ГУГЪЛ БЪЛГАРИЯ!

От: ГУГЪЛ БЪЛГАРИЯ!

Честит празник на БЪЛГАРСКАТА книжнина и култура.
PS : на мен си ми излиза Николета Лозанова, преди време сложиха опция за сменяване на wallpaper-а :D
 
От: ГУГЪЛ БЪЛГАРИЯ!

Честит празник и повече грамотни потребители във форума! :p
 
От: ГУГЪЛ БЪЛГАРИЯ!

Честит празник на БЪЛГАРСКАТА книжнина и култура.
PS : на мен си ми излиза Николета Лозанова, преди време сложиха опция за сменяване на wallpaper-а :D

Туисче колкото и да те уважавам пропускаш нещо !!!

Честит празник на БЪЛГАРСКАТА ПИСМЕНОСТ, книжнина и култура.
 
От: ГУГЪЛ БЪЛГАРИЯ!

А впрочем колко е наша кирилицата, въпрос на късмет, че Кирил и Методий първо на нас са решили да я продават и след това са минали напред. Гръцка му работа.
 
От: От: ГУГЪЛ БЪЛГАРИЯ!

А впрочем колко е наша кирилицата, въпрос на късмет, че Кирил и Методий първо на нас са решили да я продават и след това са минали напред. Гръцка му работа.
А точно ние от този форум знаем, че от българин пари трудно се вземат :d
 
От: ГУГЪЛ БЪЛГАРИЯ!

4естит пра3ник на убразуванието и колтурата, skapi o4enitsi i stodenti! Пужелавам ви утли4ни уценки през следва6тата о4ебна гудина

и.. дано да запазите българското в себе си
 
От: ГУГЪЛ БЪЛГАРИЯ!

Гуглето на кирилица по ми харесва. :)

Честит 24-и Mай на всички!
 
Последно редактирано:
От: ГУГЪЛ БЪЛГАРИЯ!

Имам достоверна информация,че гооглето перманентно ще минава на кирилица.:)
 
От: ГУГЪЛ БЪЛГАРИЯ!

Честит празник на славянската писменост и култура!

"Език свещен на моите деди
език на мъки, стонове вековни,
език на тая, дето ни роди
за радост не - за ядове отровни.
Език прекрасен, кой те не руга
и кой те пощади от хули гадки?
Вслушал ли се е някой досега
в мелодьята на твойте звуци сладки?... "
 
От: ГУГЪЛ БЪЛГАРИЯ!

Честит празник на славянската писменост и култура!

От коя руска помийна яма пишеш ако не е тайна ?

Славяни и славянска писменост има само в руските читанки но скоро и от там ще ги изтрият защото вече не хващат декиш
 
От: ГУГЪЛ БЪЛГАРИЯ!

Взето от друг форум:


"Честит празник на всички Българи! Днес е ден на Българската (а не на славянската) писменост и култура! Това трябва ясно да се каже! Панславизмът по московски изкълчи и заличи българския елемент от историята на писмеността, езика и културата, но историческите факти са неоспорими. Тази азбука е създадена в България, от Българи за Българи.

Повече от сто години по-късно, при приемането на християнството от руското княжество, БЪЛГАРСКИ монаси с БЪЛГАРСКИ книги, написани на тогавашния БЪЛГАРСКИ език с БЪЛГАРСКИТЕ букви просвещават и покръстват "братушките".

Тогавашният СТАРОБЪЛГАРСКИ език, наричан сега незнайно защо черковно-славянски ?, става основа (баща) на сегашния "русский язык" и “србски jезик“.

Гордейте се и не забравяйте кои сме и какви сме!"
 
От: ГУГЪЛ БЪЛГАРИЯ!

Niks, колкото и да го въртим - Кирил и Методий са си продавали азбуката, и ние първи сме я купили, после са обиколили тук там и това е.
 

Горе