ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Абе не знам... аз ако не отида на работа, ще ме уволнят. После не били богопомазани и недосегаеми шибаните депутати!

Айде дайте алтернатива!

Дайте един некорупиран. Дайте един, който да си върши работата, за която са го избрали!

ЕДНО име само искам! Поле ме питайте, защо не съм гласувал от 94-та!

Доган, няма един час в парламента бе... Какво повече да кажа.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

[video=youtube;U6T4HYGxAnY]http://www.youtube.com/watch?v=U6T4HYGxAnY[/video]
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Сега ни трябва това!

Свикване на ВНС и:

1. Забрани всички политически партии и техните сателити грабили народа през тези 24 години и довели ни до Четвърта Национална Катастрофа!
2. Да отзове всички съдии, прокурори и полицаи на ръководни и административни функции и да постави честни такива.
3. Да започне веднага съдебни дела срещу горепосочените партии, техните лидери, олигарси и техните МОНОПОЛИ!
4. Да премахне всички концесии и лицензи на монополите и да предяви искове в съд да върнат заграбеното.
5. Да приеме Постановление за избор на Велико Народно събрание.
6. Да Подготви избирането на Велико Народно Събрание от средите на протестиращите, без забранените партии и принадлежност към ДС, КНСБ, Подкрепа и другите сателити на мафията на 100% мажоритарен принцип.
7. Да създаде Нова Конституция, която да начертае път към либерална политика на социалната правова държава подобно на Финландия, Норвегия, Швейцария. Да бъде заклеймена неолибералната политика с която властниците през последните 24 години ни докараха до Национален банкрут и хаос в угода на чужди империи.
 
Re: От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Точно тези, които сега се пенят за ЕРП-тата, са хубавците, заради които сметката ни е с 40% по-висока - ТУК

част от тази статия не е вярна вчера разсекретиха договорите за мариците и там няма цени цената на тока от мариците се определя от ДЕКВР... факт

Бойко тънко излъга онзиден за това и прехвърли вината... но преди да раз секретят договора никои не можеше да го каже това защото ще е нарушил закона....


аз затова не го харесвах полицейщина и все други са му виновни...
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Такива слабохарактерни хора изобщо не трябва да стават премиери, защото сега ще станат десетки лоши неща, защото видите ли Бойко се обидил, че имало протести срещу него - това му е мотивът за оставката. А кой ще следи качеството на строителство на магистрала Тракия, която се довършва в момента? Строителите сега могат да сложат по-тънък асфалт с некачествени материали и никой няма да разбере. Шефката на ДКЕВР дето уж я уволниха и тя ще остане на поста за неопределено време. Още колко други поразии ще стават просто ви е бедна фантазията. За финансите да не говорим. Има десетки програми, по които се финансират сума неща. Кой ще го ръководи това? Ще пострада бизнесът и ще има нови фалити на фирми. Тая оставка е пълна подигравка с избирателите. Служебното правителство не може да свърши работа без значение от състава му. То се формира само, за да проведе избори. Друга работа няма как да свърши за толкова кратко време.
 
Re: От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

А сега на къде се пита в задачата? Ако нещо лошо може да се случи...то май се случи. Не, че се оплаквам ама 4 месеца преди изборите да има частно правителство....малко се прецакват нещата така. Всичко сега гледа към предстоящите избори и никой няма да решава проблеми, което означава, че ще си има протести. Не ми се вярва някой да помогне с каквото и да е било в рамките на 4 месеца, както се вика, то толкова е нужно, за да навлезе в мазалото на предишното правителство. Като знам какви идиоти са се заредили след него, направо ми се реве. А като гледам ГЕРБ няма какво да се готвят за избори...а бях сигурен, че щяха да влезнат с доста представители.

те сега ще вземат повече гласове отколкото след три месеца ако нямаше някаква манипулация ... хората нямаше да удъжат тази зима братле мизерията е пълна незнаеш на какво съм се нагледал извън софия...
 
От: Re: От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

част от тази статия не е вярна вчера разсекретиха договорите за мариците и там няма цени цената на тока от мариците се определя от ДЕКВР... факт

Бойко тънко излъга онзиден за това и прехвърли вината... но преди да раз секретят договора никои не можеше да го каже това защото ще е нарушил закона....


аз затова не го харесвах полицейщина и все други са му виновни...

Става въпрос за самата хронология на събитията..., че всички имат вина за случващото се, но сега са се обърнали на другата страна и се чешат, там където не ги сърби.
 
Re: От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Такива слабохарактерни хора изобщо не трябва да стават премиери, защото сега ще станат десетки лоши неща, защото видите ли Бойко се обидил, че имало протести срещу него - това му е мотивът за оставката. А кой ще следи качеството на строителство на магистрала Тракия, която се довършва в момента? Строителите сега могат да сложат по-тънък асфалт с некачествени материали и никой няма да разбере. Шефката на ДКЕВР дето уж я уволниха и тя ще остане на поста за неопределено време. Още колко други поразии ще стават просто ви е бедна фантазията. За финансите да не говорим. Има десетки програми, по които се финансират сума неща. Кой ще го ръководи това? Ще пострада бизнесът и ще има нови фалити на фирми. Тая оставка е пълна подигравка с избирателите. Служебното правителство не може да свърши работа без значение от състава му. То се формира само, за да проведе избори. Друга работа няма как да свърши за толкова кратко време.

и още нещо има яне янев го каза

един конституционен съдя липсва не е избран = няма конституционен съд ... ако някоя партия иска да оспори изборите няма къде...
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Народа е гладен и бос готов е на гражданска война, който и да дойде ще бере ядове.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

REmind-a колкото може би го бива в оптимизацията и т.н, толкова е зле в разбиранията си за политиката. Учудва ме, уж е умен човек. БСП щели да се явят сами... Ми да сами ще се явят, ама след това? Нали ще си дадат гъза на турчина.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

@sparc
Ако сега си мислиш, че народът е гладен и бос изчакай 3-4 месеца, за да видиш какво ще стане тогава. Гарантирам, че на всички ще ни бръкнат яко в джоба, така както не е ставало от времето на Жан Виденов до момента.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

You must spread some Reputation around before giving it to Test again.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Не знам дали някой друг от хората във форума ходи на протестите, но аз ходя!

Ако някой друг е бил, то знае настроението на хората. Бойко е само началото. Днес ще искаме Станишев, Костов, Местан и всички други да напускат парламента! Няма да оставим хората крали от нас през последните 23 години да се докопат пак до властта!

Велико Народно Събрание и само мажоритарен вот!

Днес е 18:00 отново на Орлов мост!
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

@sparc
Ако сега си мислиш, че народът е гладен и бос изчакай 3-4 месеца, за да видиш какво ще стане тогава. Гарантирам, че на всички ще ни бръкнат яко в джоба, така както не е ставало от времето на Жан Виденов до момента.
Аз не харесвам БСП и ДПС, но с ръка на сърцето казвам крадеше се, но с 1000 лв. се живееше супер днес тези пари са нищо. Днес всичко поскъпна не мога да си позволя елементарни неща. Бойко е човека който имаше 4 години, но ги пропиля.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

chokoev, какъв е смисълът да се иска чрез протест тези хора да излизат от парламента, като те така или иначе си заминават, защото идват избори? След изборите пак ще влязат. Тогава какво ще искате? Велико народно събрание няма да има. Просто забрави за тая работа.

Аз не харесвам БСП и ДПС, но с ръка на сърцето казвам крадеше се, но с 1000 лв. се живееше супер днес тези пари са нищо. Днес всичко поскъпна не мога да си позволя елементарни неща. Бойко е човека който имаше 4 години, но ги пропиля.
Това е вярно, ама защо трябваше да ни дозакопава, подавайки оставка във възможно най-неподходящия за държавата момент?
 
Re: От: Re: От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Става въпрос за самата хронология на събитията..., че всички имат вина за случващото се, но сега са се обърнали на другата страна и се чешат, там където не ги сърби.

По принцип сега ни трябва някой който да прави непопулярни реформи - и в последствие никога няма да го изберат и да въведем http://en.wikipedia.org/wiki/Politics_of_Switzerland

те имат 8 милиона населени и изискване самоза 100 000 подписа за да има референдум и ги правят нон стоп... ние сме 7 милиона и 500 000

и не на секретните договори ... незнам какво толкова секретно има и застрашава националната сигурност да знаем кой от къде какъв ток ни продава, на колко купуваме газта и каква е оценката за даден строеж
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Не знам дали някой друг от хората във форума ходи на протестите, но аз ходя!

Ако някой друг е бил, то знае настроението на хората. Бойко е само началото. Днес ще искаме Станишев, Костов, Местан и всички други да напускат парламента! Няма да оставим хората крали от нас през последните 23 години да се докопат пак до властта!

Велико Народно Събрание и само мажоритарен вот!

Днес е 18:00 отново на Орлов мост!

Вчера и аз бях на Орлов мост!
Всички отрепки от всякакви цветове трябва да си заминат, до тук не направиха нищо, няма и да направят! Трябва ни сега едно ВНС и да се промени коренно управлението на държавата. Никакви партии повече, трябва промени в конституцията и макс 100 депутата, пряко избрани от народа.. БЕЗ ЦВЕТОВЕ!
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Не знам дали някой друг от хората във форума ходи на протестите, но аз ходя!

Ако някой друг е бил, то знае настроението на хората. Бойко е само началото. Днес ще искаме Станишев, Костов, Местан и всички други да напускат парламента! Няма да оставим хората крали от нас през последните 23 години да се докопат пак до властта!

Велико Народно Събрание и само мажоритарен вот!

Днес е 18:00 отново на Орлов мост!

Е това вече е нещо, дано това което казваш е вярно...
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Много ми е любопитно, колко процента от протестиращите, знаят защо изобщо са там - "не на монопола", ми как да се развали тоя монопол, като договорите са направени изцяло в техен интерес и отделно ни натискат и отвънка.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Викаш серГЕЯ постигна целта, а?
не симпатизирам на бойко, но и ненавиждам начина по който го накараха да подаде оставка
мисля, че БКП ...да де - БСП не очакваха да стане толкова лесно (защото те не биха сдали властта толкова лесно )

протеста беше за тока - почнаха да работят

СЕГА ЩЕ ВИДИМ ДАЛИ ЩЕ ИМА ПРОТЕСТ И АКО ИМА ЗА КАКВО ЩЕ Е
 

Горе