Гледате ли ВИП Брадър 2018?

@Blinky - Ще продадеш ли сайта на инвеститор или ще дадеш 5-10% от бизнеса на потенциален инвеститор. От сериала :) но е интересен казус. Бая хора мечтаят да забогатеят от една идея - но на 1000 само 1 успява :)
 
Кой сайт? Форумът ли, мне, и другия админ е на това мнение. Новите собственици не знам как ще го управляват, а реално не мисля, че ще получим много адекватни оферти за него. Така, че както и да го погледна, май отговора ми е не. Ако някой изскочи с голямата пара, ще го мислим де. :) Ама мен ми е и като родно местенце, в което влизам по-често от всеки друг сайт, а и има какво да видя и прочета и с кого да си пиша. :)
 
ВИП - ВРЪЗКАРИ, ИЗРОДИ И ПЕДЕРАСТИ.

Какви Випове са тия? Гейчето ми беше забавано по едно време, гледам им тъпото предаване с надеждата някой да му начупи канчето, ма той пък взе че се кротна... след 2 дни "лечение" реклама и на психиатърката как за 2 дена направила чудo :D
По изкустевено предване няма. А 80% от ВИП-овете дори не ги бях чувал..
Дионата и Наското пък неща да ги коментирам колко са ВИП :D или ония лелки :D Струва ми се че всеки си е платил да вдигне малко славата си и нищо повече от реклама. :)
 
В крайна сметка стана ясно, че всички мислят вип брадър за простотия, но почти всички го гледат и се оправдават по някакъв начин. Рейтинга на предаването си върви, печелят се едни доста добри пари, така че от екипа му са доволни. Аз не го гледам и въобще не искам да го гледам, предпочитам да запълвам времето си с нещо по-полезно.
 
В крайна сметка стана ясно, че всички мислят вип брадър за простотия, но почти всички го гледат и се оправдават по някакъв начин. Рейтинга на предаването си върви, печелят се едни доста добри пари, така че от екипа му са доволни. Аз не го гледам и въобще не искам да го гледам, предпочитам да запълвам времето си с нещо по-полезно.

Много си прав. Всъщност уж всеки не го гледа, всеки му е простотия, ама всеки го коментира, знае участниците и т.н. Или другото което чувам от познати редовно - тъпо ми е ама го гледам. Че за чий ... го гледаш като ти е тъпо. Моя телевизор върви 24/7, ама вървят само неща които са ми интересни, не бих седнал да гледам нещо което не ме кефи. Значи не им е толкова безинтересно на масата. Аз не съм фен на предаването, дори не знам пълния списък с участниците. Знам за 5-6 души, всичките пълни селяни ...
 
В крайна сметка стана ясно, че всички мислят вип брадър за простотия, но почти всички го гледат и се оправдават по някакъв начин. Рейтинга на предаването си върви, печелят се едни доста добри пари, така че от екипа му са доволни. Аз не го гледам и въобще не искам да го гледам, предпочитам да запълвам времето си с нещо по-полезно.

Тъй като мнението ми също може да ти е прозвучало оправдаващо :D
Предаването се гледа, тъй като няма какво друго да се гледа по ТВ да кажем за който е решил 1 час в деня да гледа нещо. Лично аз не го гледам, а слушам докато си върша нещо друго, като чуя че има крясъци, писъци тогава пускам да видя ще бият ли тоя :D

Иначе щеше да е много по различно предаване ако вкарат примерно:

100 кила, Криско, Бойко Борисов да кажем, Гери Никол, Тита, Некоя силиконка с празна глава като Нората дето първа замина и такива.. то като цяло който и да вкарат ще е помия, но поне да подбират топ лицата на България в момента, а не някви измислени дето никой не ги е чувал :) Поне като се казва ВИП да вкарват известни личности постигнали нещо :)
 
В крайна сметка стана ясно, че всички мислят вип брадър за простотия, но почти всички го гледат и се оправдават по някакъв начин. Рейтинга на предаването си върви, печелят се едни доста добри пари, така че от екипа му са доволни. Аз не го гледам и въобще не искам да го гледам, предпочитам да запълвам времето си с нещо по-полезно.
При мен тече на бекграунд, не го гледам, просто нещо шуми. И не съм много в час какво се случва, но вярно е каквото казваш и най-странното е, че тук за поредна година го обсъждаме, а уж е тъпня. :) Но пък хубавото на това обсъждане е, че поражда тема, в която се предлагат други интересни неща за гледане. Аз вече имам идея за няколко, четейки темата, като разбира се на @nandibandi влезе с това предложение Лъжльото. :)
 
Аз да допълня @webmast367 с нещо. Гледат се по още една важна за нас причина. Това в момента е пазара ни като цяло. Колкото и кофти да изглежда, това е маса, на която може да се продаде. Не малък брой потребители тук разчитат на това тяхно поведение, за да продават и печелят. За това като маркетолози, гледаш възможно повече такива неща, за да може да си свериш часовника. ;) За това, има известно преимущество и да позяпваш от време на време такива неща. Другото е, че колкото и да не ни се иска, става от време на време дискусия за това. Кой какъв сеир е направил. Дали в брадъра, дали във фермата, дали в София нощ и ден....
 
Аз да допълня @webmast367 с нещо. Гледат се по още една важна за нас причина. Това в момента е пазара ни като цяло. Колкото и кофти да изглежда, това е маса, на която може да се продаде. Не малък брой потребители тук разчитат на това тяхно поведение, за да продават и печелят. За това като маркетолози, гледаш възможно повече такива неща, за да може да си свериш часовника. ;) За това, има известно преимущество и да позяпваш от време на време такива неща. Другото е, че колкото и да не ни се иска, става от време на време дискусия за това. Кой какъв сеир е направил. Дали в брадъра, дали във фермата, дали в София нощ и ден....

Така е, прав си. Иначе лично БИГ / ВИП брадър не съм го гледал никога през живота си само този сезон го загледах заради гнусния Колагин, не знам като цяло и аз защо го гледам, но като се загледаш в нещо ти става интересно. Същото е и като музиката, колкото и тъпа да е една песен, като я завъртиш 10 пъти ти се набива в главата, както и с реклами е така и всичко като цяло.
Ферма и София ден и нощ никога не съм гледал, както и нищо БГ просто е селташко :D Всичко Българско е селяндурщина и го пропускам. :D
 
В крайна сметка стана ясно, че всички мислят вип брадър за простотия, но почти всички го гледат и се оправдават по някакъв начин. Рейтинга на предаването си върви, печелят се едни доста добри пари, така че от екипа му са доволни. Аз не го гледам и въобще не искам да го гледам, предпочитам да запълвам времето си с нещо по-полезно.

За днес приключих и си сипах една мастика :) .............

Изобщо не е простотия. От него може да научите МНОГО неща или поне аз ги усещам. Ето няколко:

1. Как се управлява един народ?
2. Как се променя съзнанието на повечето хора?
3. Как определени думи ВИП навлизат сериозно в ежедневието ни?
4. Как се създават ВИП хора извън ББ?
5. Каква е далаверата да си ВИП?
6. Ролята на социалните мрежи в промиването на мозъци?
7. Зрителски интерес. Платен зрителски интерес? Младежта???
8. Деца копират родители - деца стават ВИП и играят на ВИПОВЕ пред блока - момиченца??????
9. Няма бъдеще за народ пред телевизор?
10. Няма бъдеще за хора, които имат свободно време и им е скучно :)

Напоследък в България всичко е хляб и зрелище. Съпругата ми като хипнотизирана следи сутрешните блокове и ще и намажа с лепило скоро дистанционното. Но ме заплаши да спре да купува моите играчки :) на Apple - та стоя мирен. Но спорим яко........... вечеряме и на Айфона гледа повторенията на новините, които е изпуснала по Нова ТВ.

Света е превъртял и всички са в матрицата :) - Нео е вътре в мен и като е заспал и аз гледам ББ ахахахха :)
 
Колкото и да повтаряте, че не са никакви випове, догато ги гледате им покачвате акциите и ги правите все по-известни, така че допринасяте за това да има все повече подобни випове. Освен това им плащате косвено все едно посещавате техен концерт. Вие харчите ток, отделяте от времето си, плащате за телевизия, от друга страна те получават хонорари и колелото се завърти - излиза, че са ви толкова интересни, че сте готови да платите, за да ги гледате - това е цялата истина.
 
Всичко Българско е селяндурщина
Браво европеецо ...

А към останалите - явно прекалено много свободно време ви остава. В къщи рядко се гледа нещо различно от Дисни ченъл ...
 
И ние сме позабранили новините и другите такива репортажи, лайфове с идиоти и прочие. Не мога да обяснявам на малките, че колите не се блъскат и не е хубава игра това, и че не е нужно да се разпъва палатка в хола, за да се спаси някой от бетствие, наводнявайки коридора с шишетата с вода. За това бан на тв-то и най-вече на т.нар. информативни емисии. Докато не почнат некви нормални неща да дават. Според мен и мое лично мнение е, че всеки родител трябва да го направи. Ние на вечеря гледаме Енимал планет с животинки. Хем интересно за децата, хем за нас. Другото е шит в ефира. :)
 
Ооо ти имаш Деца :) евала Воеводо. Нещо при нас има накъсани пиксели и само нерви............. бахти проблемите.
 
Ние на вечеря гледаме Енимал планет с животинки.

Гледате как едни животинки убиват и изяждат други животинки. Тематично :)
 
Интересно - но ти пишеш и в мъжки и в женски род.

Интересно - къде съм се изказала в мъжки род? :)
 
Докладът на Sandvine, публикуван в края на септември, е установил, че 15 процента от целия интернет трафик в света се консумира от хора, които гледат Netflix. Според Sandvine, това прави Netflix най-популярното приложение в целия свят.

Пълният доклад на Sandvine бе представен на 2 октомври по време на уеб семинар. Данните от него показват, че след Netflix се нарежда YouTube с 11,4 процента от трафика, сърфиране в мрежата с 7,8 процента и MPEG транспортният поток c 4,4 процента.

Що се отнася само до видео стриймовете, Netflix има 26,6 процента дял в световен мащаб, следвана от 21,3 процента на YouTube. Нататък са Amazon Prime Video с 5,7 процента и 3,5 процента за Twitch.

Това е добра новина за Netflix, която следващата година ще се изправи срещу платформата, провъзгласена за неин бъдещ убиец – тази на Disney, която ще открадне филмите на Marvel Studios, Pixar и Lucasfilm от каталога на Netflix.
 
Ей днес видях реклама на Венъм от 5 октомври в кината. В Apple го има от преди 2-4 месеца, но без бг субтитърс. Скоро ще проверя - завръщат се :)
 

Горе