ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Re: От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

@sparc
Ако сега си мислиш, че народът е гладен и бос изчакай 3-4 месеца, за да видиш какво ще стане тогава. Гарантирам, че на всички ще ни бръкнат яко в джоба, така както не е ставало от времето на Жан Виденов до момента.


не мисля така... а и свободата санчо ... аз лично една камара пъти съм се въздържал да коментирам теми само и само да не споделя неща който знам да не привличам интерес към форума и да имаме проблем щото не следваме правилната линия на купените медии... и съм го треперил ремайнда една камара пъти щото е много краен... е това не е нормално и не бих си отглеждал децата при такъв режим... че даже ще ми пускат анкети във форума не ни ли била повече демокрацията....
 
Re: От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Много ми е любопитно, колко процента от протестиращите, знаят защо изобщо са там - "не на монопола", ми как да се развали тоя монопол, като договорите са направени изцяло в техен интерес и отделно ни натискат и отвънка.

не беше направено както ни натискат отвън... там не са разделени като баница а всички доставчици се конкурират за клиенти на един терен... че даже и процедура стартираха срещу нас че не сме го направили като хора ...
 
От: Re: От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

... а и свободата санчо ... аз лично една камара пъти съм се въздържал да коментирам теми само и само да не споделя неща който знам да не привличам интерес към форума и да имаме проблем щото не следваме правилната линия на купените медии...
То това е ясно, но няма връзка с оставката. Със или без нея правителството си отиваше и с него цялата му политика на медиен терор. Със или без нея изборите ще са по едно и също време с малка разлика. Проблемът е, че ще ядем бахура заради няколкото месеца на анархия, които ще последват. През това време властта отива в ръцете на Плевнелиев, а аз меко казано не вярвам, че може да действа с достатъчна смелост. Дори да беше супер гениален политик няма как да формира толкова добро служебно правителство, че да се удържи контрола в държавата. Има едно нещо, което е по-страшно от диктатурата и това е безвластието. То води на власт мутрите и мафията.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Аз не знам дали е за добро или за лошо това подаване на оставка...по-скоро мисля, че няма да доведе до добро :(
Сега ще почнат едни демагогии, едни обещания, отново проверки, този път на правителството на ГЕРБ...
Имам едно такова неприятно усещане, че в България отново ще настъпи хаос за следващите 7-8 месеца...
Не защитавам правителството на Борисов, просто едно такова предсрочно прекратяване не води до нещо добро за в близко бъдеще, дано е за добро за по-далечно време...но вече май взе да ми писва на всеки 4 години да чакам все по-доброто време :(
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Протестите бяха срещу мафията, а мафията победи каква ирония а ...?
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Спокойно бре, кво сте ревнали :)
Лично аз не виждам защо аджеба ревете, че едва ли не сте загубили нещо и защо изобщо си мислите, че нещо някога се е правело ЗА ВАС от това правителство.... Верно сте коне с капаци, и не за дето сте прецакани, че са ви отнели нещо, а защото не виждате какво всъщност е направено срещу вас.
Какво направи за вас, развитието ви и по-добрият ви живот герб?? Ами накратко:
Даде пълни правомощия на банките да ви цицат както им е угодно. Вир нямахте избор и взимахте кредити, защото самата политика ви накара да живеете в дългове. После започнахте да бачкате за чужди изедници, и това в условия на стегнация и свиващ се пазар!!! Имате ли си на идея какво значи това?! - Най-просто казано - колкото повече работиш, толкова повече дължиш :lol:
Искаха да забранят пътуване в чужбина за граждани в дълг!!! Сметате ли го това? Тоест, първо ви принуждават да изпаднете в дълг, после поради тази причина ви забраняват да излизате и дефакто отрязват и последният шанс да излезете от дълга, а именно да побачкате в чужбина. Да не говорим изобщо за спасение и нов живот - това никой не иска, дреме им на шмайзера за вашето бъдеще и това на децата ви.
Ами крутата "мерка" студенстски дълг?? Който сиромах умник е жертвал 5 години от животът си в изучаване по дългарските държавни университети, е длъжен да върне "дълга" подобаващо, като след завършването си, иска не иска работи за държавата си, независимо от предлаганото възнаграждение за което :wink: Амо това по тоталитарна и комунистическа мярка от това НЯМА!!
Децата ви задължително в детските градини...нема джаро нема маро.... Разбира се - градините частни и скъпи, а вие сте длъжни да цакате за да зомбат детето ви още от пеленаче... Това като оня виц с мутрата и релсата - "тръгнал да застрахова релсовата линия, но в това време го минал влака :) След време както си седи у инвалидната количка и си вари чай...чува самовара да изсвирва - скача и реве яростно - мамка ви, вас ще ви тепам до като сте още малки :D )
"Мерките" които се взеха за да ви е "по-добре" наистина са крути и много може да се изпише за тях, 10 броя на стършел няма да ги побере :)
Ако свалите капаците ще видите само едно - по-тоталитарно управление от това не е имало...това беше най-голямото приближаване до същноста на комунизма. Нито царя, нито станишев, нито костов някога са се доближавали толкова опасно близо до комунизма. Как не го видяхте до сега, аз това се чудя богу...
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Стискам палци на Плевнелиев да направи нещо умно

Той поне има мозък в главата.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Стискам палци на Плевнелиев да направи нещо умно

Той поне има мозък в главата.

Какъв мозък има този мухльо? Бивш министър на ГЕРБ, ум имал тоя смехурко, да си ходи в ЧЕХОСЛОВАКИЯ.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

За какво ще се протестира сега? За ВНС и Мажоритарен вот ли ?
Хайде, ако има някой от организаторите на протестите, да споделят някви постери или нещо такова да се разпространяват по фейсбук..
 
Re: От: Re: От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

То това е ясно, но няма връзка с оставката. Със или без нея правителството си отиваше и с него цялата му политика на медиен терор. Със или без нея изборите ще са по едно и също време с малка разлика. Проблемът е, че ще ядем бахура заради няколкото месеца на анархия, които ще последват. През това време властта отива в ръцете на Плевнелиев, а аз меко казано не вярвам, че може да действа с достатъчна смелост. Дори да беше супер гениален политик няма как да формира толкова добро служебно правителство, че да се удържи контролът в държавата. Има едно нещо, което е по-страшно от диктатурата и това е безвластието.


чакай да не говорим чакаме да я подаде оставката че и друг път се отмятал има няколко часа до оставката... аз дето по наследствена линия не бих гласувал никога за БСП се замислях че нямаме друг избор да се върне демокрацията освен те да спечечелят....

Иначе почвам да говоря :) Бойко се готвеше да управлява с коалиция с Доган ... каза ми го човек от лондон бивш кадър на сдс после бил от дпс (като бисеров леко бояджия) със който са били проведени предварителни разговори и отправена покана за евентуална работа висш чиновнически пост финансовото министерство в следващото коалиционно правителство (само че се чудеше дали да си напусне работата в лондон защото нямало да прави такива пари... поне не честно )... косвено потвърждение че това което ми го разправя този може да е вярно получих като се гласуваше изборния кодекс преди коледа (който противоречеше на препоръки на ЕС за демократичност на изботрняи процес - даваше възможност за манипулации) и всички освен герб напуснаха пленарната зала.. тогава от герб казаха на доган да върне депутатите си за да си го гласуват изборния кодекс и че ако сега мохамед не дойдел при планината да не очаквал по нататък планината да дойде (гледах го заседанието)...

е за такива неща си мълчах да не взема да навредя на форума... кеот не е нормално да живееш в такава дръжава... а вчера за мен беше капака на полицеищината и нарушаване на демократичните процеси... олеква ми че това правителство си отива... то беше заплаха за демокрацията а от нея по ценно няма


За президента
жена му носи панталоните в семеиството ок... ама има добро мнение и вярвам на нейната преценка... като закона за имиграцията дето измислиха 4 милиона инвестиция и 50 работни места кой нормален с пари ще дойде в българия като може да иде в белгия с 250 000 евро или в нова зеландия с около 250 000 новозел;андски, или в канада с 250 000 долара или ...
президента се прибра във вкъщи явно е говорел с жена си и наложи вето - което беше умно
 
Последно редактирано от модератор:
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Да земем да си върнем държавата на малък Тошко и да приключваме :)
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

@Симеон

Нужно ли е някой да казва за какво да се протестира?

Всеки би трябвало да имаме мнение какво не му харесва. Хубаво е да не сме водени от някой като овце и да ни казват какво точно да правим постоянно.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

chokoev, какъв е смисълът да се иска чрез протест тези хора да излизат от парламента, като те така или иначе си заминават, защото идват избори? След изборите пак ще влязат. Тогава какво ще искате? Велико народно събрание няма да има. Просто забрави за тая работа.


Това е вярно, ама защо трябваше да ни дозакопава, подавайки оставка във възможно най-неподходящия за държавата момент?

Момента е спонтанен, ако някой има информация за платени протести да пише. Немотията кара народа да се пали и трепе. Ако тия не направят нещо ще сме следващата Сирия. Смятам, че политиката няма да бъде това, което беше от днес.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

chokoev, какъв е смисълът да се иска чрез протест тези хора да излизат от парламента, като те така или иначе си заминават, защото идват избори? След изборите пак ще влязат. Тогава какво ще искате? Велико народно събрание няма да има. Просто забрави за тая работа.
Защо да няма ВНС? Точно това искам аз и другите над 100 000 в страната които протестираха в Неделя! Ножа е опрял до кокала, рано или късно ще запалим парламента и това е! Всички политици трябва да имат страх от народа! Народа ги е направил това което са, той има правото да ги линчува!

Незабавно свикване на Велико Народно Събрание и промяна на конституцията. Мажоритарен избор на депутатите, сваляне на имунитета на депутати и съдии! Ревизия на всички сключени концесии през годините след прехода и съд за виновниците!

Всяка година България губи по над 2 милярда лева от едно от най-големите златни находища в Европа! Държавата получава по 750 грама злато за всеки ТОН!


Вчера и аз бях на Орлов мост!
Всички отрепки от всякакви цветове трябва да си заминат, до тук не направиха нищо, няма и да направят! Трябва ни сега едно ВНС и да се промени коренно управлението на държавата. Никакви партии повече, трябва промени в конституцията и макс 100 депутата, пряко избрани от народа.. БЕЗ ЦВЕТОВЕ!

Днес пак колега! Никакви оцветени лайна няма да ни яхат протеста! ХОРАТА ИСКАТ ПРОМЯНА, ГЕНЕРАЛНА ПРОМЯНА!
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

@chokoev

с палене и бесене ли ще оправяме нещата?

ревизията кой мислите че ще я направи?

Няма некорумпирани хора .....

Вличнието на големите корпорации не може да бъде премахнат толкоз лесно и просто .......

Бързо и лесно оправяне няма. Има бачкане и трупане на ресурси и богатство
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Вие се молете, само да не стане някоя финансова криза и да падне борда, че тогава това което присъстваме сега ще ни се струва разхода в парка. Не гледайте краткосрочно, а дългосрочно. Последиците от това експертно правителство може са катастрофални! И пагубни, ако се качат тези дето сакат крайно левите идеали!
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Волен: Дянков се готви да става премиер!
 

Горе