ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

525518_476399162414143_1818247709_n.jpg


В същност българите знаят какво искат. Както и повечето хора. Проблемът е, че искат различни неща. Дори и когато искат еднакви неща - искат те да се случат по различни начини.

Например привържениците на всички партии искат да живеят по-добре. Обаче искат това да стане по различни начини. Например еврофилите (феновете на Европейската империя на злото) искат Империята да им дава субсидии и по този начин смятат, че ще живеят по-добре. Други (по-малък брой) категорично отричат подобно безумие и искат тази антипазарна лудост да се прекрати. Те искат сами да постигнат по-добър живот, като за целта се иска Империята да спре да бъде зла (като се премахнат антипазарните закони и всички останали законодателни безумия) - тоест искат държавата не да помага, а да спре да пречи, доколкото това е възможно.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Ако някой от нас беше "поръчал Бойко" до днес и кокалите му нямаше да са останали.
А оправданията с етническия мир са само поза.

Има друга тема по този въпрос, но мисля че това е през периода когато службите засякоха разговори в Холандия, Мисля че е през първата или втората година на мандата. Етническите българи мразят повече от нас Доган, но днес се замислям и смятам, че е голям политик. Бойко само може да се учи.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Хубаво е като говорим за Българите да се идентифицираме с тях,ако сме Българи разбира се:),но щом живеем в тази държава или сме се родили в нея би трябвало да сме такива независимо от етническата ни принадлежност,хубаво е да казваме ние Българите дъра..дъра..,а не Българите.
Вижте как говорим за себе си в 3-то лице все едно става въпрос за някой друг народ.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Преди гледах по ТВ-то за "спонтанния" протест в защита на ББ. Ама няколко неща ми направиха силно впечатление:

Тези хора как така изведнъж се оказаха с флагчета на герб в ръка?!?! Сигурно у тях си имат :D
ББ раздаде заповедите и всички се разотидоха.
И най-важното.... те не бяха "маскирани"....

Тия се опитват да ни изкарат малоумни, аз и вчера и оня ден бях на Орлов мост, не бях маскиран, и не съм лумпен :wink:
И не искам разни политически пътници да ми обясняват АЗ какъв съм! Смешници :twisted:
Според мен ББ ще загуби изборите и то катастрофално...

п.п. Само да добавя, не подкрепям нито една от останалите партии... всички са ИЗМАМНИЦИ и КРАДЦИ.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

-> Светът: Оставката е предизборен трик
Вижте снимката към новината. Направо щях да падна от смях, като я видях. Просто казва толкова много неща без думи, че няма накъде повече. :lol:
df32d42f788c1d9c6a81a727dadbcad3_400x300.jpg

df32d42f788c1d9c6a81a727dadbcad3_400x300.jpg
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Чрез основния принцип на комунистическата политикономия, наследниците на комунизма – БСП и ДПС принудиха Бойко Борисов да си подаде оставката. Този техен принцип е, че власт не се взема по мирен път, а чрез революция (насилие). Тази тяхна тактика доказва, че те са малцинство, щом не могат да вземат властта по мирен път, без измама. Те не се интересуват от броя на жертвите на заблудените при революцията, а се интересуват само и единствено от властта. Ако се върнем във времето на тройната коалиция ще разберем, че властта е наистина сладко нещо, особено когато имаш наклонности да ограбваш държавата „в името на народа”.
Защо използвах думата „заблудените”? Защото тези, които излязоха да протестират не знаеха, че това е предварително подготвен сценарий от БСП и ДПС и с участието на малките политически сили, които не могат сами да си вземат „кокал” от властта и се надяват някой по-голям да им го даде. В борбата за надпревара за такъв кокал е и Иван Костов, което не ме изненадва, но той едва ли ще влезе в парламента със своята нищожна партия.
Хора, не следите ли телевизионните предавания? Нима не помните преди 7-8 месеца, когато Доган беше притиснат във връзка с „Цанков камък”, че предупреди Бойко Борисов за предстоящи протести. Нима той го каза случайно? Той беше точен като предвещателите на грипна епидемия. Това показва, че както последните, така и Доган направляват действията, за да се случат тези неща, защото са заинтересовани. Нима не може да ви мине през ума, че недоволството ви може да бъде предизвикано чрез манипулативно отчитане на тока чрез подкупване на част от инкасаторите… и вие отивате на мирен протест без да знаете, че там са пратени платени провокатори, които да предизвикат кръвопролития. По този сценарий за ваша сметка заинтересованите „с един куршум убиват два заека”:
1. Да ви убедят за построяването на АЕЦ Белене в земетръсна зона и да чакаме момента, когато ще изживеем трагедията на японците
2. Да свалят рейтинга на Бойко Борисов и да спечелят изборите, и да направят коалиционно правителство с всички партии без „ГЕРБ”.
Ако успеят да постигнат целта си, в държавата ни няма да остане нищо неоткраднато. Мислите ли че не е било възможно да бъдат откраднати поне половината от милиардите дадени за консултации за АЕЦ Белене. Това с документи става много лесно. А това са наши пари т.е. на данъкоплатците.
Българи, вие сте умни, но си напрегнете мозъка, за да стигнете до истината и да се вразумите! Преценете кои правителства ограбиха държавата, а на нас ни даваха „трохи” (повишаваха ни заплатите и пенсиите), за да сме доволни, за да не виждаме, че в техни ръце са монополите и по „законен” и незаконен начин заграбиха цялата индустрия на държавата. От държавна стана тяхна и така „законно” забогатяха! Преценете кое правителство усвои най-много европейски фондове за България (за нас), като построиха магистрали, пречиствателни станции, детски градини, спортни комплекси, ремонтираха училища, болници, църкви и много др. Ако те крадяха, както го правеха другите, нима това щеше да бъде премълчано от опозицията, особено от БСП.
Българи, от нас зависи дали ще спрем България да се развива по този начин или ще я върнем отново към разграбване!
Бъдещето на България зависи от вашата гражданска отговорност, което в случая означава, че задължително трябва да гласувате на изборите и да изберете онези, които изграждат България, а не онези, които я разграбват. От това зависи бъдещето на вашите деца и внуци!

:shock:
showthread.php
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Явно министерският съвет предпочете оставката пред това да продължи до края на мандата си.
Само се надявам, че сегашните млади не са толкова наивни колкото бяхме ние 89-97 г.
 
От: От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Явно министерският съвет предпочете оставката пред това да продължи до края на мандата си.
Само се надявам, че сегашните млади не са толкова наивни колкото бяхме ние 89-97 г.

Чист ход, за да не продължи да обира негативи и да събира позитиви. Виж например простака NORTRANT, който си мисли, че БОКО мутрата бил ПРИНУДЕН да си подаде оставката и едва ли не, горкия той...
 
От: От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Чист ход, за да не продължи да обира негативи и да събира позитиви. Виж например простака NORTRANT, който си мисли, че БОКО мутрата бил ПРИНУДЕН да си подаде оставката и едва ли не, горкия той...

Доколкото си спомням ти яростно му искаше оставката на Бойко.

Сега викаш, че била предизборен ход.

Ама да са го предвидили. Късно е вече - сега трябва да се мисли за следващия ход.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Да, ще се мисли, просто не искам да се прави пак цирк - с смси митинг ще правят в подкрепа!?!? Тука вече като по СОЦ ВРЕМЕ - да излизат да подкрепят вожда боко мутрата.
 
От: От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Чист ход, за да не продължи да обира негативи и да събира позитиви. Виж например простака NORTRANT, който си мисли, че БОКО мутрата бил ПРИНУДЕН да си подаде оставката и едва ли не, горкия той...

Няма как вече, и това си личи от няколко дни. Ще го кажа отново!!!! Бойко си вкара поредния автогол, като отвърза устата на това което го крепеше до момента, а именно медиите. Някой гледал ли е най-продажната тв. тези дни защото аз си направих труда да следя и тях? И точно най-големите поддръжници почнаха да го плюят, зареди цялата диктатура наложена им от него.

Да ви кажа честно, 100% те го мразят повече и от мен и сега ще го заколят. Очаквайте продължение което ще е супер интересно. И всички промивани мозъци от медиите последните четири години как за нула време ще си променят мнението.!!!
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Цирка става още по-голям... БТВ :):):)
герб - дпс... в задруга... е това вече го оставям без коментар. Каза го човек от дпс-то... имали са срещичка и са обсъдили това-онова.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Да, ще се мисли, просто не искам да се прави пак цирк - с смси митинг ще правят в подкрепа!?!? Тука вече като по СОЦ ВРЕМЕ - да излизат да подкрепят вожда боко мутрата.

Тука малко стана работата като с корейците дето реваха по команда, ние обаче сме по-модерни с SMS-и. хаха :D
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

да си подаде оставка
подаде я - сега защо я подаде
:lol:
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Всичко е цирк. Такъв цирк че ни е бедна фантацията.... всички стари муцуни стоят зад всичко това. Я да питам аз! Да чухте ясно изразено мнение от властта за ВНС?!? Това е едно от основните искания на народа. Те обаче се правят на глухи, това го устройва и не смятат да го променят. Не ви ли става ясно на вас че след изборите, пак ще сме по улиците?!?!
За да не става това, трябва коренна промяна на управлението на държавата. Това минава единствено и само през ВНС. Остане ли така, дупе да ни е яко!
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Цирка става още по-голям... БТВ :):):)
герб - дпс... в задруга... е това вече го оставям без коментар. Каза го човек от дпс-то... имали са срещичка и са обсъдили това-онова.

Тази информация е чух преди 3-4 месеца, не повярвах но може и да стане нещо интересно.
 
От: От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Няма как вече, и това си личи от няколко дни. Ще го кажа отново!!!! Бойко си вкара поредния автогол, като отвърза устата на това което го крепеше до момента, а именно медиите. Някой гледал ли е най-продажната тв. тези дни защото аз си направих труда да следя и тях? И точно най-големите поддръжници почнаха да го плюят, зареди цялата диктатура наложена им от него.

Да ви кажа честно, 100% те го мразят повече и от мен и сега ще го заколят. Очаквайте продължение което ще е супер интересно. И всички промивани мозъци от медиите последните четири години как за нула време ще си променят мнението.!!!


Онзи ден като ти обеснявах за ТВ-та ти не ми вярваше :)

Мисля, че и опозицията си вкараха голям автогол, с факта че не искат поемат служебното правителство. Като искаш оставка, значи имаш ясни решения и цел какво даправиш. Като не искаш, то тогава си проличава блъфа ти и колко струваш. А именно опозицията искаше тотална ескалация до изборите, не очакваха че ще даде оставката и блъфа падна. А и малко са ми смешни опозицията, ако не си подаде оставката той е диктатор, а ако си я даде си измива ръцете - супер! Цирка е пълен като цяло и от ляво и от дясно и от всякъде!
 
От: От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Всичко е цирк. Такъв цирк че ни е бедна фантацията.... всички стари муцуни стоят зад всичко това. Я да питам аз! Да чухте ясно изразено мнение от властта за ВНС?!? Това е едно от основните искания на народа. Те обаче се правят на глухи, това го устройва и не смятат да го променят. Не ви ли става ясно на вас че след изборите, пак ще сме по улиците?!?!
За да не става това, трябва коренна промяна на управлението на държавата. Това минава единствено и само през ВНС. Остане ли така, дупе да ни е яко!

щом е цирк, ще бъдат ли одовлетворени исканията на протестиращите?

Онзи ден като ти обеснявах за ТВ-та ти не ми вярваше :)

Мисля, че и опозицията си вкараха голям автогол, с факта че не искат поемат служебното правителство. Като искаш оставка, значи имаш ясни решения и цел какво даправиш. Като не искаш, то тогава си проличава блъфа ти и колко струваш. А именно опозицията искаше тотална ескалация до изборите, не очакваха че ще даде оставката и блъфа падна. А и малко са ми смешни опозицията, ако не си подаде оставката той е диктатор, а ако си я даде си измива ръцете - супер! Цирка е пълен като цяло и от ляво и от дясно и от всякъде!

Комунистите не очакваха така да се развият нещата.
Това е факт :lol: и сега се правят на умрели лисици


подай оставка
подава я и сега к'во - еми нищо :D
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Трябва време да се по разчисти в министерствата, за 4 месеца не си заслужава.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Трябва време да се по разчисти в министерствата, за 4 месеца не си заслужава.

Е като не си струва, дай да искаме оставки и да нагнетяваме социалните вълнения, пък каквото стане - ние мислим за народа!!!
Супер са комунистите - ако мине мине номера. Дай да се поразбият още глави на хората на улиците, да оберем народното недоволство и да се качим на червен кон след 4 месеца?!

Усещам само как ще работят за нас като вземат властта. Те по-големи фурнаджийски лопати и от ББ, цял ден мислиха каква позиция да вземат вчера и накрая взеха мишкарската. Супер!
Не случайно казах цирка пълен.

Всеки средно интелигентен и отговорен човек, като иска нещо и като го получи го прави. Всеки, който се откаже и оплюе че го е получил, значи гони други интереси. Ако не е така значи е пълен демагог и манипулатор, като цели да консолидира простите и малоумните. То не случайно БСП и ДПС имат най-твърдият електрорат!
 

Горе