Гей парада в София

От: Гей парада в София

Като престанат да им обръщат внимание, може пак да станат нормални. Или да пробват хард - зоофилия.
 
От: Гей парада в София

Абе всички тия протести, фести, педрофилия и тн, се прави с цел да се разделят хората на по-малки общностти за да могат по-лесно да се управляват.
 
От: Гей парада в София

Или да пробват хард - зоофилия.

Това си е вече брутално, и такива хора според мен публично убиване с камъни, или живи на кладата.
 
От: Гей парада в София

Егати хетеросексуалния шовинизъм, дето се шири в тая тема. Да уточним - последно „против“ и „за“ какво сме - против парада, за парада извън града (най-добре в Перник май), против хомотата, за насилственото им лечение (евнатазия), за мълчаливото им неглежиране само ако са „тихи, кротки и възпитани“... Брях пуританите, сега ако кажете, че п*рно гледате само мисионерската, а секс правите на загасени лампи и спуснати пердета...:cry:
 
От: Гей парада в София

Кой кое как и с кого го прави си е негова работа и обществото не е длъжно да се занимава с това кой къде на кого го вкарва.
Без значение от сексуалната ориентация всеки човек има право на живот и на свобода на съвестта/мисълта (все човешки права изброени в Европейската конвенция за правата на човека). Ето защо тези принудителни мерки и/или евтаназия просто ги забвави. Всички сме хора без значение колко сме луди. Принудително психиатрично лечение се назначава само в случаите когато нечия лудост се окаже опасна за околните.
 
От: Гей парада в София

Евтаназия на хомосексуалисти е правил Хитлер, бях чел някъде, че той освен евреи преследвал и такива, гейове, лесбийки и ги е вкарвал в газовите камери, защото искал освен чиста нация, също и морална нация. Смятал ги е такива хора за вредни на обществото. До колкото съм запознат когато бях преди 3 години в Германия, там скинарите бият и хомосексуалистите, даже си имат хора които ходят да търсят къде се събират такива, и после им докладват, и онези на групи с бухалки отиват и ги смазват от бой, и това няма значение че са им сънародници, пак бият щом е гей или лесбийка - бият! Те следват идеологията на Хитлер, тя е и за морална нация, освен чиста от евреи и ислямска паплач. Интересното е че винаги успяват да избягат преди да дойде полицията... но пък ми казаха че те предварително знаели къде ще има бой, и давали 10 мин. на бригадата да си свърше работата и след това отиват, и който хванат арестуват. То е ясно че в Германия скинарите са с полицията, те са дори във властта. Абе швабина си е заклет нацист в кръвта.
 
От: Гей парада в София

Егати хетеросексуалния шовинизъм, дето се шири в тая тема. Да уточним - последно „против“ и „за“ какво сме - против парада, за парада извън града (най-добре в Перник май), против хомотата, за насилственото им лечение (евнатазия), за мълчаливото им неглежиране само ако са „тихи, кротки и възпитани“... Брях пуританите, сега ако кажете, че п*рно гледате само мисионерската, а секс правите на загасени лампи и спуснати пердета...:cry:
Абе, ти видя ли филмът, за който пуснах информация от първата страница? Ще го коментираш ли или за тебе е нормално възрастни мъже да гледат филми за 12 годишни момченца, които обикалят подскачайки с розови чехлички и пърхащи с мигли?
 
От: Гей парада в София

Често тези битите са неориентирани деца. Те имат нужда от разговор с родителите, а не от потрошване.
Абсолютно съм против всякаква форма на агресия (изключение: при защита на своя или чужд живот) включително и под формата на натрапване чрез демонстрации.
 
От: Гей парада в София

И аз съм против уличното насилие, защото то не решава нито един въпрос. Факт е обаче, че самите гей активисти търсят конфликта, за да могат да се изкарат жертви след това. Всички хора, които подхождат с насилие спрямо тях, всъщност не осъзнават, че им правят услуга. Това е така, защото по принцип българското общество е толерантно/безразлично спрямо хомосексуалистите, които не натрапват своите предпочитания. Лично аз не съм чул през последните години за пребити хомосексуалисти, а българският хайлайф бъка от подобни персони, които по никакъв начин не са дискриминирани. Да не ги изброявам - всички ги знаем. Тази ситуация обаче не е в интерес на гей активистите, защото по този начин не могат да предявяват претенции, че са дискриминирани и да водят своята политическа борба. Затова те постоянно търсят начин и повод да се изкарат жертви.

Гей прадът може да бъде забранен единствено от властта и всякакви нападения и насилствени действия са безсмислени. Трябва да има протест, но той да е мирен и аргументиран.
 
От: Гей парада в София

Всички хора, които подхождат с насилие спрямо тях, всъщност не осъзнават, че им правят услуга.

Ами то и тая тема, в която пишем се явява някаква мощна реклама на парада. По медиите мина само едно кратко съобщение отдавна и ако не се повдигаше въпросът постоянно всички да са забравили, че изобщо ще има такова нещо. Ще минат 40-50 маскирани и нагримирани за половин час отнякъде и никой изобщо няма да разбере какво става, освен случайно оказалите се там граждани. Не виждам какво има да се коментира, освен ако няма някой лично засегнат от тях. Уличните кучета си правят паради всеки ден на глутници, даже от време на време поубиват някой друг човек, ама никой не прави протести срещу тях. Даже обратното. Сега направих справка в Google и видях, че има протести в защита на кучетата.
 
От: Гей парада в София

Мисля, че достатъчно добре съм се аргументирал защо съм против. Мисля, че всеки трезвомислещ човек трябва да заема позиция, че организации, които гледат педофилски филми на събитията си, не само че не трябва да имат право да организират каквито и да е събития, а трябва да бъдат забранени и обявени за престъпни. Мирно и аргументирано противопоставяне от страна на обикновените хора трябва да има, за да могат властимащите да вземат съответните мерки и да не допускат прояви на подобна безобразна пропаганда сред младите. Когато се правим, че един проблем не съществува, той не изчезва, за съжаление.
 
От: Гей парада в София

Ако знаеш, че някъде някой гледа нелегални филми или извършва друго престъпление, мисля че е редно да подадеш сигнал до полицията.
 
От: Гей парада в София

Сравнението ти е неуместно. Ако ти нямаш деца и не ти пука за бъдещето им и за бъдещето на България, на мен ми пука. Това е.
 
От: Гей парада в София

Не знам кой е правил сравнение и за какво, но не съм аз. Горе ти пишеш за "педофилски филми". Явно си проучвал какво са правили и си разбрал, че са гледали такива филми. Редно е да реагираш, ако си се натъкнал на престъпление. Не мога да разбера целта ти каква е, да решиш някакъв проблем с противозаконна дейност, която е попаднала в полезрението ти или да събереш шайка побойници, които да пребият група хора, които те дразнят? Ако се мъчиш да постигнеш първото, подкрепям на 200%, но за второто вече казах - не си падам по фашистки и хитлеристки начини на мислене.
 
От: Гей парада в София

Не знам кой е правил сравнение и за какво, но не съм аз. Горе ти пишеш за "педофилски филми". Явно си проучвал какво са правили и си разбрал, че са гледали такива филми. Редно е да реагираш, ако си се натъкнал на престъпление. Не мога да разбера целта ти каква е, да решиш някакъв проблем с противозаконна дейност, която е попаднала в полезрението ти или да събереш шайка побойници, които да пребият група хора, които те дразнят? Ако се мъчиш да постигнеш първото, подкрепям на 200%, но за второто вече казах - не си падам по фашистки и хитлеристки начини на мислене.

Тест, преди 3 години това което видях посред бял ден беше грозно и брутално. Беше в град Есен, а до колкото после разбрах този град бил сборище на всички скинари от всички краища на Германия. Каза ми го местен човек който живее там. Значи аз с мои роднини пътувахме за друг град който е наблизо до Есен, но спряхме там да хапнем и починем, понеже с кола бяхме пътували доста часове. Значи стояхме в заведението и обядвахме, когато точно срещу самото заведение на не повече от 300 м. както си вървяха двама младежи, изведнъж бяха нападнати от 5 момчета, като някои от тях бяха обръснати, а други имаха прически като на пънкари, и носеха фланелки със големи свастики, и по вратовете им висяха доста синджири и на тях разни висулки, вероятно пак свастики. Значи започна меле с бейзболни бухалки, а някои имаха и метални тръби. Никой не посмя да излезе и да се опита да ги разтървава, а само от ресторантчето което бяхме хората започнаха да вадят GSM и да въртят на полицията, а управитела на заведението повика линейка. Всичко стана много бързо, повалиха ги на земята и ги налагаха като животни меко казано, и нямаше и 10 мин. удряха където сварят и избягаха. Разбира се полиция дойде както и линейка, и после разбрахме че това не са били чужденци или хора от друга раса и етнос, а по скоро били... гейове! И за това ги биели, защото включвало част от идеологията на Хитлер. А едни хора от съседната маса казаха че през 2 пресечки от заведението което бяхме, имало специална библиотека с книги за фашизъм, и за Хитлер, в някаква малка постройка и там отивали да се "образоват" новобранците които искат да правят попълнение в наказателните отряди. И полицията вероятно знае за тази библиотека и нищо не прави. Имало ред на постъпване в тези т.н. наказателни бригади - тарторите им задължително карали новобранците да четат книгите за да се образовали и чак тогава ги допускат. Това са хора фанатици, които са готови да пречукат някой. Всъщност успокоиха ме че не са чак толкова опасни за нас белите, които сме европейски етнос, по скоро опасни са за цветнокожите - негри, азиатци, араби, турци, индийци и всякакви цветнокожи. Но бият и хомосексуалистите, нямало значение че и те са германци! Общо казано гледката беше дивашка и зверска!

Аз също не одобрявам такова радикално действие, за мен това е зверство и брутална диващина... Аз не мога така жестоко да бия някой който нищо не ми е направил, а пък и не съм такъв човек който да желае да причинява болка...

Но дочух че и тук в България на този БГ-парад, тукашните БГ-скинари нямало да ги оставели така... Не знам как ще ги опазят полицаите, защото не само скинари, ами и други активисти ще има които вероятно ще ги замерват с нещо.
 
От: Гей парада в София

Това горното ми звучи, като фантастичен филм. Потърси си снимки от love и хомо паради от Германия и виж по колко хора се събират на подобни събития.

Не знам кой е правил сравнение и за какво, но не съм аз. Горе ти пишеш за "педофилски филми". Явно си проучвал какво са правили и си разбрал, че са гледали такива филми. Редно е да реагираш, ако си се натъкнал на престъпление. Не мога да разбера целта ти каква е, да решиш някакъв проблем с противозаконна дейност, която е попаднала в полезрението ти или да събереш шайка побойници, които да пребият група хора, които те дразнят? Ако се мъчиш да постигнеш първото, подкрепям на 200%, но за второто вече казах - не си падам по фашистки и хитлеристки начини на мислене.
Тези хора имат политическа протекция и сигнал от обикновен гражданин едва ли ще направи нещо. За съжаление няма сериозен човек, който да подаде сигнала. А и събитието отдавна е отминало. Плюс това не вярвам в ефективността на МВР :)

А за другото, не си вкарвай филми, по-горе ти написах какво одобрявам и какво не. Ако исках да търся биячи, едва ли щях да пиша в уебмастърски форум :lol: Знам, че и тук има много нинджи, но...:clap:
 
От: Гей парада в София

Това горното ми звучи, като фантастичен филм. Потърси си снимки от love и хомо паради от Германия и виж по колко хора се събират на подобни събития.


Тези хора имат политическа протекция и сигнал от обикновен гражданин едва ли ще направи нещо. За съжаление няма сериозен човек, който да подаде сигнала. А и събитието отдавна е отминало. Плюс това не вярвам в ефективността на МВР :)

А за другото, не си вкарвай филми, по-горе ти написах какво одобрявам и какво не. Ако исках да търся биячи, едва ли щях да пиша в уебмастърски форум :lol: Знам, че и тук има много нинджи, но...:clap:

Redrum на теб май майпап ти се струва ? Не знам как ти звучи, и на мен много неща ми звучат фантастично и не искам да ги приема, но се случват. Това са факти. Мога само да ти кажа че в Германия това се случва често ( имам роднини които живеят там от 18 години вече ) и скинари е имало, и ще има. Ти или не искаш да приемеш действителността, или не знам... Само знам че и тука вече има скинари, и ще правят същото както швабските им колеги! Няма шега тука, дори нещата са много сериозни, защото това са хора с промити мозъци, много четат такава литература, и са готови на всичко... абе нещо като талибаните. Значи аз не описвам че е имало гей-парад, а просто си вървяха 2 момчета и на улицата имаше-нямаше 3-ма случайни минувачи около тях, и онези петимата изкочиха изневиделица от някъде си. Естествено че на гей-парад ще е пълно с народ, и скиновете няма как да отидат и да започнат да ги налагат, като разбира се всичко ще е отцепено от полиция. Тези момчета са били следени. Но наистина много е неприятно да си до прозореца на ресторантчето, да си хапваш, пийваш биричка и в един момент изневиделица става меле... Ще видиш че и тукашните БГ-скинове ще копират същото и ще го практикуват... ако не са започнали вече.

П.П. Тука в България също стават редовни мелета пред заведения, само че заради обири или пиянски свади, и ако на това му кажеш "фантастично"... До като в Германия мелета стават от промити мозъци, които Хитлер го имат като светиня, и предимно битите са или цветнокожи, или хомосексуалисти!
 
От: Гей парада в София

Спомних си, че за един от нашенските паради, мисля че последният, бяха дали репортаж по новините как от контрапротеста нахлуват разни скинари и мотористи, и пада голям бой. Имаше бая пребити от гримираните, никой от биячите не казаха да е арестуван, а за капак журналистите бяха преброили, че участниците в парада са били много по-малко от хората на контрапротеста. Някаква смешна цифра беше. Затова писах горе, че нашите паради са смешна работа, не са паради, а по-скоро пародия, щото явно никой не ходи на тях. Даже не вярвам, че ще се съберат и 40-50 човека. Заради такова нещо не си струва да се правят протести или каквото и да е, без значение дали някой ги подкрепя, мрази или му е все тая.

Само ми е интересно тая година колко ли бой ще падне, защото едва ли ще се мине без такива работи.

Верно, че у нас има големи проблеми с омразата. Нали преди години бяха убили едно момче в някакъв парк, защото приличало на гей. Е, оказа се, че си е било нормално. Убийците не помня осъдиха ли ги или още ги съдят.
 
От: Гей парада в София

Нали преди години бяха убили едно момче в някакъв парк, защото приличало на гей.
Това не е вярно, ако настояваш ще ти го докажа. Гей активистите използват случая, за да извличат политически дивиденти.

За другите неща, които пишете - причини за бой, дал Господ. :lol:
 
От: Гей парада в София

Един интелигентен и възпитан гей, никога няма да отиде на такъв “парад“. Това мероприятие се посещава от хора, страдащи от липса на себеизява и самореализация, жадни за слава и желаещи да привлекат внимание без значение как. Бих ги нарекла не само “болни“, а и утайка на обществото. Бездарни, самовлюбени същества с тотално объркано съзнание за себе си и света. Те са извън всякаква реална и адекватна самооценка. Такъв индивид, като сложи едно перо в задника и две в ушите, се мисли за “нестандартен“ и “уникален“ - смешно, гнусно и жалко! :))
Подкрепям мнението ти, redrum!!!
 

Горе