Готовски за Модератор

Готовски за Модератор


  • Общо гласове
    129
Gotovski каза:
а теб ти е*а г**а ? ше кажеш ти купи ми домайн аз щи кажа яж ми х**а
Бате готовски това беше просто една закачлива шега :) и се пак мисля че си добър за модератор имаш моя вот
 
Тоя робот Деян се дразни като 6 годишно лапе а иначе се радва че бил на 20 и няколко напрао няам думи то и такива има ама..
 
аве кога сам кликал по адсенсе мога да ти кажа че не се занимавам с адсенсе и не мисля да се занимавам може да се занимавам с adwords ти си прави жалките "Стаи за чат" и лъжи хората как се печели от интернет то първото което е ти ако беше спечелил щеше ли сайта ти още да е в хит.бг аман от посранковци и мога да те уверя че живота ми е много по добър от твоя ти за моя не мисли! xxxxxxxxxxxxxxxxxx
 
От: Готовски за Модератор

Готовски, на колко години си? И от колко време си регистриран във форума, колко теми си изчел и колко разбираш от това, за което говорят останалите тук, че ти хрумна да станеш модератор?

Или просто искаш във форума да се говори за това, което на теб ти харесва, а?


а теб ти еба газа ? ше кажеш ти купи ми домайн аз щи кажа яж ми хуйа

Ето какво се случва с тези, които псуват:
Апостола за БАН? Гласувай!
 
От: Готовски за Модератор

Еми ако мислите , че човек с такъв подпис:Не пиша на Български Добре: Извинете ме
става за модератор тогава го направете аз НЕ МИСЛЯ.
 
От: От: Готовски за Модератор

Няма нужда от модератори, според мен.
 
От: От: От: Готовски за Модератор

Няма нужда от модератори, според мен.
! разбирам да е наспамен форума с тъпни ама... модчетата са си перфектни! защо са ни нови?
 
От: От: От: От: Готовски за Модератор

! разбирам да е наспамен форума с тъпни ама... модчетата са си перфектни! защо са ни нови?

Че форума е наспамен, така е. Много от потребителите гледам как си пишат безмислени постове, гледам и други как се заяждат с останалите (имена няма да давам), има и такива които се мислят за всезнайковци, просто си мисля, че сега arsenal , Blinky и coolice трябва малко (да не кажа много) по-строго да се отнасят към модерирането на този БЕЗЦЕНЕН форум. Казвам безценен, защото тук много хора навлязаха в дебрите на онлайн-бизнеса от напълно начинаещи. И за последно, апелирам към УВАЖЕНИЕ между потребителите, да си помагаме с каквото можем, да не се караме за каквото и да е било и най-вече , да правим доходен ОНЛАЙН БИЗНЕС !!!

С уважение: Данаил Димов
 
От: Готовски за Модератор

Ние сме си модерираме, но наистина в рамките на допустимото. Адски много искаме форума да запази стила си, а именно да е състрадателен към всеки и всесто да трие, модерира или хока по един или друг начин - да мотивира и учи.:)

Съгласен съм че някои са малко по наясно от други как да водят нормални разговори, а не да се карат или да им знае много устата.:) Но искам да се съгласиш с факта, че колкото повече ставаме, толкова по-голям набот от различни характери ще има. А от време на време различните характери попадат в конфликти. Това е неизбежно, но и тук имаме контрол. Поне за това претендираме.:)

И последно - да определено има доста неполезни неща.И е успамен с какви ли не глупости, но и тук от "-"-са гледаме да извадиме някой друг "+". А именно от тема "въпросче" и две думи обяснение, съм виждал голяма тема по въпроса за редиректа или оптимизиране на страница за определен куирд.:)

Ще трябва да се прояви разбиране към всеки + факта че форума е либерален и използва методиката си като на останалите световни форуми (от там сме се учили), но модериране за извънредни неща ще има. :)

Успехи приятели...:)
 

Горе