ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Точно след 3-4 месеца, пак ще мрънкат, тия същите протестиращи, защото това е една огромна част от типичния мързелив български народ!!! Това ли е лицето на протестиращите - скинари и платени футболни фенове?!?!? Това ли е лицето на протеста, седнали на паветата и пият Загорка от 2 литра за 2.99?!?!?! Е да ни е честито!!!!! Не ми пука дали са ГЕРБ, ГРУБ, КОФТОР или партията майка.... всички са от едно и също котило БКП!
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

От обяд сме пак демократична държава край на тиранията.

Ама естествено! Твоя идол ще оправи всичко. Сега поне ще видим как ще се надриска. Няма такъв филм, да махне с вълшебната пръчица и да стане рай.

От месеци те питам какво ще стане като станишката се върне на власт и влоши положението. Пак ли ще си му ПР? Или ще махнеш аватара и ще се покриеш?
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Тук въпроса са ще е какво ни оставя ГЕРБ - защото вмомента оставят една КАША! Днес например 800 милиона сме назад. Аз ако имам власт - вземам 800-те милиона от партия ГРОБ и от ИПОН и фирмите близки до ГЕРБ, да знаят да не правят далавери и да не тормозят народа.
Евала, направо 3 дни ще се чества тука. Всички ликуват и се радват, че тиранина падна.
 
От: От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Тук въпроса са ще е какво ни оставя ГЕРБ - защото вмомента оставят една КАША!

Всички оставят каша бе човек. Върни се малко назад. Те ако не правят мизерии и каши, няма да се махат.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Да не забравяме, че последната дума не е на Бойко Борисов, а на депутатите, които по конституция са негови шефове. Интересно ми е дали и този път ще гласуват по команда или ще отхвърлят оставката. Ако са им останали изобщо някакви топки след 4 години мачкане ще отхвърлят оставката и ще накарат Бойко да си понесе отговорността за завършването на мандата, както е най-редно.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!


Доган не играе, БСП ще играят сами на изборите, това мога да го гарантирам, вече е пределно ясно. И съм ти казал на тебе - като не следиш политиката и не се интересуваш - просто не пиши в политическите теми, то всеки простак и селяндур разбира от политика, не мога да ви разбера.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Интересно, много интересно. Това не го очаквах.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

По-вероятно е да не му приемат оставката на Борисов. Ако партията му гласува да остане и костовците, като гласуват да остане (което е сигурно) и ей ти бойко с мандат до края. Това ще е нещо, като вота на недоверие. Колко пъти го правиха, само пушилка да вдигат!
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Доган не играе, БСП ще играят сами на изборите, това мога да го гарантирам, вече е пределно ясно. И съм ти казал на тебе - като не следиш политиката и не се интересуваш - просто не пиши в политическите теми, то всеки простак и селяндур разбира от политика, не мога да ви разбера.

Да бе.. играе оня другия - Лютфито. Дето се пени на трибуната, като своя опонент Болен... само че с обратен знак.

От трън та на глог.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Експертите да знаете, че крадат повече от неекспертите.....
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Доган не играе, БСП ще играят сами на изборите, това мога да го гарантирам, вече е пределно ясно. И съм ти казал на тебе - като не следиш политиката и не се интересуваш - просто не пиши в политическите теми, то всеки простак и селяндур разбира от политика, не мога да ви разбера.

И кво мислиш БСП ще правят сами правителство ли? Щото тях освен Доган и Костов - друг не ги иска.
Кунева няма да се вкара в тоя филм...
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Точно тези, които сега се пенят за ЕРП-тата, са хубавците, заради които сметката ни е с 40% по-висока - ТУК
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Според мен така му го сложиха на президента сега....
трудно ще сформира правителство в момента

всички искаха ББ да се разкара ама сега гледай как всички ще се скатаят и никой няма да иска да оглави служебно правителство

лесно е да се руши, но е трудно да се гради. Все обидни думи ми идват за тия дето плюха и лаеха срещу нешата до момента в БГ и няма да ги споделям ...

Аз бачках и се съобразявах ссъс всички промени, които правителството прави, ноя нямах нищо против:
въвеждането на апарати за отчитане на оборота по бензиностанциите
свързването на касовите апарати с НАП
... и всички неща за осветляване на бизнеса

не ме кефи едни да плащат данъци, а други да се скатават .....
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Ето още красоти от богопомазаните - БСП , ДПС и Атака не влязоха на заседание на Икономическата и енергийна комисия към парламента и така блокираха вземането на решение Сметната палата да извърши одит на Топлофикация София и фирмите за топлинно счетоводство, заради драстично високите декемврийски сметки за парно в София.
В залата не се събра кворум и заседанието на комисията бе отложено за утре,31 декември от 14 часа.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

А сега на къде се пита в задачата? Ако нещо лошо може да се случи...то май се случи. Не, че се оплаквам ама 4 месеца преди изборите да има частно правителство....малко се прецакват нещата така. Всичко сега гледа към предстоящите избори и никой няма да решава проблеми, което означава, че ще си има протести. Не ми се вярва някой да помогне с каквото и да е било в рамките на 4 месеца, както се вика, то толкова е нужно, за да навлезе в мазалото на предишното правителство. Като знам какви идиоти са се заредили след него, направо ми се реве. А като гледам ГЕРБ няма какво да се готвят за избори...а бях сигурен, че щяха да влезнат с доста представители.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Ето още красоти от богопомазаните - БСП , ДПС и Атака не влязоха на заседание на Икономическата и енергийна комисия към парламента и така блокираха вземането на решение Сметната палата да извърши одит на Топлофикация София и фирмите за топлинно счетоводство, заради драстично високите декемврийски сметки за парно в София.
В залата не се събра кворум и заседанието на комисията бе отложено за утре,31 декември от 14 часа.

Абе не знам... аз ако не отида на работа, ще ме уволнят. После не били богопомазани и недосегаеми шибаните депутати!

Айде дайте алтернатива!

Дайте един некорупиран. Дайте един, който да си върши работата, за която са го избрали!

ЕДНО име само искам! Поле ме питайте, защо не съм гласувал от 94-та!
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Протестите не трябва да спират до тук. За да се променят нещата трябва велико народно събрание.http://dvizhenieto.org/?p=20 тук доста добре е описано какво трябва да се случи. Обаче вчера слушах Станишев как каза, че мажоритарната система била неефективна.Всичките партии не искат повече контрол от народа. Затова мисля че нещата не трябва да спират до тук.В противен случай ще бъдат поредните избори, поредния порочен кръг.
 

Горе