Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

е нашите от форума повечето нямат залежала стока Странник да чистят склада, това което го взех е точно залежало и няма кой да си го купи в БГ защото доста хора ги тресе гъзарията и ходят с телефони от по две заплати (който вътре не са чако толкова технологично напред или не им ползват най съвременните тех функции) а и си признавам ако бях решил да си взимам телефон вероятно щях да си взема Леново в ценовия реиндж в който се продава нормално (трябва ми 4ка телефон) да се събира в преден джоб на дънки - това го купих импулсивно заради китайската цена :)
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

И аз да се похваля. Взех си телевизор (http://www.emag.bg/televizor-smart-...1-sm-ultra-hd-4k-ue40hu6900sxxh/pd/DSKHCBBBM/) намален от 2000 на 1100лв и спестих 900лв доволен съм.

Телевизор Smart LED Samsung 40HU6900, 40" (101 см), Ultra HD, 4K...
UltraHD > 40" - това в които и технически форум да го напишеш ще ти се изсмеят... Минимума на FullHD е 42"... Смятай какво си си купил, дали си ударил киоравото или киоравото е ударило тебе с някакъв жалък експеримент на Самунг :)
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Телевизор Smart LED Samsung 40HU6900, 40" (101 см), Ultra HD, 4K...
UltraHD > 40" - това в които и технически форум да го напишеш ще ти се изсмеят... Минимума на FullHD е 42"... Смятай какво си си купил, дали си ударил киоравото или киоравото е ударило тебе с някакъв жалък експеримент на Самунг :)

Нищо не можах да ти разбера. Какво като е Ultra HD а е под-42 инча?
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Ултрата е поне 42+ инча

Ultra HD резолюцията е минимум от 3840 x 2160, което се покрива от споменатия модел.
Размера на екрана какво общо има? Може и таблет и лаптоп да е Ultra HD.
 
От: От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Ultra HD резолюцията е минимум от 3840 x 2160, което се покрива от споменатия модел.
Размера на екрана какво общо има? Може и таблет и лаптоп да е Ultra HD.
Как мислиш на 40" ще поместиш 3840 пиксела? Ако ги поместиш дали ще ги виждаш? Ако ги виждаш от какво разстояние... Ще се радвам колегата да направи снимка на отвореш браузър от 2 метра без (Zoom-ове) :lol:
 
От: От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Как мислиш на 40" ще поместиш 3840 пиксела? Ако ги поместиш дали ще ги виждаш? Ако ги виждаш от какво разстояние... Ще се радвам колегата да направи снимка на отвореш браузър от 2 метра без (Zoom-ове) :lol:
Единственото хубаво нещо на тези 40" е че като пусне SD сигнал, картината му няма да е чак толкова лоша, щото половината пиксели няма да ги вижда :)
 
От: От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Как мислиш на 40" ще поместиш 3840 пиксела? Ако ги поместиш дали ще ги виждаш? Ако ги виждаш от какво разстояние... Ще се радвам колегата да направи снимка на отвореш браузър от 2 метра без (Zoom-ове) :lol:

Ами много по-лесно отколкото ще поместиш същите пиксели на 10 инчов таблет. Или на 4 инчов телефон с 1080р
 
От: От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Ами много по-лесно отколкото ще поместиш същите пиксели на 10 инчов таблет. Или на 4 инчов телефон с 1080р
Технологично проблеми няма. Намаляш пиксела, докато се побере в желаните инчове. Въпрос каква е файдата от цялата тази работа...
 
От: Re: От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Е, да, все ще има стоки, които са на сметка да се купят. Просто имах предвид защо никой от форума не направи такова нещо. Някак си е друго да знаем, че наш човек, от групата успява и прилага успешно това, което гледаме при другите, уж големите. :)

защото тук са се наговорили без вазелин народа да ....

всъшност доста от цените бяха вдигнати, но като видях крайната цена на промоциите не ми пукаше, колко са вдигнали преди това. защито е по-евтино от ВСИЧКИ ОНЛАЙН БЪЛГАРСКИ МАГАЗИНИ.Днес магазина им е пК ПЪЛЕН СЪС СТОКА, КОЯТО УЖ ВЧЕРА ВЕ СВЪРШИЛА.Е не може само аванта

това го купих импулсивно заради китайската цена :)

снощи след твойте постове си купих и аз.Толкова подробно го описа, че направо ми се прииска даго имам.Дори и да е боклук пак мога в продавалника да го щитна!
Дето го взехме е UTOK 401DW а в сайта им има само UTOK 401D -какво ли ще рече?

@ glndrk ако пусна филм на ултра хд как ще е картината?
 
Последно редактирано:
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Нищо не успях да си взема всичко беше изкупено още първите стотни от пускането му в известния бг сайт който го рекламираха навсякъде. Честито на късметлиите :(
 
Re: От: Re: От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

снощи след твойте постове си купих и аз.Толкова подробно го описа, че направо ми се прииска даго имам.Дори и да е боклук пак мога в продавалника да го щитна!
Дето го взехме е UTOK 401DW а в сайта им има само UTOK 401D -какво ли ще рече?

utok-401d-white, utok-401d-black са урлтата във сайта (има да се прецъка точно до снимката) иначе освен цвета моделите са идентични W трябва е з бяло

Мисля че ще добър хардуера е много масов, a цената е китайската - рискуваш но по-малко сравнено с китаец от китайски сайт, понеже има локална гаранция, единствените ми съмнения са за качеството на сглобката НО разчитам на готовността на Румънците Utok да обявят 5 години гаранция на сайта си => че вярват на този който го е сглобил а и се опитват да налагат собствена марка

Ако не е качествен три пъти в сервиз и накрая ще връщат парите или кзп ще добави едни 5к към другата глоба

ПП Ако трябваше да дам пълната цена 155 лв вероятно щях да предпочета едно Леново има подобно за 169 лв (те са проверени от към качество на сглобката от приятели) http://www.technomarket.bg/products/09139340/lenovo-a319-dual-sim-black характеристиките са същите http://www.gsmarena.com/lenovo_a319-6789.php но на леново нямаше промота

Аз вчера малко импулсивно но реших че си струва риска като идва на около половин цена от леновото

Предния път като така си взех телефон беше 2011 и си взех zte blade (orange san francisco от ebay за 100 паунда ) oще не бяха ги пуснали масово глобул и до ден днешен си работи
 
Последно редактирано от модератор:
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Добро впечатление направи това, че сайтът на Емаг работеше без проблеми през цялото време, въпреки че при тях е имало най-много народ. Явно наистина са се постарали хората и това трябва да им се отчете. Техномаркет тотално се изложиха. А относно цените, имаше някои работи, които не бяха изгодни, но като цяло намаленията бяха истински и то доста добри Можеше да се намери почти всичко изгодно, включително хладилници, перални машини и всякакви други стоки.

Аз си взех един степер от Техномаркет и колонки Logitech Z313 от Емаг. Нормалната цена на колоните в другите магазини е около 70-80 лв., а в Емаг бяха по 40.

Това че нещо било свършило вчера, а днеска пак го има в наличност не е аргумент. По целия свят при подобни големи намаления се пускат ограничени бройки от отделните артикули. Затова се стига до бой в магазините.

[video=youtube;Phr1h7r0Dm0]https://www.youtube.com/watch?v=Phr1h7r0Dm0[/video]
 
емаг ползват nginx (с nginx и Lites speed но това са евент беизд сървъри) с тях сайта ви не става 20 пъти по бърз автоматично но при Апача (процес беизд сървър) на техномарет за всеки нов посетител се отваря нов процес което изтощава сървъра при много паралелни връзки
 
От: Re: От: Re: От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

ПП Ако трябваше да дам пълната цена 155 лв вероятно щях да предпочета едно Леново има подобно за 169 лв (те са проверени от към качество на сглобката от приятели) http://www.technomarket.bg/products/09139340/lenovo-a319-dual-sim-black характеристиките са същите http://www.gsmarena.com/lenovo_a319-6789.php но на леново нямаше промота

Аз вчера малко импулсивно но реших че си струва риска като идва на около половин цена от леновото

Леновото не е IPS, като се замисля можеха техномаркета на 119 да го пуснат и убият рибата.Гледам едно хтс310 за почти една година при технотата е паднал с 50лв, не си и правят труда да го пуснат по-евтино, както направи емаг за 189 лв почти 60лв под уж промоционалната на големите търговци 259лв.Явно сакат да си държат високо цените си.Нема далавера у тях, щото немаха досега конкуренция.
Както при мобилните опери вижте кви хубави програми пуснаха, щото им дишат във врата още 2 нови оператора.
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Добро впечатление направи това, че сайтът на Емаг работеше без проблеми през цялото време, въпреки че при тях е имало най-много народ. Явно наистина са се постарали хората и това трябва да им се отчете. Техномаркет тотално се изложиха. А относно цените, имаше някои работи, които не бяха изгодни, но като цяло намаленията бяха истински и то доста добри Можеше да се намери почти всичко изгодно, включително хладилници, перални машини и всякакви други стоки.

Аз си взех един степер от Техномаркет и колонки Logitech Z313 от Емаг. Нормалната цена на колоните в другите магазини е около 70-80 лв., а в Емаг бяха по 40.

Това че нещо било свършило вчера, а днеска пак го има в наличност не е аргумент. По целия свят при подобни големи намаления се пускат ограничени бройки от отделните артикули. Затова се стига до бой в магазините.

[video=youtube;Phr1h7r0Dm0]https://www.youtube.com/watch?v=Phr1h7r0Dm0[/video]
На емаг това им е бизнеса. Ако спре да работи, почват да губят пари. На технополис, техномарткет, зора им е все тая ако им спре саита, понякога даже спира нарочно, за да се юрнат хората по магазините...
 
От: От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Как мислиш на 40" ще поместиш 3840 пиксела? Ако ги поместиш дали ще ги виждаш? Ако ги виждаш от какво разстояние... Ще се радвам колегата да направи снимка на отвореш браузър от 2 метра без (Zoom-ове) :lol:

Като дойде ще направя снимка и ще я кача да кажете как е :)
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Попадна ми един сайт с добри намаления на хранителни добавки. Промоцията все още е в сила: http://fitness1.bg/cat/51/
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Някой има ли информация дали в Бг ще има понеделник някъде намаление?
 
Re: От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Някой има ли информация дали в Бг ще има понеделник някъде намаление?

Cyber Monday....може и да има...но ще е само технологичните фирми сигурно, осен ако някой не прояви инициатива и там. :)
 

Горе