Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Трафикът от гугъл винаги е цар!

Вариант 1 - Трафик от Фейсбук –> Правиш сайт с такъв трафик и отиваш на почивка за 3 месеца, връщаш се трафика към сайта останал 10%, а в сметката ти 5 кинта, дори за една кока кола няма да ти стигнат на Шанз-Елизе
Вариант 2 - Трафик от Гугъл –> Правиш сайт с такъв трафик и отиваш на почивка за 3 месеца, връщаш се и трафика останал на 100%, а в сметката ти 3 месечни заплати!

Почивка може да го замениш с: отпуск, болничен, трудова злополука, неразполжение, лични ангажименти, неплатен отпуск и т.н

@uni-web препоръчвам ти да се насочиш към сайтове, който да правят трафик от гугъл,
аз имам невалидни около 1,5% което мисля че е нормално, като знам как съм накачил рекламите

Трудно се постига трафик от гугъл, но Трафикът от гугъл винаги е цар!


да въпроса е при теб какъв процент са невалидните кликове??? че толкова се оплакваш!!
 
От: От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Прилича на вица за мравката и слона, на който му паднал кокосов орех на главата и изохкал, а мравката казала "Ох ли ща скъсам." и продължила да си мисли, че като му пълзи по опашката го чука отзад....

А знаеш ли ако милион мравки налазят слона какво става?
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Идеята е такава, че само Адсенс режат пари и то без да ти дават обяснение. Да кажат поне този сайт, тази публикация или нещо друго нарушават правилата, но нали са монопол си измислят някакви схеми и режат пари. При Етаргет, Изиадс, Попадс, дори и руснаците няма невалидни кликове. Е Адсенс да не са някакви извънземни? :)

Според мен нетрябва да блокират сайтовете от които идват много кликове. Трябва да блокират айпи адресите на потребители и техните кликове, които натискат по 1000 пъти на един банер. Също с това блокиране на сайтове печелят доверието и на хората, който искат да рекламират сайта си. Така тези хора знаят, че системата е точна и няма измама.
В много от големите български сайтове няма Адсенс реклами, точно заради това блокиране. Гадно е да ти блокират сайта, но това е масова практика при Адсенс.
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Според мен нетрябва да блокират сайтовете от които идват много кликове. Трябва да блокират айпи адресите на потребители и техните кликове, които натискат по 1000 пъти на един банер. Също с това блокиране на сайтове печелят доверието и на хората, който искат да рекламират сайта си. Така тези хора знаят, че системата е точна и няма измама.
В много от големите български сайтове няма Адсенс реклами, точно заради това блокиране. Гадно е да ти блокират сайта, но това е масова практика при Адсенс.

EPIC ``
 
От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

@uni-web може да са ти одържали кинтите, за да ти купят една ризка ... че ти с тоя потник си като някъв тракторист :D Следи пощата, може да имаш пратка скоро от Силиконовата долина.
 
От: От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Поредния "умник", Блинки сигурно и това е по темата и няма нищо.

Нео там как си, всеки има право да се снима и облича както си иска, а ризи си имам, но нямам намерение да давам обяснение на човек сложил си за аватар разкрачена шунда във уж форум за "предприемачи".

@uni-web може да са ти одържали кинтите, за да ти купят една ризка ... че ти с тоя потник си като някъв тракторист :D Следи пощата, може да имаш пратка скоро от Силиконовата долина.
 
От: От: Гугъл тотално го закъсаха, режат пари наред!!!

Поредния "умник", Блинки сигурно и това е по темата и няма нищо.

Нео там как си, всеки има право да се снима и облича както си иска, а ризи си имам, но нямам намерение да давам обяснение на човек сложил си за аватар разкрачена шунда във уж форум за "предприемачи".

Олелеле ама ти даже си бил и извратеняк, къде пък видя шунда ??? форум за предприемачи ? Я бягай бе кви предприемачи ... тука всички сте едни клоуни, които се хвалят колко картофи са отгледали в градината си или се водят някви безкрайни политически спорове.
Това ако беше предприемачески форум, всичките теми свързани с политика, градинарство, религия и т.н щяха да бъдат забранени. Отиди на Today posts и виж за какво става дума :D :D :D смешно форумче сте всички.
Режели ви adsense ахаххах ами като те режат го карай blackhat бе, ама вие сте прекалено прости тука да разберете за какво става дума. За този месец имам ROI над 700 :wink:
 

Горе