ГЕРБ скрили, че държавата дължи на бизнеса 776 милиона ДДС

mantaman

Well-Known Member
Ето как се смазва бизнеса - това са почти един милиард лева извадени от обръщение после се чудите що е стагнация като се прибави това към некадърната икономическа политика на ГРОБ и картинката става пълна.
А нека лумпените си скачат по площадите да върнат мутрата на власт.

Източник ГЛАСОВЕ
 
От: ГЕРБ скрили, че държавата дължи на бизнеса 776 милиона ДДС

Това му се вика скрито и насилствено кредитиране на бизнеса към държавата - с тънкият момент, че не се плаща никва лихва, защото е насилствено .... Ако беше доброволно щяхме му викаме финансиране, чрез кредит от Х институции или финансиране, чрез емисия на ДЦК ....

Днес това го говорихме с мой колеги, така поставено инфото, можеше и 1.7 милиарда да каже - да качи някъде инфото, а не да говори щото пак влизаме в позната схема манипулация и спекулация на предишните. Пускаш бомбата пък за аргументи кой ти търси, почна с тази дупка от 1-2 милиарда(която е няма никъде по фин. статистика - приходите са ок, но отиваме към преразход и затова вече не знае колко ще му е дупката), сега с ДДС накрая ще видим къде ще свърши. Ако искат да тушират напрежението, трябва вадят всичко и да го качват в нета на 1001% прозрачност.
 
От: ГЕРБ скрили, че държавата дължи на бизнеса 776 милиона ДДС

Ето как се смазва бизнеса - това са почти един милиард лева извадени от обръщение после се чудите що е стагнация като се прибави това към некадърната икономическа политика на ГРОБ и картинката става пълна.
А нека лумпените си скачат по площадите да върнат мутрата на власт.

Източник ГЛАСОВЕ


Еми нека герберите налазят темата и да обяснят
Аз знам, че още има фирми дето затварят кепенци, заради икономическата ( или по-точно мафиотската) политика на Герб
 
От: ГЕРБ скрили, че държавата дължи на бизнеса 776 милиона ДДС

Блеки защо не рева когато ГРОБ хвърляха бомби в общественото пространство и когато очерняха някого без никакви доказателства и след това даже не си и правеха труда да се извинят

Ето ти още малко за твойте любимци - Седят си дома срещу скромните 700лв на месец и реват че им малеят - Отделно ГРОБ прибират по 1.3 милиона на месец щото сигурно са свършили чудна работа в тоя парламент.

http://www.glasove.com/gerb-poluchava-nad-1-milion-deputatite-roptayat-za-zaplatite-si-28219

Тепърва ще излизат информации за чудесата които са сътворили от ГРОБ те и за това толкова напъват с протестите - ако може да падне правителството и да се замажат нещата - Ревеш че Орешарски може да е сбъркал с дупката в бюджета - Може и да е сбъркал ама нали се сещаш че всички министерства са бъкани с герберастчета които се опитват да саботират работата на това правителство и ще трябва да мине малко време докато ги прочистят - те за това са протестите
 
От: ГЕРБ скрили, че държавата дължи на бизнеса 776 милиона ДДС

Само преди две седмици финансовият министър Петър Чобанов отчете, че към 30 юни 2013 година невъзстановеният ДДС възлиза на 315 милиона лева.

За 1 седмица се удвоил значи - брей колко бързо работят тези хора.
 
От: ГЕРБ скрили, че държавата дължи на бизнеса 776 милиона ДДС

Само преди две седмици финансовият министър Петър Чобанов отчете, че към 30 юни 2013 година невъзстановеният ДДС възлиза на 315 милиона лева.

За 1 седмица се удвоил значи - брей колко бързо работят тези хора.

Математик, много си зле със финансовите справки.
Какво е една седмица за такава справка?
 
От: ГЕРБ скрили, че държавата дължи на бизнеса 776 милиона ДДС

Математика както написах и в горният пост в министерствата все още е бъкано с герберастчета които със сигурност съботират правителството където и когато могат - Трябва да мине известно време и нещата ще си дойдат на местата

Въпросното ДДС за което е говорил министъра е нормалното което горе долу се върти в оборот и се задържа - Въпросните данни които сега са изнесени вероятно са за забатачени средства от предишният мандат - за това и в заглавието пише че ГРОБ са крили това до сега
 
От: ГЕРБ скрили, че държавата дължи на бизнеса 776 милиона ДДС

Блеки защо не рева когато ГРОБ хвърляха бомби в общественото пространство и когато очерняха някого без никакви доказателства и след това даже не си и правеха труда да се извинят

Ето ти още малко за твойте любимци - Седят си дома срещу скромните 700лв на месец и реват че им малеят - Отделно ГРОБ прибират по 1.3 милиона на месец щото сигурно са свършили чудна работа в тоя парламент.

http://www.glasove.com/gerb-poluchava-nad-1-milion-deputatite-roptayat-za-zaplatite-si-28219

Тепърва ще излизат информации за чудесата които са сътворили от ГРОБ те и за това толкова напъват с протестите - ако може да падне правителството и да се замажат нещата - Ревеш че Орешарски може да е сбъркал с дупката в бюджета - Може и да е сбъркал ама нали се сещаш че всички министерства са бъкани с герберастчета които се опитват да саботират работата на това правителство и ще трябва да мине малко време докато ги прочистят - те за това са протестите

Щеше да знаеш, ако бяхме го говорили - но този форум силно се политизира след 2011 особено 2012 началото и докато си спомням за всички мизерии на ББ лично с теб съм говорил, че не одобрявам но явно си забравил.
А това, че някой пуснал на някого си е едно, а това да кажеш имаш дупка 1-2 милиарда в същият ден, в който излизат официални данни че всичко е ок - ами ако имаше такова нещо по неговото време, ти щеше да направи 100 теми, но .....

Пределно ти е ясно, че не са ми любимци, като много добре знаеш какво искам и не веднъж съм го заявявал, както съм казвал, че все още няма такава партия да даде това решение - що ме захапа по тази тема не знам. И да ти го кажа още по просто, не ГЕРБ дават решението, разбира се ако тотално не се реформира и запазят само името си, и минат през катарзис, но Коледа е далеко за подаръци .........

Аз не рева, срещу Ореха, а от факта, че от Ореха нищо не зависи. Всичко му се диктува от БСП, а на тях от ДПС - различни са нещата не мислиш ли? А моя неприязнен към БСП-то датира от както за първи път съм писал в този форум, каквото и да е по пол. тематики :)

Така ги защитаваш, нали бе за Кунева или ... Но както и да е това, което правят и ще правят, повярвай икономически няма да ни вдигне на крака - ако ще и с магическа пръчка да изчистят ГЕРБ по всички етажи.
Скоро ще разбереш какво ти говоря, за твое успокоени си в Албиона, така че няма го усетиш много.

П.С.

От това, което писа виждам, че и ти се съгласяваш че спокойно може и 1.7 милиарда да каже и че и 77 милки - нищо черно на бяло нямаме. Това не му ли се викаше не професионализъм, а нали той бе най-добрият финансист. Аз съм финансист и да ти кажа като дръпнеш чертата салдото ти е винаги едно число не 1 или 2.

П.С.2 Орешарски нали сам каза 2012, че има подцененост на събирането на данъците за бюджет 2013 от 1 и нещо милиарда - щял пресече контрабандата! Идва на власт и след няколко седмици ми говори за дупки в огормни размери, без черно на бяло, няма ти кажа това как се харесва от инвеститорите. Всеки политик се стреми да не всява страх и несигурност в инвеститорите, но нашите и най-вече ореха, който това трябва да му е ясно 10001% не го прави що ли?

Пак се поватарям, ББ ако беше пускал такива бомби с милиарди ти сам щеше направиш 100 теми. Сещам се като дойдаха на власт говореха за несъстоятелни сделки от 2 милиарда на тройните, но тогава въобще не бях член на този форум.....
 
Последно редактирано:
От: ГЕРБ скрили, че държавата дължи на бизнеса 776 милиона ДДС

Въпросните данни са като цитирам:

1. Погледнах Пеевски в очите и видях, че е има желание и воля да се справи като шеф на ДАНС.
2. Пеевски знае как да пресече контрабандните канали и да вкара допълнително 1 милиард в хазната.
3. При ГЕРБ има много контрабанда - ние знае как да запушим тези канали и да вкараме 1 милиард допълнително в хазната.

На въпрос:
- Кой предложи Пеевски за шеф на ДАНС?
- Искате да излъжа ли?


На кое точно да вярваме?
 
От: ГЕРБ скрили, че държавата дължи на бизнеса 776 милиона ДДС

Блеки много добре си спомням какво си говорил защото чета внимателно постовете ти и от няколко месеца се вижда очевадно как позицията ти от неутрална наклони към ГРОБ и започна да водиш силна анти БСП реторика. Сигурен съм че и си гласувал за ГРОБ но това няма никакво значение.

Важното е че винаги си пледирал за свободна икономика Австрийски школи и тн. а защитаваш едно от най калпавите правителства което е управлявало БГ и в същото време не пропускаш да виеш на умряло за всеки слух който се пусне че щели нещо да направят - Докато те реално водят много по дясна политика от ГРОБ

И преди съм те питал кажи поне една дясна мярка на правителството на ГРОБ за четири години и тогава ги защитавай.
Нямат нито една - и няма как да имат щото по времето на Винету - Белите не са били републиканци и демократи а обикновени мародери като мутрафона Боко.

Ако вместо Винету беше чел Мизес можеше и да направи нещо полезно за държавата - лошото е че и финансовият му министър не го е чел
 
От: ГЕРБ скрили, че държавата дължи на бизнеса 776 милиона ДДС

Въпросните данни са като цитирам:

1. Погледнах Пеевски в очите и видях, че е има желание и воля да се справи като шеф на ДАНС.
2. Пеевски знае как да пресече контрабандните канали и да вкара допълнително 1 милиард в хазната.
3. При ГЕРБ има много контрабанда - ние знае как да запушим тези канали и да вкараме 1 милиард допълнително в хазната.

На въпрос:
- Кой предложи Пеевски за шеф на ДАНС?
- Искате да излъжа ли?


На кое точно да вярваме?
Виж сега, ти си вярваш на Тиквата и това е, но останалите на кой да вярват, ти нямаш право да казваш.
Пеевски може да е гаф, но Герб имаха много повече гафове през цялото си управление, от началото до края.
ББ си намираше министрите по магистралите и ги назначаваше.
Прави се на голям шев, също като мафиот и се изказваше пред медиите, че оставката им е в джоба му.
Колко министри смени и колко работа свършиха?+?
Отидоха си от властта с гафове и изтекли СРС-та и съдебни дела.
Абе, ВИЕ ГЕРБ ЛИ ИСКАТЕ ДА НИ УПРАВЛЯВА?
 
От: ГЕРБ скрили, че държавата дължи на бизнеса 776 милиона ДДС

Блеки много добре си спомням какво си говорил защото чета внимателно постовете ти и от няколко месеца се вижда очевадно как позицията ти от неутрална наклони към ГРОБ и започна да водиш силна анти БСП реторика. Сигурен съм че и си гласувал за ГРОБ но това няма никакво значение.

Важното е че винаги си пледирал за свободна икономика Австрийски школи и тн. а защитаваш едно от най калпавите правителства което е управлявало БГ и в същото време не пропускаш да виеш на умряло за всеки слух който се пусне че щели нещо да направят - Докато те реално водят много по дясна политика от ГРОБ

И преди съм те питал кажи поне една дясна мярка на правителството на ГРОБ за четири години и тогава ги защитавай.
Нямат нито една - и няма как да имат щото по времето на Винету - Белите не са били републиканци и демократи а обикновени мародери като мутрафона Боко.

Ако вместо Винету беше чел Мизес можеше и да направи нещо полезно за държавата - лошото е че и финансовият му министър не го е чел

Манта, признвам си с теб съм водил, възможно най-тежките спорове и най-аргументираните спорове в този форум, друг няма (айде стига четки). Харесва ми как тактично си излизал като съм те хващал по определени позиции или как си ми вадил от 9 кладенаца вода в за твоята позиция, но всичко е с взаимно уважение. Сега не мога разбера, как по дяволите реши че съм и гласувал за ББ и клоня към ББ. Винаги ще бъда за свободните пазари, Австрийската школа, за Мизес си адски прав - дори бих си подарил книгата на Мизес Човешкото Действие на този, мин. председател, който реши да изповяда тези виждания - има само 500 книги на БГ издадени, така че надявам се да цениш саможертвата ми. И защото съм за това и като видя и най-малкият порив веднага казвам, за теб може е реване ок, за мен не е - нали си говорим за някъв граждански контрол и коректив, а да не говорим за общество. Мнението ми за червените и БСП се консолидира все повече и повече и този процес не от вчера за днес, много добре го знаеш. Този месец БСп-то са в серия, всеки ден неуморни фалове и спекулаци какво да правя да мълча ли? Това, че съм анти БСП + ДПС и Атака не значи, че съм за ББ - смятам, знаеш че е наивна тази теза. Все едно да кажа, ти яко ги защитаваш кога стана червен боклук, нали беше за Кунева - виждаш сам колко е наивно.

В темата ти МРЗ ги подкрепих БСП и писах що е кофти МРЗ, в тази ти тема викам кво се нарича тази политиката на ББ, която неудобрявам, както и неудобрвам подхода на спекулацията.
Можеш и тук да видиш каква тема съм пунсал:

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=38783

И закакво го писах целия пост- за да се уважавеме не трябва се нападаме или лъжим. Това, че съм срещу едните, не означава че подкрепям другите - това ти беше един от първи аргументи преди 1 година и нещо - надявам се сещаш.

Хайде със здраве!
 
От: ГЕРБ скрили, че държавата дължи на бизнеса 776 милиона ДДС

Блеки но и не отрече че си гласувал за ГРОБ - и даже знам що си го направил - защото някой те е убедил как като дойде БСП на власт ще почнат да правят лява политика и за това сега трябва да се гласува за ГРОБ - но както написах в предният пост всеки има право на собствен избор - така си преценил така си гласувал.

Относно фаловете - Когато влезеш в една враждебна среда - Министерствата са пълни с герберасти и всеки гледа да те прецака - Когато има широка коалиция и трябва да угодиш на всички - Неминуемо се допускат грешки - Нима ГРОБ не направих сумати грешки при назначаването на хората нима не станаха пословични случаите с калинките и кметовете с фалшиви дипломи ???

Подкрепял съм Кунева защото там има и читави хора които познавам - Не влезнаха защото явно не посмяха открито да заявят анти ГРОБ позиция и по този начин се обезличиха - Може и да е за добре защото имах съмнение че по скоро ще направят коалиция с ГРОБ и ще ги оставят на власт което щеше да е пагубно за държавата.

Сега просто искам това правителство да изкара поне една година за да може да излезнат на яве всички престъпления на ГРОБ и хората да се осъзнаят колко са били заблудени - Точно обратното искат герберастите които вече се разпадат като партия - Колкото по бързо падне правителството толкова по голям шанс имат да се спасят като партия и всичко да бъде замазано.
 
От: ГЕРБ скрили, че държавата дължи на бизнеса 776 милиона ДДС

Виж сега, ти си вярваш на Тиквата и това е, но останалите на кой да вярват, ти нямаш право да казваш.
Пеевски може да е гаф, но Герб имаха много повече гафове през цялото си управление, от началото до края.
ББ си намираше министрите по магистралите и ги назначаваше.
Прави се на голям шев, също като мафиот и се изказваше пред медиите, че оставката им е в джоба му.
Колко министри смени и колко работа свършиха?+?
Отидоха си от властта с гафове и изтекли СРС-та и съдебни дела.
Абе, ВИЕ ГЕРБ ЛИ ИСКАТЕ ДА НИ УПРАВЛЯВА?


Орешарски излъга, Станишев излъга, Местан излъга.

Пеевски не беше грешка, а предварително планиран ход и задкулисна сделка.

Как да им вярвам за други неща, като лъжат?


Олигхарски за 1 месец направиха толкова гафове, колкото ГЕРБ за целия мандат не можаха да направят.

Да ги изброявам ли?

На Олигарски му бутнаха един списък с имена да ги прочете и хоп това са му министрите, а уж щеше да бъде експертно или програмно правителство.
На министрите им натресоха зам. министри без те да имат думата и да си подберат екипа.
От Европа вече изядоха няколко шамара.

В момента има едно демотивирано и неработещо правителство, което се услушва и се побарва. Щяха да връщат пушенето - ама сега дадоха на заден, щото да не изкарат още протестиращи. За Белене какво говорене беше в началото. Сега млъкнаха да не изкарат още протестиращи.


Един месец мина и гласували закон за майчинските и още 1-2 социални неща да увеличат. Бат Бойко и Плевнелиев като министър за първия месец бяха организирали търговете за строежите на магистралите вече.

Тази работа дето я свършиха служебното правителство също я свърши без закони даже. И те пуснаха 40 милиона отгоре някакви социални плащания. Прословутия закон за тока е точно това дето го написа служебния министър с 4-5 козметични поправки.
 
От: ГЕРБ скрили, че държавата дължи на бизнеса 776 милиона ДДС

Блеки но и не отрече че си гласувал за ГРОБ - и даже знам що си го направил - защото някой те е убедил как като дойде БСП на власт ще почнат да правят лява политика и за това сега трябва да се гласува за ГРОБ - но както написах в предният пост всеки има право на собствен избор - така си преценил така си гласувал.

Относно фаловете - Когато влезеш в една враждебна среда - Министерствата са пълни с герберасти и всеки гледа да те прецака - Когато има широка коалиция и трябва да угодиш на всички - Неминуемо се допускат грешки - Нима ГРОБ не направих сумати грешки при назначаването на хората нима не станаха пословични случаите с калинките и кметовете с фалшиви дипломи ???

Подкрепял съм Кунева защото там има и читави хора които познавам - Не влезнаха защото явно не посмяха открито да заявят анти ГРОБ позиция и по този начин се обезличиха - Може и да е за добре защото имах съмнение че по скоро ще направят коалиция с ГРОБ и ще ги оставят на власт което щеше да е пагубно за държавата.

Сега просто искам това правителство да изкара поне една година за да може да излезнат на яве всички престъпления на ГРОБ и хората да се осъзнаят колко са били заблудени - Точно обратното искат герберастите които вече се разпадат като партия - Колкото по бързо падне правителството толкова по голям шанс имат да се спасят като партия и всичко да бъде замазано.

Добре ясно ти го заявявам, надявам го разбереш - за никоя партия не съм гласувал, в момента не съм пол. представен от никоя партия - както ти каза всеки има собствен избор, моя беше да не гласувам. Както сам се сещаш никоя партия, нямаше и 10% част с Австр. икон. мисъл или пък камоли със свободните пазари, а аз искам 100% :) Днес, четох Сингапур за 2-рото тримесечие имат ръст на годишна база от 15% - като си говорим за почти свободни пазари :)

Клонях силно към дясното, а там беше само ДСБ, Кунева не ми харесва и особенно екипите и като стана онова в Пловдив хептен. Сега ми е надеждата в дясното и това, което почва се преструктурира.

Ако имат и 1 година ще е нещо голямо, а повече от 1 си е цяло чудо - и не заради пол. криза а за икономическата обосновка и кражбите - така че се моли по бързо да вадят, но искам аз се извдят всички енергийни договори :) А не се ли реши пол. криза до някоя време през зимата пиши оставка на кабинета.

Ако се качат правилните хора и говорим тук в дясното и то нови лица с ясни виждани и спосбности, съм 100% сигурен че ще изкарат доста бакии, така че ако ти е за ваденето на мръсотиите, то няма давност. Който е на власт може извади, проблема е че до сега всички са на принципа - гарван гарвано око не вади!
 
От: ГЕРБ скрили, че държавата дължи на бизнеса 776 милиона ДДС

Орешарски излъга, Станишев излъга, Местан излъга.

Пеевски не беше грешка, а предварително планиран ход и задкулисна сделка.

Как да им вярвам за други неща, като лъжат?


Олигхарски за 1 месец направиха толкова гафове, колкото ГЕРБ за целия мандат не можаха да направят.

Да ги изброявам ли?

На Олигарски му бутнаха един списък с имена да ги прочете и хоп това са му министрите, а уж щеше да бъде експертно или програмно правителство.
На министрите им натресоха зам. министри без те да имат думата и да си подберат екипа.
От Европа вече изядоха няколко шамара.

В момента има едно демотивирано и неработещо правителство, което се услушва и се побарва. Щяха да връщат пушенето - ама сега дадоха на заден, щото да не изкарат още протестиращи. За Белене какво говорене беше в началото. Сега млъкнаха да не изкарат още протестиращи.


Един месец мина и гласували закон за майчинските и още 1-2 социални неща да увеличат. Бат Бойко и Плевнелиев като министър за първия месец бяха организирали търговете за строежите на магистралите вече.

Тази работа дето я свършиха служебното правителство също я свърши без закони даже. И те пуснаха 40 милиона отгоре някакви социални плащания. Прословутия закон за тока е точно това дето го написа служебния министър с 4-5 козметични поправки.
Ей като почнете с таз Европа и направо ме вбесявате.
Знайш ли колко ме интересува мнението от Европа?
Не ми отговори на въпроса- Герб ли искаш да ни управляват?
 
От: ГЕРБ скрили, че държавата дължи на бизнеса 776 милиона ДДС

Ако наистина е така евалата ти правя - България може да се оправи само ако мине през голям катарзис и след това се сложат нещата на масата и има пълна прозрачност докато столичен заместник кмет тъп физкултурник може със зам кметска заплата да си купи шест апартамента за една година и после съдът да го обяви за невинен няма да стигнеме до никъде.

Математика разбрахме че си голям анти комунист - ама освен да плюеш що за разнообразие не ни обясниш какво очакваш да се случи след падането на правителството - как ги виждаш нещата какво очакваш да се случи - кой мисилиш че ще управлява - или просто си плюеш щото е модерно (дано да си на заплата иначе са те прецакали в днешно време това е скъпа служба герберастлъкът)
 
От: ГЕРБ скрили, че държавата дължи на бизнеса 776 милиона ДДС

НЕ

Искам да се спазват правилата и конституцията. Протестът е за базов морал в политиката.


Правителството си подава оставката. Ако този парламент не може да излъчи друго правителство, се отива на нови избори. Който ги спечели той да управлява. Ако няма партия, която да може да управлява самостоятелно, да се разберат за истинско програмно и експертно правителство. С министър председател равно-отдалечен от двете партии, който да си избере министрите след консултации, а те вече да могат да си избират сами екипите и заместниците.
 
От: ГЕРБ скрили, че държавата дължи на бизнеса 776 милиона ДДС

Айде да питаме за майката на Пеевски как така изведнъж се оказа собственик на повече от 6 медии, като също е била на държавна работа.


Там краденето е било доста повече. 6-те апартамента на Цветанов изглеждат като джобни на фона на медиите на Пеевски и майка му.
 

Горе