Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Re: От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

При нас още нищо не са купили :)

Да, и аз така. :)

Един черен петък и за услугите за трафик: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=49023&page=6&p=648005&viewfull=1#post648005

Вярно ли е, че всичко хубаво и изгодно (не всичко изгодно де) се е разпродало много бързо в emag? Нещо гледам по социалните мрежи много недоволни от малкото количество бройки, които са предвидили за този Черен петък. Добре, че нямам нужда от нищо за момента. :)
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Купих си слушалки от емаг , но изпуснах кана за пречистване на вода. Сайтовете на техномаркет / полис при мен са бавни и не зареждащи....
Ако някой види оферта за кана , да пусне един линк .
 
От: Re: От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Да, и аз така. :)

Един черен петък и за услугите за трафик: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=49023&page=6&p=648005&viewfull=1#post648005

Вярно ли е, че всичко хубаво и изгодно (не всичко изгодно де) се е разпродало много бързо в emag? Нещо гледам по социалните мрежи много недоволни от малкото количество бройки, които са предвидили за този Черен петък. Добре, че нямам нужда от нищо за момента. :)

Да ти кажа аз ги наблюдавах, в рамките на 20 минути всичко евтино се разпродаде + някой от най-скъпите.
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Търся да си закупя оригинални парфюми 1-2 броя , че нямам , някакви хубави намаления да сте срещнали? Може да е и от друг сайт, от АМАЗОН.ком нямат доставка до тука..
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Въпреки, че не е точно сезона и колела бяха пуснали на сметка, но виждам, че някой страници са изчезнали:), явно въпреки сезона пак си има търсене http://www.dimibike.com/black-friday-dimibike.html
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Сега се сетих, че ми трябва флашка с голям капацитет, ако попаднете на нещо такова случайно, дайте линкче
Преди няколко дена срещнах във фейса тази странна оферта:

memorybg.eu/usb-pameti-flashki/usb-pamet-lenovo-t180-256gb-usb-2-0.html

256Гб за 50лв!
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Някой купувал ли е телефони от алеикспреса и до колко са оригинални?

Доста познати са купували по няколко и са доволни от цена/качество.
Аз още се чудя, но май ще взема някакъв с прилични характеристики на ниска цена, пък да видим.
 
Черен и мрачен петък за Emag: http://offnews.bg/news/Общество_4/КЗК-глоби-eMAG-bg-с-над-750-000-лв_423474.html - всяка година едно и също. :)

Из коментарите под статията:

Ако бяхте обърнали внимание на изкуствено увеличените цени преди въпросния "черен петък" щеше да ви стане ясно, че черен петък в България не съществува.

Истина ли е това? Някой да има информация? Нещо мирише на кофти конкуренция. :)
 
Не знам обаче черен петък в България се измерва с Емаг. На който и да кажа черен петък ми казва Емаг. Спокойно може да са вдигнали цените. Стадо сме българите...
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

28.11.2014 г. 12:05:06
Комисията за защита на конкуренцията установи извършено нарушение по чл. 32, ал. 1 във вр. с чл. 33 от ЗЗК от страна на „Данте Интернешънъл“ СА („Dante International“ SA), Румъния във връзка с провеждането на рекламна кампания „Черен петък“ (Black Friday) и наложи имуществена санкция на дружеството в размер на 551 549,78 лв., представляваща 4 % от размера на приходите от продажби на дружеството за 2013 г.

http://www.cpc.bg/
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Ами сравнете днешните цени в emag.bg на която и да е стока с цената и в другите сайтове... Аз си направих труда да направя едно бързо сравнение чрез pazaruvaj.com и мога да кажа, че никакво намаление няма днес - просто надутите цени са станали нормални :)
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Някой купувал ли е телефони от алеикспреса и до колко са оригинални?

Аз не бих си купил от aliexpress, по скоро от etotalk. Преди две седмици си харесах телефон от aliexpress и бях готов да го купя, но след доста търсене и сравняване разбрах, че е някаква реплика. Има много търговци, със сигурност има някой доказал се с оригинали ..

Поръчах си този, който е с много добри отзиви, тук във форума също е обсъждан.
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

По повод глобата срещу Румънците искам да кажа, че в България всеки закон се прилага избирател в съответствие с интересите на дадено лоби и този случай смърди от километри на такова.

Ако се прилагаше на пример същата строгост спрямо Мтел, глобите щяха да са в милиони.

Но да се върнем на офeртите за Black Friday
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Промяна на мнението, направих нова тема, може да я видите тук.

Иначе по тази дискусия, съм съгласен с mihluzin - много се спекулира с BLACK FRIDAY и разните му там отстъпки, промоции.
 
Последно редактирано:
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Продадох 1 продукт :) но при нас не е наложено като такава практика и ако продам повече ще пиша :) трябва всеки Петък да го правим - за да привикнат клиентите ни.
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Аз не бих си купил от aliexpress, по скоро от etotalk. Преди две седмици си харесах телефон от aliexpress и бях готов да го купя, но след доста търсене и сравняване разбрах, че е някаква реплика. Има много търговци, със сигурност има някой доказал се с оригинали ..

Поръчах си този, който е с много добри отзиви, тук във форума също е обсъждан.

Този телефон който показваш за колко време пристига до БГ? Изглежда добре, идеален ще е за майка ми. С какви опции си го поръча? Виждам че може да се избират неща като:
otalk Mod ROM(+$4.99)
Multi-Language OS(+$2.99)
Unlocked and Rooted(+$2.99)

Има ли смивъл да се отбелязват тези опции? Какво имат предвид под Unlocked and Rooted? Не е ли така или иначе отключен телефона?
Мерси
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Значи емага били отворили в 7:30.
Аз влезнах в 7:34 и 2-та модела ссд дискове на промоция /интел и кингстън/ бяха разпродадени,
както и лаптопа за 300лв и няколко таблета и смартфона.

За какво говорим, май са били само рекламен трик..
 
От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014

Английските сайтове - всички са забили, представяте ли си тиа кво шопинг стадо са...

Вчера бях в два магазина да гледам за лаптоп и ми казаха да не очаквам нещо повече от 30%, а също така че ако си го купя на нормална цена днес (вчера) ако на Черния Петък същия продукт е намален имам право в 7 дневен срок да дойда в магазина с касовата бележка и ще ми върнат разликата..... става въпрос за Currys и knowhaw...
 
От: От: Готови ли сте за BLACK FRIDAY / Черният Петък 28.11.2014


Тази глоба да не е за предишния им Черен петък от миналата година? Нещо ме съмнява толкова бързо да се самосезират днес и веднага да наложат такава глоба.
 

Горе