ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

От: От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

С на боко самолета бе тиквоч, и къв ша го дървиш там там на инструктаж ли ще ви събира, че да знаете какво да драскате у форумите, пък да не ви излови някой тук :lol:

Ходи рини на кравите :) Ще ти изпратя на снимка поне да видиш Дъблин , че 500 евро отиване и връщане за билет едва ли имаш :D Бойко ли е виновен че си мишок ?
 
От: От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

Прати, то така е като си на хранилка на най-големия крадец.
За кравите няма страшно оставил съм ги да хапват домати на терасата :lol:
Ходи рини на кравите :) Ще ти изпратя на снимка поне да видиш Дъблин , че 500 евро отиване и връщане за билет едва ли имаш :D Бойко ли е виновен че си мишок ?
 
От: От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

Ти се насра бе, това твоето и на оная маймуна бърню нийде го няма, баси платените драскачи, аре бегай глобарско лайно.... Толкова прост народ като вас няма....
А, що как се спря репа у пулитиката нямаш ич движение бе?

твоите мнения са еднотипни: "пишеш, но не казваш нищо" :D
нима ще отречеш ФАКТА, че мазния гей няма ЕДИН работен ден?
 
Re: От: От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

Виж файлът 10453

Прост->По Прост->Най-Прост->Уни :shock:

тук хванахме лите да обиждаш първи гн политически дискриминиран...
 
От: Re: От: От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

тук хванахме лите да обиждаш първи гн политически дискриминиран...

Не не ме хвана . Поста над моя
Ти се насра бе, това твоето и на оная маймуна бърню нийде го няма, баси платените драскачи, аре бегай глобарско лайно.... Толкова прост народ като вас няма....
А, що как се спря репа у пулитиката нямаш ич движение бе?
Включвай се малко по-подготвен.... колкото и да си пристастен на тема Бойко :(
 
От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

Как може да вярвате на нещо, което носи името АФЕРА и започва заглавие на новина с думата "БОМБА!" ? Ама вие сериозно ли? Все едно не се занимавате с онлайн бизнес и не знаете как стоят нещата. Сигурно кликате и по ШОК, УЖАС, НЕВЕРОЯТНО, НЕВИЖДАНО, ЦЕЛИЯ СВЯТ Е ПОТРЕСЕН постовете във Facebook...Това не го правя с цел да обидя някой, а да ви накарам да спрете да вярвате на всичко. Това абсолютно всеки може да го напише! Сега ако седна и си измисля статия за някоя известна личност, политик да речем и я постна тука съм сигурен, че ще има такива дето ще ми повярват. Не само ще повярват на "бомба новината" ами и ще я защитават с всички сили, само защото става на въпрос за някой, който не харесват.
 
От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

Принципно, няма особено значение какъв и кой е източника, поне за хора, свикнали да проследяват логиката и да търсят засичане на информацията в различните гледни точки. За момента имаме един Бюрек, който твърди, че разполага с нещо и го аргументира прилично. Дали е вярно, няма как да знаем. След това има изявление на МВР шефчето, което е крайно неадекватно и нелогично и нулево изявление от засегнатата страна. Т.е., поне за момента Бюрека води. Утре може да е различно, божа работа.
 
От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

Opa
http://www.vesti.bg/bulgaria/politika/iovchev-dokumentyt-na-barekov-e-falshifikat-6018573
Йовчев: Публикуваният от ББЦ документ е фалшификат
Вътрешният министър е готов да се създаде комисия по Закона за защита на класифицираната информация, да се разсекрети документа и да бъде подложен на експертиза
 
От: Re: От: От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

тук хванахме лите да обиждаш първи гн политически дискриминиран...

Не твърдя, че съм грамотен, но може ли превод?
Темата е малоумна, какъвто е и автора!
А Унито вместо да се излага, нека си съсредоточи енергията в друго....
 
От: От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

Как може да вярвате на нещо, което носи името АФЕРА и започва заглавие на новина с думата "БОМБА!" ? Ама вие сериозно ли?

к'во да ти кажа...
прост - по-прост - червени боклуци

Нещо което ми прави впечатление: бкп НЕ може да управлява във времена на демокрация. Когато се опитва да го прави - виждаме резултатите. Истината е, че когато управляват не могат да плюят по другите. Т.е. ако бяха опозиция - работата им беше да въртят като развалена плоча - "Бойко е виновен". Сега като са управляващи - нямат работа. И нали трябва да кажат нещо - вземат кажат някоя глупост.
 
От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

Релефния презерватив срещу (де)белия генерал,много интересно...Ъпсурт го казаха преди доста години,не виждам никаква сензация,за позабравилите са достатъчни само първите 20 секунди от клипа ;)

[video=youtube;yW8pU_YSmZc]https://www.youtube.com/watch?v=yW8pU_YSmZc[/video]
 
От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

Релефния презерватив срещу (де)белия генерал,много интересно...Ъпсурт го казаха преди доста години,не виждам никаква сензация,за позабравилите са достатъчни само първите 20 секунди от клипа ;)
Това ли ти е довода? Част от песен? Това ли доказва , че обвиненията на Бареков са истина? Според мен прокуратурата трябва да използва това неуспоримо доказателство и в съда. :cry:
 
От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

Това ли ти е довода? Част от песен? Това ли доказва , че обвиненията на Бареков са истина? Според мен прокуратурата трябва да използва това неуспоримо доказателство и в съда. :cry:

Държавния департамент на САЩ използва снимки и публикации от Фейсбук и Туитър,що наш'те да не използват цитати от песни?!.. :lol::lol::lol:
 
От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

То всъщност, и срещу Доган няма доказателства, значи е пич и е честен. :D
 
От: Re: От: От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

Ми ти в други теми не пишеш, бе какво искаш да ти кажат. Само дебнеш някой да каже нещо против мутрата и почваш. Лъжеш като за световно за всичко и после иска отношение. Аре бегай, ти тука целия форум който не е с боко тиквеника ни изкара комунисти и какво ли още не. И сега иска да се държа добре с него.
Ти си платен драскач, доказах го вече. Който мисли го е видял.
Не не ме хвана . Поста над моя

Включвай се малко по-подготвен.... колкото и да си пристастен на тема Бойко :(
 
От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

Богомил Бонев ме разсмя много яко днес:
"Булката-беглец напразно се кълне, че е девствена. Няма кой друг да я вземе, освен пак ДПС, само че вече без предбрачен договор". Това коментира във Фейсбук бившият вътрешен министър от кабинета "Костов" Богомил Бонев по повод отказа на ГЕРБ да гласуват актуализация на бюджета заедно с ДПС днес, каквото решение бе взето на първо четене и подкрепено от двете партии вчера. "Предбрачният договор ГЕРБ - ДПС включваше три точки:
- ненужна актуализация на бюджета и даване на празен чек на герберасткото служебно правителство;
- избор на Калин Христов за гуверньор на БНБ;
- избор на Кристалина за еврокомисар.
Първите две точки отпаднаха. Остава да видим какво ще стане с третата. Но бракът вече е консумиран. Булката-беглец напразно се кълне, че е девствена. Няма кой друг да я вземе, освен пак ДПС, само че вече без предбрачен договор"
:lol::lol::lol:
 
От: Re: От: От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

Ми ти в други теми не пишеш, бе какво искаш да ти кажат. Само дебнеш някой да каже нещо против мутрата и почваш. Лъжеш като за световно за всичко и после иска отношение. Аре бегай, ти тука целия форум който не е с боко тиквеника ни изкара комунисти и какво ли още не. И сега иска да се държа добре с него.
Ти си платен драскач, доказах го вече. Който мисли го е видял.
Ще ти напиша на един лист - Платен трол Уни и ще снимам листа на летището в София утре и в Дъблин като кацна. Аз си имам хубава работа не ми трябва да пиша постове за стотинки. Виж ти от друга страна се държиш точно като форумен платен трол. Освен това тъй като за теб знам че не гласуваш (тъй като не хасваш нито една партия) не виждам какво толкова пищиш в Политиката. Ти си човек без глас , без мнение - циганите дето им плащат в кебапчета ще вземат решение вместо теб кой да управлява България. Ти като не си използваш правото на глас когато имаш възможност ти остава само да се съгласяваш.
 
От: ГЕОРГИ ИЛИЕВ /ВИС -2/: НОВИЯТ БОС НА КОКАИНА СЕ КАЗВА БОЙКО БОРИСОВ

Богомил Бонев ме разсмя много яко днес:
"Булката-беглец напразно се кълне, че е девствена. Няма кой друг да я вземе, освен пак ДПС, само че вече без предбрачен договор". Това коментира във Фейсбук бившият вътрешен министър от кабинета "Костов" Богомил Бонев по повод отказа на ГЕРБ да гласуват актуализация на бюджета заедно с ДПС днес, каквото решение бе взето на първо четене и подкрепено от двете партии вчера. "Предбрачният договор ГЕРБ - ДПС включваше три точки:
- ненужна актуализация на бюджета и даване на празен чек на герберасткото служебно правителство;
- избор на Калин Христов за гуверньор на БНБ;
- избор на Кристалина за еврокомисар.
Първите две точки отпаднаха. Остава да видим какво ще стане с третата. Но бракът вече е консумиран. Булката-беглец напразно се кълне, че е девствена. Няма кой друг да я вземе, освен пак ДПС, само че вече без предбрачен договор"
:lol::lol::lol:
Все едно говори за БСП обаче - Ръкопляскаха си една година с ДПС , Целуваха се с тях и накрая бяха изхвърлени като непотребна кърпичка. И от тогава катарзис за цялата партия - трябва да ревизираме отношенията си с ДПС. Ама чакайте вие една година си бяхте в поза партер с свалени гащи сега ли се усетихте да ревизирате отношенията си ? След като бяхте употребени и изхвърлени....
Герб не са били в коалиция и надявам се няма да бъдат никога с ДПС. Това са фактите , другото са мечтите на червенушките изправени пред разпада на партията им...
 

Горе