Гласувайте в конкурса за домейн.бг

Статус
Not open for further replies.
От: Гласувайте в конкурса за домейн.бг

Мери си приказките защото годините ти и в евро да ги сметнеш са далече под мойте.
Смятам че постъпвам правилно, но ако ти не си убеден в това нека да оставим форумът да реши. Ще пусна анкета дали трябва ти да спечелиш или не - Ако юзърите преценят че е трябвало ти да победиш ще ти дам награда като на Лиани, но ако юзърите преценят че не заслужаваш ще се извиниш пред всички за глупостите дето наговори.
Съгласен ли си.
 
От: Гласувайте в конкурса за домейн.бг

Действай! Аз уважавам мнението на другите от форума!
 
От: Гласувайте в конкурса за домейн.бг

Както и да е, мислех те наистина за коректен в това отношение , защото си човек който се уважава от доста хора, мен не ме бърка толкова наградата , колкото това че ме правиш на идиот
 
От: Гласувайте в конкурса за домейн.бг

ооооооо и аз искам парче от тортата, моето предложение пор.бг го няма, защо? какво е това безобразие? ако беше включен с тоя потенциал дето го има щеше да отепа конкуренцията. :D
Сега сериозно, mantaman е изключително коректен човек, имал съм взимане даване с него и смея да твърдя че е от хората които няма да си оставят коня в калта. Та в тази връзка, Бунду, баце човекът е определил срок, гласуването което променя резултата е след този срок, не мога да разбера кой те прави на глупак?

а да и потребителя който е гласувал в 20:23 е с 16 мнения, -> според теория на конспирацията леко ми се върти в главата едно такова дето и сами ще се сетите.
 
Последно редактирано:
От: Гласувайте в конкурса за домейн.бг

Искам да кажа ча мантаман към мен е коректен. Всичко е точно. Сериозен човек.
 
Re: От: Гласувайте в конкурса за домейн.бг

Честито на победителя! :)
BuUndU, излагаш се. Да ставаше въпрос за 2000 лв. награда, ама да правиш циркове за 20 лв... :( Да беше пуснато гласуването в 20:02, да кажеш че часовника на форума не е верен и да има претенции, ама в случая...
На мен лично най ми харесаха следните домейни и от тях ще избера един или два от които да раздавам субдомейни
han.bg - хан.бг - на времето в хановете са се разпространявали новините и клюките като сега в нета. Също напомня и за българските Ханове (канове)
tok.bg - ток.бг - звучи малко като ток шоу или пък като електрически ток
ban.bg - бан.бг - звучи доста научно - също така има голям потенциал като име на форум за хейтъри
depo.bg - депо.бг - на това второ значение не му намира, а първото е ясно - място за събиране на разни неща
Аз съм доволен - 50% от домейните, които ти харесват са мое предложение. :DТова е уточнение за liani, щото беше казал, че само критикувам, а нищо не съм предложил. :) Просто не съм си гласувал за предложенията. Ако го бях направил, ток.бг щеше да е с 10 т. и да делим първото място. ;)
 
От: Гласувайте в конкурса за домейн.бг

Ето го и крайното класиране


and.bg - 10
ftp.bg - 9
spb.bg - 9
webi.bg - 8
tok.bg - 7
novi.bg - 6
depo.bg - 6
goo.bg - 5
let.bg - 5
ide.bg - 5

Честито на победителя liani - да ми прати на лично данни за пайпал или банкова с-ка

На мен лично най ми харесаха следните домейни и от тях ще избера един или два от които да раздавам субдомейни
han.bg - хан.бг - на времето в хановете са се разпространявали новините и клюките като сега в нета. Също напомня и за българските Ханове (канове)
tok.bg - ток.бг - звучи малко като ток шоу или пък като електрически ток
ban.bg - бан.бг - звучи доста научно - също така има голям потенциал като име на форум за хейтъри
depo.bg - депо.бг - на това второ значение не му намира, а първото е ясно - място за събиране на разни неща

Благодаря на всички включили се с предложения и гласуване
А спама може спокойно да продължава



AND.BG - за българския пазар ще трябва уточнение като кажеш на някой AND.BG - and ли е, end ли е, ant ли е.. не е ясно. Иначе се помни лесно.
 
От: Гласувайте в конкурса за домейн.бг

Както и да е, мислех те наистина за коректен в това отношение , защото си човек който се уважава от доста хора, мен не ме бърка толкова наградата , колкото това че ме правиш на идиот
Какъв е проблема тогава не разбирам?
Хем не те бърка за наградата, хем те правят на идиот! Всичко си е на мястото.
 
От: Гласувайте в конкурса за домейн.бг

Пич победителя вече сигурно е забравил за какво е похарчил парите.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе