Гърция напуска Европата!Следва България!

От: Гърция напуска Европата!Следва България!

Ще черпиш уиски май. ;) Какво ще направи Ципрасчо?-Ще каже на кредиторите си,че ще почне да плаща един ден,като е по-добре финансово държавата, и ще вземе заем от Китай. За Китай 200-300 млрд. са жълти стотинки,пък и не виждам с какво щатските облигации са по-добри от гръцките... :)

Мисля, че ти ще си този, ти припомня думите:

А на Гърция ще и отпишат минимум половината дълг,който е навит да вържем бас,връзвам един черен етикет :)

Отпишат, те ще им отпишат половината дълг, кой те кредиторите в лицето на тройката - е уви няма да стават нещата. Ципрасчо ще си плаща чинно и до там. Ако реши да фалира, това не е равно на отписване от кредиторите. Не се хващай в икономически финансови басове :) До 28 имаш време може се обърнат нещата в твоя полза :)

Не знам какви ти се въртят в кифлата, но аджеба как Китай ще им даде 300 милиарда, като техният най-доверен партньор в лицето на ЕЦБ и ко казват тези гърци са бездънна яма, Китай ще им даде но ще ги изкупи просто на килограм. НИКОЙ не дава пари в безддъни ями, е само в комунистическо, но те просто ги окрадват.
 
От: От: Гърция напуска Европата!Следва България!

Мисля, че ти ще си този, ти припомня думите:



Отпишат, те ще им отпишат половината дълг, кой те кредиторите в лицето на тройката - е уви няма да стават нещата. Ципрасчо ще си плаща чинно и до там. Ако реши да фалира, това не е равно на отписване от кредиторите. Не се хващай в икономически финансови басове :) До 28 имаш време може се обърнат нещата в твоя полза :)

Не знам какви ти се въртят в кифлата, но аджеба как Китай ще им даде 300 милиарда, като техният най-доверен партньор в лицето на ЕЦБ и ко казват тези гърци са бездънна яма, Китай ще им даде но ще ги изкупи просто на килограм. НИКОЙ не дава пари в безддъни ями, е само в комунистическо, но те просто ги окрадват.


Отпишат съм имал и имам предвид,че НЯМА ДА ПЛАТЯТ повече от половината си дълг!
А относно даването на пари в бездънни ями, САЩ са жив пример за това(с над 17 трлн. външна и над 40 трлн. вътрешна задлъжнялост) ;)
 
От: Гърция напуска Европата!Следва България!

Хехе, ти ми правиш разлика от земята до небето. Като реши да се басираш точно и ясно си писал
А на Гърция ще и отпишат
, трябваше да напише А и Гърция няма да плаща повече от половината. Така, че ако искаш си ревизирай баса и да видим какво ще хващаме, Ако баса е Гърция ще плати 50% от текущият си дълг някога да ще си прав, дори мисля и много по малко. Но ако кажеш, че ще и отпишат 50% от дълга им кредиторите, това е друго нещо. Ти се хвана на 1-вия, да пак ще платят 50%, но просто това ще е решение на отписване. А не просто те си фалирали и след Х време решат да върнат част както ние напраивхме с брейдитата - реши какво искаш, защото за сега ми висиш с уиски :)

САЩ сами си ги печатат вече, тях не ги брой по този начин, там хиперинфлацията ще им го сложи.
 
От: Гърция напуска Европата!Следва България!

Има удивителна прилика с "интелигетните, ранобудните и майдановците"... ;)
По-скоро има прилика с гръцките националисти от Нова Зора. В Гърция ранобудни няма по улиците, там са или националисти или комунисти/анархисти.
 
От: Гърция напуска Европата!Следва България!

По-скоро има прилика с гръцките националисти от Нова Зора. В Гърция ранобудни няма по улиците, там са или националисти или комунисти/анархисти.
Демек гръцкия вариант на десен сектор, същата работа...
 
От: Гърция напуска Европата!Следва България!

Не залитай по комуноидни партии бре Владко. Десния сектор какво общо имат? В крайна сметка, те си взимат решенията и са готови да се съюзят с дявола, за да се борят за своето или да умрат. Историята да ги съди тях. В Гърция не е война, няма таквиа проблеми като в Украйна. А гръцките националисти са в правото да се борят за държавата си или според тебе всеки който излезе срещу левия популизъм е соросоид :lol: Нещо ми напомнят на червените бабички сънуващи монархофашисти под път и над път.
 
От: Гърция напуска Европата!Следва България!

Ред, когато човек усети миризмата на лайно,логично е да си помисли,че някой се е изакал...
 
От: Гърция напуска Европата!Следва България!

Честно си признавам, не мога да разбера нит гръцките крайно леви, нито гръцките крайно десни. Не мога да разбера именно това, че и едните и другите искат едно и също, а в същото време си спретват кървави протести едни срещу други.
Първо са протестирали някакви 450 крайно десни, а после 50 крайно леви анархисти са опожарявали коли и магазини...
Някой може ли да ми обясни какво точно става :shock: ? За какво се борят тия всичките?
 
От: Гърция напуска Европата!Следва България!

Между крайните леви и десни им почти по всички теми допирателни - а като цяло всичко е свързано към тотален държавен контрол и мешене на държавата във всички сектори и контрол - десните оправдават всичко с национализма и че някой трябва защитава клетата им страна от лешоядите(за разлика от левеите, десните не са национализирали цялото богатство, но опеределени сектори са държавни, заради лешоядите от вън и щото пазара бил лош, а на други места са по либерелани но с огромни регулации, до такава степен че само едрият капитал играе, то и там е ключа едрият капитал се защитава и обслужва, като минават националистически политики), а левите оправдават с колективизма, че индивида не е важен, а обществото като цяло и затова видиш ли богатството(тук са крайни спрямо десните, всичко отива за облагодетелстване пак за полит бюрото) трябва да е общо, но пак контроал тотален. Аз не знам къде е било ултра ляво/дясно за дълъг период от време да не се превърне в авторкация с пълно незачитане на редица права.

А феновече на крайните леви и десни са именно фенове - никой с номрални виждания, човек от бизнеса или от реалният сектор, който е правил нещо през живота си, няма одобри тези маргинали ...
 
От: Гърция напуска Европата!Следва България!

Ред, когато човек усети миризмата на лайно,логично е да си помисли,че някой се е изакал...
Миризмата на лайна идва от гръцките комундета.
 
От: Гърция напуска Европата!Следва България!

А феновече на крайните леви и десни са именно фенове - никой с номрални виждания, човек от бизнеса или от реалният сектор, който е правил нещо през живота си, няма одобри тези маргинали ...
Ляво и дясно са имагинерни понятия, които служат за забаламосване. Разделението е - системни и антисистемни партии и движения. Което днеска е прието, утре може да бъде отхвърлено с лека ръка.
 
От: Гърция напуска Европата!Следва България!

м да ето Сампрас се съгласи и успя да отложи с 4 месеца падението на Европейския съюз.
 
От: Гърция напуска Европата!Следва България!

И кво викаш ще ги бие на тенис на акорд ли

Европейския съюз ще клекне пред исканията на Цапрас после следва Подемос, след това италиано мафиото и накрая сме ние от фронта за освобождение ни от ЕК "Булгаро Идиото" България
 
От: От: Гърция напуска Европата!Следва България!

Европейския съюз ще клекне пред исканията на Цапрас после следва Подемос след това италиано мафиото и накрая сме ние от фронта за освобождение от ЕК "Булгарто Идиото" България

Малии къф си оптимист, може не само да клекнат, ами и да си легнат, тогаз не знам кво древногръцко чудовище ще се излюпи
 
От: От: Гърция напуска Европата!Следва България!

Малии къф си оптимист, може не само да клекнат, ами и да си легнат, тогаз не знам кво древногръцко чудовище ще се излюпи

голем си песимист!
Моли се Гърция да напусне и ние да ги последваме ,че откакто се намираме в ЕС България доста загуби и безработицата се увеличи.Сега от 10 човека 7 са безработа от които 4 са пенсионери.Младите работят назапад и кихат за техните пенсионни фондове .Балами ли са немците само миналата година са приели нови емигранти 400 хиляди

коментар от сайт:
"Просто се чудя - кога най-сетне на швабите ще им уврат тиквите, че ЗАГУБИТЕ ИМ щЕ СА МНОГО ПО-МАЛКИ АКО ИЗРИТАТ ГЪРЦИЯ ОТ ЕВРОЗОНАТА, отколкото ако до безкрайност плащат разходите на НАГЛИТЕ ГЪРчОЛЯ!!!
И още - гадно е да гледаш как на гърците им ОПРОщАВАТ МИЛИАРДИ, а ние си плащаме дългове и лихви, а лицемерите от ЕС ни БРОЯТ СТОТИНКИТЕ И ХАПКИТЕ!!! "
 

Горе