ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Оелелелелелеле е те така не се бях смял :D
г-жа Янева премиер.... хахахахахаха

Няма нищо смешно. Аз съм ЗА заради това:

Според него държавата е изчерпана и посттоталитарна, необходимо да се съгради нова българска държава, което може да стане със свикване на Велико Народно събрание и нова конституция.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Виж файлът 5744
Новия парламент

Хахахахахахахаха
Екстра, поне ше е купон голем :D

Няма нищо смешно. Аз съм ЗА заради това:

Според него държавата е изчерпана и посттоталитарна, необходимо да се съгради нова българска държава, което може да стане със свикване на Велико Народно събрание и нова конституция.

Аз също съм за подобна промяна, но ти вярваш ли че точно янева може да го направи?!?! Та нали след 1-2 месеца ще е обърнал лопатата.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Каква е гаранцията, че новата Конституция ще бъде по-добра от сегашната?
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Яне иска да стане премиер http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5543711

Щом такива клоуни сме допуснали във властта смятайте.
Никой няма интерес на Балканите да има силна и богата държава,освен ние самите:).
Които и да изберем трябва да имат наистина големи топки,но толкова големи,че да се справят с мафиотските структури и чуждото влияние едва ли,дори и да има добри намерения,просто няма да им се получи.
Дано не сме на прага на гражданска война.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Ако няма партии хората за кого ще гласуват? Сега са свикнали да гласуват за партия. Имаше някакви опити да се пише в бюлетината име на депутат, обаче хората масово гледаха от коя партия е и не се интересуваха от имена.

Истината е, че хората са с много лошо (никакво) икономическо образование и при това положение няма как пряката демокрация да работи. По същата причина не работи и сегашната демокрация. Как очаквате да излезе някой и да предложи нещо разумно след като повечето хора ще го наплюят и ще изберат някой популист, който е привърженик на антипазарните закони?
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Аз също съм за подобна промяна, но ти вярваш ли че точно янева може да го направи?!?! Та нали след 1-2 месеца ще е обърнал лопатата.

Единствената задача на ВНС е да направи нова конституция, след което се провеждат избори. Сега е момента да се променят нещата! Сега или никога!
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

БНР: Черни чували със скъсани документи около министерството на Дянков
От няколко запазени хартии личат увеличения на заплати и допълнителни възнагражедения
http://www.blitz.bg/news/article/183493
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

БНР: Черни чували със скъсани документи около министерството на Дянков
От няколко запазени хартии личат увеличения на заплати и допълнителни възнагражедения
http://www.blitz.bg/news/article/183493


ТОВА ЛИ ПОДКРЕПЯТЕ?????? КАЖЕТЕ ИМ НА ГРОБАРИТЕ ДА СПРАТ КРОКОДИЛИТЕ ( МАШИНИТЕ, КОИТО РЕЖАТ ХАРТИЯ!!! )

ТЕ ПЪРВА ЩЕ ИЗЛИЗАТ ДАЛАВЕРИТЕ ИМ НА ТЕЯ МИЗЕРНИЦИ
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Ревизия на целия мандат е най правилното решение. Дянков вместо да се пъни отново за министър да излезе и каже какво става.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

БНР: Черни чували със скъсани документи около министерството на Дянков
От няколко запазени хартии личат увеличения на заплати и допълнителни възнагражедения
http://www.blitz.bg/news/article/183493

Еми нормално, много изневиделица им дойде това и ги хвана неподготвени, ама сега имат време и ше поправят грешката.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Преди минута привърженици на ГЕРБ налетяха на бой на депутата от Коалиция за България Петър Курумбашев, идващ от близкия хотел Радисън. Още при появата му, групата го посрещна с мощни освирквания и скандирания "червени боклуци", "мръсни комунисти". Изнервена жена дори замахна със знаменце на ГЕРБ, за да го удари.

:lol:
 
От: От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Щом такива клоуни сме допуснали във властта смятайте.
Никой няма интерес на Балканите да има силна и богата държава,освен ние самите:).
Които и да изберем трябва да имат наистина големи топки,но толкова големи,че да се справят с мафиотските структури и чуждото влияние едва ли,дори и да има добри намерения,просто няма да им се получи.
Дано не сме на прага на гражданска война.
И аз съм за нова личност да поеме властта! Трябва да е кадърен, честен, да мисли за родината си и народа, да е борбен, да прави всичко за доброто на нацията си, да твори, а не да руши и краде и ако има смелост и власт, да накаже подобаващо хората докарали държавата до това дередже. Виждам такъв човек в лицето на Слави Трифонов. Вие как мислите?
 
От: От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Виждам такъв човек в лицето на Слави Трифонов. Вие как мислите?

Той това чака, ама според мен не става за това. Рано е още да мислим за това, първо трябва да се избере ВНС... то да си свърши правилно работата и едва след това ще го мислим.
 
От: От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

И аз съм за нова личност да поеме властта! Трябва да е кадърен, честен, да мисли за родината си и народа, да е борбен, да прави всичко за доброто на нацията си, да твори, а не да руши и краде и ако има смелост и власт, да накаже подобаващо хората докарали държавата до това дередже. Виждам такъв човек в лицето на Слави Трифонов. Вие как мислите?

И къде по точно го видя тоя човек в лицето на Слави Трифонов, ще сложи Иво Сиромахов за министър на финансите, а Виктор Калев за министър на вътрешните работи, щото има опит като Ранърса ли? За министър на културата Гацо Бацов... стига глупости :D
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Ами то Бойко назначи някакви хора, дето не познаваше :)
 

Горе