ДА върнем Българските букмарк сайтове за линк билдинг

И аз го отварям. Дори си има и публикация от днес: Публикувано от hlape - 23 мин. 27 сек. ago.

Леле, не бях виждал скоро тези сошъл букмарк теми на Друпал. :) Като при нас: https://www.predpriemach.net/
тя е доста стара и май няма по-хубав аналог, има още 3 букмаркинг сайта, които я ползват същата тема, но с други цветове. има и един дето малко си я е модифицирал "по-модерно".
 
Лошото на тез сайтове е, че има много наблъскани start up-и и с последния update на Google има по-голяма вероятност да те накажат отколкото да изкяриш ..

Вижте какво се случи с svejo.net след Content Update и Spam Update
Свежото много рязко го зачистиха и направиха промени, отделно много се ограничиха нещата ( наши и ваши ), да го кажем. А пък некачествения сей линк, както там, така и в другите е много. И се правеше до последно, включително и известни такива и то защото така да се каже все още имаше ефект. Още преди ъпдейтите да дойдат, започнах да си пренаписвам навсякъде споделените материали малко по малко за да добият качество и четимост, не просто ядене за ботовете. Свежо ще се оправи но няма да е достъпен за много хора, дори и за такива които пускат качествен материал ( и в момента се допускат такива, които пускат копи пейст, докато много други им бяха дори изтрити профилите ). Всички ферми за линкове трябва да се променят и всички ние които ги позлваме, да започнем да работим така да се каже :) не е тайна, че всеки гледа да мине метъра, а другите да ограничат и конкуренцията си, което си е ... така да се каже нормално. Ако всеки ще ги ползва е хубаво освен да публикува материал, но и да се споделя в социалните мрежи. Поне аз така се опитвам да процедирам до където ми стигат възможностите. Според мен тези сайтове лека по лека се превръщат от "link share" във микро-блогове, но споделени. А пък неправилното назоваване на някои от тези сайтове, като "социални мрежи" отдавна не е приложимо.
 
Какво се случило, аз не виждам разлика
Наспамиха си го със залози, ограичиха хората, дето качват що - годе читаво съдържание и си го ползват за лична спамилка ! Вероятно е паднал, не сме го гледали и отваряли от половин година, няма и да го отваряме :)
 
Наспамиха си го със залози, ограичиха хората, дето качват що - годе читаво съдържание и си го ползват за лична спамилка ! Вероятно е паднал, не сме го гледали и отваряли от половин година, няма и да го отваряме :)
не съм срещал чак толкова за залози, поне при мен не са се падали. Иначе по-бавно се индексира съдържанието вече. Трафика от четящи определено се смали много.
 
не съм срещал чак толкова за залози, поне при мен не са се падали. Иначе по-бавно се индексира съдържанието вече. Трафика от четящи определено се смали много.
Започне ли Google да индексира по-бавно голям сайт и да го обновява по-рядко , работата върви само в една посока : )
 
Наспамиха си го със залози, ограичиха хората, дето качват що - годе читаво съдържание и си го ползват за лична спамилка ! Вероятно е паднал, не сме го гледали и отваряли от половин година, няма и да го отваряме :)
Ами не е паднал:) следим, нещата ограничени са хората които копират съдържание и точно заради тях бяха паднали, а сега си тръгнаха нещата както трябва.
 
който искам акунт ще му направим не проблем да пише на мен или @OtgovorMi , но трябва се спазват правилата стриктно, за да може да има ефкет от тези сайтове ... всеки който е искал сме му направили профил на никой не сме отказали, давам и 2 ри шанс на хората който НЕ спазват правилата и постноянно качват дублирани текстове и т.н ... Но не може да е като разграден двор като преди 10 години....
 
Кой са платени? Сигурно има нещо като допълнително заплащане за някакви спонсорирани и стикнати на върха в категория, ама като цяло май не се плащат.
В 3 от сайтовете пробвах, изисква СМС за да се добави линк.
 

Горе