Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

То почти на нормални амазонски цени, примерно това, невероятно, стимулиращо, енергизиращо, почти като нацепина
В америка винаги е по - евтино, но забравяш доставката.
Гледай тука:
http://nowfoods.bg/p/sunflower-lecithin
http://fitness1.bg/now-sunflower-lecithin-100soft/

и т.н. тази тема е безинтересна.
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

И аз да се похваля. Взех си телевизор (http://www.emag.bg/televizor-smart-...1-sm-ultra-hd-4k-ue40hu6900sxxh/pd/DSKHCBBBM/) намален от 2000 на 1100лв и спестих 900лв доволен съм.
Направил си много голяма грешка ето един philiphs http://ele.bg/tvs-philips-6000-philips_40pus6809 според мен, който е по-добър. Реалната цена на този телевизор, който си взел не е 2000, а 1300 http://ele.bg/tvs-samsung-HU6900-samsung_ue40hu6900
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Явно съм пропуснал момента, че дори и през кеша да се видят чаркалаци, които не са били с дъмпингована цена, и наистина да имат реален discount, то това пак не е гаранция, че няма измама, какъвто е и с този телевизор. Цена, на която никога почти никой не пазари (2k), и жестоко яко намален. Друго е от реалните му там 1000 лв. да бъде на 40-50% off. За справка дори и у румънския еCrap e 1104 лв.. Или улеснено казано, получило се е това (дадено по-рано в темата, #94):

amLxPZ4_460s.jpg


100 = 981 лв.
200 = 2000 лв.
125 = 1100 лв.

Petko, по-добре не се хвали с такива неща. Мислех, че си advanced user, а на толкова просто и елементарно нещо се олива човек.

Edit:
Странник не си изцяло прав. Давам ти пример. Аз късно забелязах PS3 12ГБ за 200 лв. Навсякъде е 400. В случая говороим вероятно за 2-3 бройки. Но не всичко е било лъжа.
Има варианти между €60 и €260 (логично 2-ра ръка употребявани с някакви забележки и чистак нови, било с игри или без). Същата работа и тук. Mail Forwarding-а е ясен. Друг е въпросът до колко е разумно такъв вид конзола (излязла края на 2012) предвид, че вече има едно поколение над нея. Ако не беше излязла 4-ката, щеше да има повечко смисъл. Нищо, че все още има и ще има дълги години игрици за 3-ката.
 
Последно редактирано:
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Щериф , я направи един анализ и на моите слушаки Logitech H600 за 65 лева. Прецакал ли съм се и аз ?
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Щериф , я направи един анализ и на моите слушаки Logitech H600 за 65 лева. Прецакал ли съм се и аз ?
Май не. 89 лв. без доставка / 65 лв. без доставка (не съм се ровил за mail forwarding от PL, всъщност hint за тези, които все още не са го развили/abuse-нали тоя пазар, доста евтина стока има в PL, за да се mail forward-ва). Аз като геймър не бих взел такива (не обхващат цялото ухо, т.е. да влиза вътре), но ако бюджетът е бил такъв, що не :), бива.
Ако може и за мен анализ: Asus FonePad 7 FE170CG-1A044A за 199
Нови и 2-ра ръка с някакъв проблем (повече за него в описанието след превод). 16 GB версии има на далавера. Ето и чистак нови. Долу-горе биват тея 200. Ревюто дано поне му е четено, както и някои отзиви. Едно е таблет тип Mercedes, друго е тип Шкода.

Ако може и за мен анализ:
Монитор LED Philips 19.5", Черен, 203V5LSB26 за 135,99
Тоя с/без BF, пак на промоция го гледам. Но и очевидно кой пазари толкова нисък инч монитор за PC (изкл.: PC сервиз, за тестове, инсталации на OS-и и др.)? Логиката е от 24" нагоре като Full HD (но НЕ с TN матрица, т.е. ако е под 400-500, ясно каква бозичка е) отдавна е минимумът, нещо като 1280x1024 преди 10-тина години. На друго място е с 99 стинки по-евтин тук, но аз пак не мога да си самоотговоря не знам дали цената му ако беше и 50 лв. щеше да бъде изгодна и добре, гледайки дори и характеристиките му, а не да се събират кинти за нещо по-голямо и качествено. Точката му е голяма, наклонът и зрителният не е много добър, вход за сигнал – VGA аналогов … Разделителната му способност (не „резолюция“) е добра, като за 2007-8г. (актуални stats: 1 / 2 / 3).

В eCrap не всичко е лъжа. Ако под „всичко“ = 100%. Но една голяма част като % – определено. Маркетингът и рекламата отново победиха и грабнаха user-ите така или иначе, останалите е-магазини заспаха.

Изглежда обаче шмекер-политиката победи. Аllegrogroup (тези зад eCrap и Шмекералника) победиха.
 
От: Re: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014


телефона дойде за тез пари е страхотен не сме се минали има опция за 5годишна гаранцию, ако се регнеш през сайта им

утре едно видео ревю ще покажа,
 
Моят също дойде, сглобката изглежда добре, пластмасата изглежда скъпа струва ми се същата като усещане на бялото S3,

Потвърждвам за гаранцията като пуснеш нета първо отваря да се регнеш за удължената гаранция :) досега не бях имал телефон с толкова голяма,

Телефона е бързичък, имах малко проблеми с маректа, но ъпдейтнах гугъл аповете и се реши, криптирах го, тествах воис тайпинга на български - хвана на телефон оставен на бюрото

Това е засега но като цяло съм много доволен от цената с намалението

Маркета (пей стор ама го ползвам от преди гейското име) го разпозна като Alps 401D
 
От: Re: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Моят също дойде, сглобката изглежда добре, пластмасата изглежда скъпа струва ми се същата като усещане на бялото S3,

Потвърждвам за гаранцията като пуснеш нета първо отваря да се регнеш за удължената гаранция :) досега не бях имал телефон с толкова голяма,

Телефона е бързичък, имах малко проблеми с маректа, но ъпдейтнах гугъл аповете и се реши, криптирах го, тествах воис тайпинга на български - хвана на телефон оставен на бюрото

Това е засега но като цяло съм много доволен от цената с намалението

Маркета (пей стор ама го ползвам от преди гейското име) го разпозна като Alps 401D

няакъв документ за гаранция имаш ли щото аз нямам?
 
Гранцията от емаг е 2 години с касова бележка независимо на какво - така казва ЗЗП

Касова бележка не се издава когато е платено по банков път или с пощенски запис - така казва Наредба № Н – 18 от 2006 г., чл.3 за „Регистриране и отчитане на направените продажби“. Съгласно текста в наредбата един от вариантите, който Ви освобождава от задължението да издавате Фискална касова бележка, е плащането към Вас да се извършва чрез Пощенски паричен превод
(няма нужда от касова бележка - повече информация в Онлайн магазините могат и без касов апарат да работят ), като платежното нареждане или бланката от записа играят роля на такава

това което ти даде куриера да подпишеш при получаването (дългата бележка) на него пише Пощенски Паричен Превод и с него ти е гаранцията (явно и спииди работят вече така питах куриера каза че е и те се били лицензирали)
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Изглежда обаче шмекер-политиката победи. Аllegrogroup (тези зад eCrap и Шмекералника) победиха.
и още как http://smartnews.bg/black-friday-на-emag-какво-реално-се-случи/
Аз обаче честно казано шапка им свалям. Факт е, че продават и това е. Имам приятел, който си купи тел миналата година от тях. Той е с убеждението, че е направил супер изгодната сделка и няма човек в обкръжението му, който да не е слушал поне по пет пъти историята за емаг и Черния Петък, в който е седял до сутринта пред пц за да хване супер голямата далавера. Доволен си е човек и е перфектния зомби клиент, който ти прави реклама навсякъде.
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

@COOLICE супер е телефончето за тези пари. Eдинствено ме спря това, че батерията е 1300mA, но за втори телефон е идеален пък и с 5 години гаранция :)
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

„Идва и обяснимият резултат – 50% пазарен дял в сегмента IT & Electronics, а в деня на BF по данни на e*** са постигнали 98% пазарен дял.“

98% пазарен дял.
 
От: От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

„Идва и обяснимият резултат – 50% пазарен дял в сегмента IT & Electronics, а в деня на BF по данни на e*** са постигнали 98% пазарен дял.“

98% пазарен дял.

Вземат пример от комунистите. При тях при гласуването винаги ги избираха с 98-99%! Все пак 100% ще е малко съмнително!
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Аз поръчах последната минута дето се вика някъде към 23 часа и даже бяха махнали от главната страница черния петък, но не бяха коригирали цените и успях да си взема с намаление около 25-30% две ТВ -та за спалнята и кухнята, които вторник пристегнаха. Лично аз съм доволен от отстъпките
 

Горе