода на проверката за изтичане на класифицирана информация установяваме, че има създаден такъв документ от съответната дата, има проведена такава среща, но информацията, която е написана в самия документ, не отговаря на тази, която е публикувана в медиите. Пасажите за Борисов просто не съществуват в документа, който се намира в делото. Добавени са цели пасажи. Аз ви давам конкретните факти и мисля, че това е достатъчно за обществото. Аз не съм човекът, който се слави с най-топли отношения с господин Борисов. Ако очаквате аз да прикривам такива неща - не съм го направил досега, няма и да го направя. Смятам, че политиците имат достатъчно други механизми и лостове да си изказват тезите и посланията към обществото. Нека не използват и не забъркват министерството и службите в някакви компромати, пасквили и т.н., защото обществото има нужда от силни структури, от силни институции. Цяла нощ колегите се занимават с архиви в Бургас, ние имаме там в момента огромен натиск от престъпност, а хората обикалят и се занимават с това кой какво казал и какво рекъл. Като имат нещо, да го предоставят на институциите. Ще бъде проверено“, каза още Светлозар Лазаров."


Борисов не искам да го обсъждам, който си го харесва, ако иска да си го вземе дома. Ама не разбрахте ли, че това подобие на човек "новия политик", не казва нито една вярна дума. Обикновено в едно изречение което казва има повече от една лъжа.
 
От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

Алъна, като един истински верен привържаник... на сегашния си любимец Капута, пуска статии от "авторитетни" и "независими" сайтове.
 
От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

Ако има нещо вярно в подобни "разкрития", разкриващият щеше да лежи вече 2 метра под земята или да прави компания на рибите. Да не си мисли някой, че тези, които дърпат конците на наркобизнеса, биха оставили нещата така.
 
От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

Преди малко г-н Бареков е написал в сайта на ББЦ "Благодаря на Светлозар Лазаров, че потвърди истинността на документа за миналото на Бойко Борисов!"
 
От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

Смешна тема - смешен политик - смешни твърдения - смешни доказателства - смешни привърженици...
 
От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

Смешна тема - смешен политик - смешни твърдения - смешни доказателства - смешни привърженици...

ако смениш смешен с лъжлив ще си по-близо до истината..
 
От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

Ох от политическа печеличка Мая какво очаквате да намерите в темите му - сега възхвала на лъжливият капут? Малко сензация да покаже и да вдигне с 0,1% рейтинга на лайняната си партия ли? Или ще го играе Констинброд 2-3 .... 212034.

Както и да е ето какво казва Главният:

„Има документ с такъв номер, има такава проведена среща с информатор на тази дата, но наличието на информацията, която е в документа в съответното дело, не отговаря на информацията, която е публикувана. Името на г-н Борисов не фигурира в този документ”.

Това заяви за „Здравей, България” на Нова ТВ главният секретар на МВР Светлозар Лазаров по повод разпространения от лидера на ББЦ Николай Бареков документ, който, по негови думи, уличава Бойко Борисов в трафик на наркотици.

Самият главен комисар заяви, че това, което се разпространява, трудно би нарекъл документ.

http://www.vesti.bg/bulgaria/politika/lazarov-pasazhite-s-imeto-na-borisov-sa-dobaveni-6018525

Сега, ако бях мястото на Борисов щях да го спукам до дупка от съдилища, а ако бях на мястото на капута, бих напуснал страната и да ходя да чистя кенефа на основният си спонсор!
 
От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

А за документите от уикилийкс какво ще кажете?
 
От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

Ох от политическа печеличка Мая какво очаквате да намерите в темите му - сега възхвала на лъжливият капут? Малко сензация да покаже и да вдигне с 0,1% рейтинга на лайняната си партия ли? Или ще го играе Констинброд 2-3 .... 212034.

Както и да е ето какво казва Главният:



http://www.vesti.bg/bulgaria/politika/lazarov-pasazhite-s-imeto-na-borisov-sa-dobaveni-6018525

Сега, ако бях мястото на Борисов щях да го спукам до дупка от съдилища, а ако бях на мястото на капута, бих напуснал страната и да ходя да чистя кенефа на основният си спонсор!

То така и ще стане, парите вече са кът :D

Хаха пчеличката мая доста точно определение, обаче ме кефи, че е започнал рядко да пише в темите, но от време на време не издържа да покаже какъв шаран е :D
 

Горе