ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

По-добре да се експериментира с нещо ново дето не е ясно дали ще работи добре, отколкото да продължим с нещо старо, което очевидно не работи добре.
А иначе и аз няма да гласувам нито за ГЕРБ, нито за БСП.

Аха.

И ако стане много по-зле ? По-добре да експериментираме нали...


И аз не съм гласувал за ГЕРБ и БСП, нито ще гласувам за тях. Аз имам за кой да гласувам.

Ако протестиращите искат истинска промяна, нека се организират, посочат лидери, гласуват за тях и по нормалния начин поемат властта.


Сега е време за анти-кризистни мерки, не за експерименти.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Току що по Канал 1 успяха да интервюират всички протестиращи в подкрепа на ББ пред министерски съвет. Всичките 3-ма :lol:
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Въпрос: Кого ще изберете на предсрочните избори?

(А) Луфтханза
(Б) Бритиш Еъруейз
(В) Еър Франс
(Г) Друга авиокомпания за незабвана евакуация ...
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

(Д) БГ Ер да вкараш!
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Четох по диагонал ама не очаквах такива ревове за Бойко и възгласи "и ко шо прайм ся?", "отиде държава, сменяйте парите в йени" и т.н. Да ви питам аз кога е имало държава 23 всичко е на самотек ся 3 месеца ви уплашиха. Мокри сте до кости и ви е страх какво ще стане ако завали.

Сори за хайта ама малко по-сериозни ви имах. :D
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Хахахах... герберите са я налазили яко тая анкета :D

Аха, видях я във ФБ страницата в подкрепа на ББ, която за няколко часа има вече към 9000 лайка :)
Даже се шегувахме, че са си взели от промоцията на Михлюзина :)
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Абе мишоци какво ревете за мутрафона като вдовици за хуй.

Ебаха майката на държавата на дребният бизнес и на всичко какво се сетите. Народа няма какво да яде вие ревете за доказан мафиот.

Не забравяйте че най ценното нещо на един народ е свободата - Нея в БГ я няма от 3 години

Ето за това си събрах багажа и си бих камшика за УК защото на президентските избори 2011 видях че хората не искат промяна те си искат хомота и камшика.

ПРОСТ НАРОД СЛАБА ДЪРЖАВА


Тия щуротии дето си ги мислите за мажоритарен вот си ги избийте от главата това ще е пагубно за държавата - На последните избори преди 4 години имаше мажоритарни избори бяха избрани май 31 депутата - МАЖОРИТАРНО - Намерете им списъка и вижте дали има и един от тях който да е човек с безспорен авторитет избран заради неговите качества - Всичките са партийни мишоци.

Парламентарната система е най доброто нещо което е измисляно до момента проблема до сега беше че нямаше контрол - Че площадите се пълнят с хора само когато няма какво да ядат - Ако има силно гражданско общество което при всяка грешна стъпка да излиза на площада ще има резултати - Хората са казали - Като котките спят мишките пируват.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Да залагаме кой ще бъде следващият премиер...
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Аха, видях я във ФБ страницата в подкрепа на ББ, която за няколко часа има вече към 9000 лайка :)
Даже се шегувахме, че са си взели от промоцията на Михлюзина :)
Хахахаха само това ще е обяснението.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Има много лайкове защото е цитирана в почти всички новинарски агенции, нормално.
До вчера дали щеше да я има тая група се замислете, не се потдавайте да ви водят като стадо овце.
 
От: От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Промяна виждам само при свикване на Велико Народно Събрание и създаване на нова Конституция, според която депутатите да се избират както кметовете по райони. Като са изпратени от конкретно място и от конкретна група хора на депутатите ще им е ясно за кого работят, тъй като в момента повечето от тях си нямат идея. Не виждам голям смисъл от повече от 50 депутата в Народното събрание.

Не може депутатите да са по райони (както и да го разбираш това), защото депутатите гласуват законите, които важат за цялата държава. Ако депутатите са малък брой става по-лесно да се купят.
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Велико Народно Събрание - Нова Конституция ! Протестите точно сега трябва да станат още по - мощни !
 
От: ГЕРБ - БОЙКО БОРИСОВ - ПОДАДЕ ОСТАВКА!!!

Пръмова добър процент е събрала :cry:

Ххахахахахаха да бе да, пъъълни глупости :D
Не познавам нито един човек около мен (а те не са никак малко) дето дори да е намекнал че я харесва. Плаща си дамата на разни хора с време за губене в нета... и ето резултата ;)
Шанса и да влезе във властта са точно толкова големи колкото са шансовете на Доган да стане премиер :mad:

Яне иска да стане премиер http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5543711


Оелелелелелеле е те така не се бях смял :D
г-жа Янева премиер.... хахахахахаха
 

Горе