ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Доколкото разбрах станишев е отказва да поеме властта, сега след като оставката е факт, не е ли точно това което искаха ?
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Доколкото разбрах станишев е отказва да поеме властта, сега след като оставката е факт, не е ли точно това което искаха ?

Отказа да състави правителство и да участва в него, в това народно събрание.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Доколкото разбрах станишев е отказва да поеме властта, сега след като оставката е факт, не е ли точно това което искаха ?

Той иска да налива още масло в огъня до изборите, и после да се появи като месия на бял кон и да спечели мнозинство. Дпс-то са след него с магаренцето.
 
От: От: От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Да, само дето това може да стане в един приказен измислен свят. :)
Че 'що да не може? Кметски избори си имаме и сега. Нищо не пречи по същия начин да си избираме хора, които да ни представляват в НС.
А иначе и Митьо Пищова и който щете да посочите, ако народът го избере, значи той трябва да ни представлява. За добро или лошо това е демокрацията.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Той иска да налива още масло в огъня до изборите, и после да се появи като месия на бял кон и да спечели мнозинство. Дпс-то са след него с магаренцето.

Така като говориш все едно слушам БТВ. Всичко е компрометирано и всички протести са политически. Стига моля ти се!!!

Ако става въпрос, то Атака най-мого се държаха към протестиращите, не че не искам и аз да си върнем златото.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Отказа да състави правителство и да участва в него, в това народно събрание.

Не разбра въпроса попитах ЗАЩО отказва след като това е което иска и очевидно според него е по-способен да се справи със ситуацията?
 
От: От: От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Че 'що да не може? Кметски избори си имаме и сега. Нищо не пречи по същия начин да си избираме хора, които да ни представляват в НС.
А иначе и Митьо Пищова и който щете да посочите, ако народът го избере, значи той трябва да ни представлява. За добро или лошо това е демокрацията.

Кметовете са дребни риби, съвсем друго е министерския стол. В момента партиите купуват цигански гласове, които се размиват. Като няма партии отделни личности ще купуват тези гласове - сам може да се досетиш кой биха били те и колко ще ги еня за народа.

И да речем, че енергийната мафия си купи министерско кресло к'во прайм? Ами фармацефтичната? Ами Компира?

Протестирай си после за високите сметки за ток колкото искаш като министъра е човек на ЧЕЗ. Видяхме колко се намалиха горива след като Бойко е гъст с Лукойл. :)

Ще кажиш те и сега си плащат за услуги ама друго си е ти да караш влака. :mrgreen:
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Гледах един репортаж - Изказване на говорителката на Европейската комисия - тя казва следното

Събитията в България са начало на Демократизация на страната

Такива неща не се казват случайно - Това е знаково изказване че ЕС са свалили доверието си от Мутрафона и неговото правителство. И по скоро за това е подал оставка а не заради битите на орлов мост.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Не разбра въпроса попитах ЗАЩО отказва след като това е което иска и очевидно според него е по-способен да се справи със ситуацията?

Според мен, защото не иска въобще дикторски партии да има в парламента.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Според мен, защото не иска въобще дикторски партии да има в парламента.


ъъъъ??? кво каза? ако герб са опозиция пак ли ще откаже като бит педераст?
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Според мен, защото не иска въобще дикторски партии да има в парламента.

Ами да... само неговата трябва да е там. Като по времето на бай ти Тошо. Тя не беше никак диктаторска.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Как ще коментирате това?

НДСВБКП (БСП)ГЕРБ
39 Народно събрание1 952 513783 3720
40 Народно събрание725 3141 129 1960
41 Народно събрание0748 1141 678 583

НДСВ - нова партия, царчето лъже и хората му повярвали (от къде да знаеш, че ще се окаже такъв предател)

серГЕЙ успява да отмъкне един мандат заради недоволството от управлението на Царчето - за втори мандат съм сигурен, че не е посмял и да сънува...
печели 400к гласа повече - и то със гласовете на турците!

ГЕРБ - нова пария, БЕЗ ПРОБЛЕМ успява да спечели с особено голяма преднина - печели ЕДИН МИЛИОН гласа повече

какво илиза - след управлението на БСП сме били по-недоволни отколкото след управлението на НДСВ?
(или нещо подобно, това е грубо казано - но цифрите го показват :))

и какво се оказва - бсп не могат да спечелят само (защото герб успяха - това какво значи?) с идеи и лъжи - трябва тези преди тях да са се провалили доста...

както се вижда от таблицата по-горе - пенсионерите са сигурен електорат :lol: м/д бил съм на Бузлуджа - гея не може ли да отдели пари и да ремонтира чинията?
да направи едно кино и през определено време може да си пуска реклама :D как може да отхвърля така историята на партията..това е много жалко..

е за к'во им е?
 
Последно редактирано:
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Да гласуваш към общото е едно, но ако гласуваш за представител на своя район, по-съвсем друг начин ще разсъждаваш. Твоите интереси винаги ще са важни за теб. Ако си продадеш гласа, оставаш прецакан ти, защото оставаш без твой представител в НС. В този случай хората сами ще са виновни за съдбата си.
А иначе в момента енергийната мафия си има достатъчно кресла в НС. Иначе нямаше да ѝ се позволи толкова лесно да източи държавата.
Ако дадена мафия е толкова голяма или има толкова много подръжници, то по правилата на демокрацията трябва да си има поне един представител във властта. Това дали даден кандидат за властта е добър/лош, престъпник и т.н няма никакво значение за демократичното управление на една държава. Които бъдат избрани от народа, те управляват. Ако толкова не искаме дадени хора да влизат в НС, просто можем да гласуваме за други, които искаме да влязат.

Edit:
Написаното беше отправено към gangster най-вече.
 
От: От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Как ще коментирате това?
НДСВ - нова партия, царчето лъже и хората му повярвали (от къде да знаеш, че ще се окаже такъв предател)

серГЕЙ успява да отмъкне един мандат заради недоволството от управлението на Царчето - за втори мандат съм сигурен, че не е посмял и да сънува...
печели 400к гласа повече - и то със гласовете на турците!

ГЕРБ - нова пария, БЕЗ ПРОБЛЕМ успява да спечели с особено голяма преднина - печели ЕДИН МИЛИОН гласа повече

какво илиза - след управлението на БСП сме били по-недоволни отколкото след управлението на НДСВ?
(или нещо подобно, това е грубо казано - но цифрите го показват :))

и какво се оказва - бсп не могат да спечелят само (защото герб успяха - това какво значи?) с идеи и лъжи - трябва тези преди тях да са се провалили доста...

а като докопаха властта какъв бой падна за да я задържат до край - http://www.youtube.com/watch?v=BXMDGAGfHGs
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Е то това беше възможно най-добрият възможен ход...което пък ясно показва, че все пак мислим още за кокала :)
До вчера "в никакъв случай няма да дам оставка"... Днес (след съветите от пр отдела мозъци) "подавам оставка, защото народа я иска..."
А ходът е, че остава мазалото в чужди ръце 4 месеца и после на изборите взима и огромен брой гласове от същите тези протеститащи...и не за друго, ами щото офцете са си офце. И гаранция 100% е фул с празнотиквеници, които са взели на сериозно и поредният му виц "тамън щях да вдигам заплатите и пенсиите с 50%, но трябва да подам оставка" :lol: :lol: :lol: ООООООБАЧЕЕЕЕЕЕ мога да го направя след като взема пак власта ааааааааааххахахахахахахаххаахахаха :lol::clap::clap:
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Ехееее не съм факира мики.

@bioz - Не съм пророк.

@rombeca - Бай Тошо V 2.0, тъкмо си отива.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Ехееее не съм факира мики.

@bioz - Не съм пророк.

@rombeca - Бай Тошо V 2.0, тъкмо си отива.

На колко беше 89-та, та знаеш как е било при V 1.0?

И не ме разбирайте погрешно. Не ме кефи Бойко. Не ме кефеше и царя.

Ама комунягите ги мразя в всичките им разновидности.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Сега като се замисля единственото правителство което не е изпратено с протести и камъни е това на НДСВ

Преди две години по случай 10- Години от Шоуто на Слави - Слави призна че макар че е бил един от най върлите критици на цара - Управлението на НДСВ е било най доброто и най демократичното.

Продажните медии дето до вчера правеха свирки на мутрафона обаче направиха всичко възможно да настроят хората срещу това управление и да го сринат.

Сега тука гледам разни пишман националисит пак се упражняват върху цара и неговото правителство - жалка история
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

mantaman, успеха не ГЕРБ, не е просто в едни цифри.
Не могат да се правят такива прибързани заключения. Не недоволството от БСП, а много агресивния и успешен маркетин, прокарван сигурно 8 години преди това към лицето ББ беше успешния фактор. Аз лично от 6-7 години съм очарован от ПР майсторите които стоят зад всичко това - истински професионалисти.
Хората го обичаха, защото приказваше на техния език - критики към всички, омаловажавайки наболелите точки с елементарни временни решения и т.н. Хората си казаха - Това е нашия човек.
Хората са най-лесното нещо за манипулация, особенно когато са нискообразовани.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

На колко беше 89-та, та знаеш как е било при V 1.0?

И не ме разбирайте погрешно. Не ме кефи Бойко. Не ме кефеше и царя.

Ама комунягите ги мразя в всичките им разновидности.

На 9, и ходех за хляб със синя вратовръзка, ти на колко беше?
 

Горе