Готовски за Модератор

Готовски за Модератор


  • Общо гласове
    129

Gotovski

New Member
: Реших да пусна една тема да видя колко от вас мислят че ставам и колко не и защо : ако повечето мнениа са позитивни ще оставим админа да реши :)
 
Друг член на форума пуска подобна тема.

Аз гласувах за не, поради простата причина, че coolice, blinky и arsenal нямат нужда от попълнения и все пак форума е малък все още и няма кой знай какво за едит/триене. Освен твойте постове :p
 
Gotovski каза:
хаха :) мс нека видем др кво ше кажат :) хаха кво ми е на постовете старая се да писха на кирилица ;)

Да, призбава ти се. Аз много се радвам че го правиш. :) Иначе сме малки и засега нямаме дужда от админи и модератори, но ако сме около 1000+ тогава може и да се замислиме за такъв човек. Но живот и здраве да станеме толкова много. Аз ще си умря от кеф. :lol:
 
Gotovski каза:
хаха :) мс нека видем др кво ше кажат :) хаха кво ми е на постовете старая се да писха на кирилица ;)

оценяваме труда ти :) продължавай в същия дух.
 
Става човека :lol: за модератор колко аз ставам за бизнесмен :lol: лека шегичка ми кво да кажа то за сега няма смисал от модератори щото тук повечето са хора които се занимават с такива неща и нито спамят нито пишат простотии :)
 
inviSible каза:
нито пишат простотии :)
Хахахаха мен ме забрави а : ]

И що да няма нужда от още един модератор? Аз у моя форум имам 42 регистрирани и 23 от тях са global moderator-и. Трябва да има повече модератори за да е по-забавно според мен.
 
Ти ли бе? Модератор? Пфф ти пишеш толкова неправилно . . .
Не че другите пишат много правилно, ма поне не се предлагат за модератори :wink:
 
:idea: :roll: Напълнях от постовете ви .Моля Ви модерирайте за сега себе си ! Вижте как се пише това онова кирилица и най-добре почнете да четете правилата на този форум и тогава искайте да ги прилагате .
В България всеки иска да е политик , за да прави закони и да не ги спазва , във форума всеки иска да стане модератор ,на който не му се спазват правилата . БГ форум си е и това е
ПС:И да не забравя да гласувам НЕ.
Гледам има 2 гласа ДА ->готовски имаш 2ри акаунт ли ?
 
Gotovski каза:
:) xxxxxxxxxxxxxxx (цензурирано точка 2)
Оправи си подписа, повтори часовете по български език и пак ще си приказваме 8)
 
Anabel каза:
Оправи си подписа, повтори часовете по български език и пак ще си приказваме 8)

хаха вие софианци с вас май не мой се говори ? хаха жива и здрава има си админи и модове за банване а долкото за БГ да мина на уроци аз никога не сам ходил в БГ училище и се старая да пиша квото мога и вие не доволни :x :x :x :x :x
 
Пфф ти пък от къде разбра че съм от София??
Breaking news ---> I`m not :wink:
btw не ми говори на МА
I-невъзпитано е
II- не си ме е**л за да ми говориш така . . . ясно?

Много съм лоша :twisted: :lol:
 
Anabel каза:
Пфф ти пък от къде разбра че съм от София??
Breaking news ---> I`m not :wink:
btw не ми говори на МА
I-невъзпитано е
II- не си ме е**л за да ми говориш така . . . ясно?

Много съм лоша :twisted: :lol:

еми не ти говоря на МА ти почна да говориш на БЕ

хаха деянчо успехи батенце :) глупости не ми са слъшат
 

Горе