ДОЛУ РЪЦЕТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ЗЕМЯ!

От: ДОЛУ РЪЦЕТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ЗЕМЯ!

Като станаш англичанче може да ми викаш имигрантче - Сега тия приказки, ако ти стиска може да ги разправяш на сирийците дето са плъзнали из София

А това за нелегалното в началото направо ме уби от смех - ама то вие националистчета недоносени хич не може и да ви мине през акъл че българин може легално да отиде в бяла държава да прави бял бизнес и да живее като бял човек.

Предпочитате да мислите за всички като за миячи на чинии и кенефи та да разправяте колко сте горди че сте си останали в БГ.

ПП
Всъщност в миенето на чинии и кенефи няма нищо лошо особено когато го правиш за над 3000лв на месец - Определено е по добре от това да правиш свирка на шефа ти за 500лв - ама това е друга тема ще ти я разправям друг път че ти дойде в повече инфото за тая вечер.
Англия ли е бяла държава бе, ходи се разходи из Лондон :lol: Аз живея като бял човек и в България, на мен пък са ми смешни емигрантчета като теб, които си мислят, че като са отишли на острова са хванали Господ за шлифера. Статистиката си говори достатъчно - милиони англичани напускат острова, за 10 години над 6 милиона. Лично аз познавам такива, а ти ми се радвай, че разхождаш кучета и прибираш някой паунд.

Не знам какво е да миеш чинии, а свирки на шефове не правя, щото сам съм си шеф и ще е извратено. А и да, 3000 лева/долара/паунда не са кой знае колко много. Ако имаш акъл, и в България ще ги изкарваш без проблем. Ама друго е в България да имаш 3 бона на месец, друго е да плащаш 500-1000 паунда на месец за квартирка в лондонското сити.

п.п. заради комуняги като теб, дето им викат лейбъристи, политиката на отворените врати иба мамата на острова. Не очаквам да ме разбереш, щото си цоциалист, абе всъщност нали нямаше да пишеш повече?
 
От: ДОЛУ РЪЦЕТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ЗЕМЯ!

Англия ли е бяла държава бе, ходи се разходи из Лондон :lol: Аз живея като бял човек и в България, на мен пък са ми смешни емигрантчета като теб, които си мислят, че като са отишли на острова са хванали Господ за шлифера. Статистиката си говори достатъчно - милиони англичани напускат острова, за 10 години над 6 милиона. Лично аз познавам такива, а ти ми се радвай, че разхождаш кучета и прибираш някой паунд.

Не знам какво е да миеш чинии, а свирки на шефове не правя, щото сам съм си шеф и ще е извратено. А и да, 3000 лева/долара/паунда не са кой знае колко много. Ако имаш акъл, и в България ще ги изкарваш без проблем. Ама друго е в България да имаш 3 бона на месец, друго е да плащаш 500-1000 паунда на месец за квартирка в лондонското сити.

п.п. заради комуняги като теб, дето им викат лейбъристи, политиката на отворените врати иба мамата на острова. Не очаквам да ме разбереш, щото си цоциалист, абе всъщност нали нямаше да пишеш повече?


Гроздето определено е кисело. Ето това им е хубаво на пишман националистчетата, че по далече от Калотина не са ходили и си мислят че живеят - А колкото до наемите в Ситито мога само да ти кажа че с 1000 паунда на месец вероятно трудно може да намериш легло в обща стая на някое изтърбушено общежитие - А самостоятелен апартамент едва ли ще намериш под 3000 паунда - Ама да не ти обърквам мислите щото ти си мислиш че можеш да изкарваш по 3000лв и това са много пари.

А колко си работиш за тебе и дали правиш свирки на шефа ти си знаеш - Достатъчно е човек да ти прегледа постовете и си личи че пишеш предимно след работно време и понякои път тук таме в обедната почивка. Сигурно е гадничко да ти стоят постоянно на главата разни шефчета и да не ти дават да ровиш в нета, ама пък нали за това идва на помощ национализма да се успокояваш че така е по добре от колкото да разхождаш кучета.
 
От: ДОЛУ РЪЦЕТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ЗЕМЯ!

Кое е кисело бе пакистанецо? Аз ли да живея под наем цял живот, аз ли да броя евроцентовете в скъсания си джеб, аз ли :lol: Пролетарий си ти, едно апартаметнче нямаш :arrow:

Достатъчно е човек да ти прегледа постовете и си личи че пишеш предимно след работно време и понякои път тук таме в обедната почивка.
:lol: Явно не си запознат, че съществува повече от една часова зона и е нормално много от нас да стоят до късно през нощта. Нищо, за амбулантната търговия не се иска толкова много акъл. Айде бъди здрав :lol:
 
От: ДОЛУ РЪЦЕТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ЗЕМЯ!

Все още се чудя след като е толкова евтина земята кой изобщо си прави труда да продава. То само разходите по преговорите/обявата, за транспорт и документите за продажбата надали ще бъдат покрити с продажната цена. Проблем, май, не са ни законите, а това, че има "патриоти", които си продават земята.
 
От: ДОЛУ РЪЦЕТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ЗЕМЯ!

Казуса не е цената на земята, а нейната собственост и запазване за българските поколения
Що всичко обръщате на търговийка и европейски алъш вериш, не мога да ви разбера промитите европейски мозъчета
Тъй ли си купувате европейско самочувствие, като разпродавате българската си идентичност

Шманта, кво ме интересува на къв наем си в Лондон, искаш и аз да плащам на твоя хазаин наем за бащината си земя ли?
Голям европеец са бараш, ма си забравил кой си и от къде си
 
От: ДОЛУ РЪЦЕТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ЗЕМЯ!

Динкс тебе кой те натиска та звъниш ???

Тая земя в гробищата ли ще я носиш??? Чужденците с тирове ли я изнасят ??? Някой да виждаш да купува земя въпреки че и в момента това е възможно??? Някъде да видя да пиша аз какъв наем плащам???

Аз много добре знам кой съм и от къде съм но хора дето не са си показвали носа от вкъщи и ми се правят на националистчета да си избиват комплексите не могат да ми дават наклон на хуя


А на оня умник с часовите зони само да му кажа че форума си е в правилната часова зона и от където и да го погледнеш над 90% от постовете са му в извън работно време което ясно показва кой си работи за него и кой прави свирки от 8 до 5 - Ама нали за това са анонимни форумите та да се правят на герои комплексарите - за това ще го уважим - Щом казва че е Баровец и печели по 3к + на месец нека да е така дал бог и на останалите.

Амин
 
От: ДОЛУ РЪЦЕТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ЗЕМЯ!

Динкс тебе кой те натиска та звъниш ???

Тая земя в гробищата ли ще я носиш??? Чужденците с тирове ли я изнасят ??? Някой да виждаш да купува земя въпреки че и в момента това е възможно??? Някъде да видя да пиша аз какъв наем плащам???

Аз много добре знам кой съм и от къде съм но хора дето не са си показвали носа от вкъщи и ми се правят на националистчета да си избиват комплексите не могат да ми дават наклон на хуя


А на оня умник с часовите зони само да му кажа че форума си е в правилната часова зона и от където и да го погледнеш над 90% от постовете са му в извън работно време което ясно показва кой си работи за него и кой прави свирки от 8 до 5 - Ама нали за това са анонимни форумите та да се правят на герои комплексарите - за това ще го уважим - Щом казва че е Баровец и печели по 3к + на месец нека да е така дал бог и на останалите.

Амин

Абе, не ме интересува, кой кви намерения има за мойта земя, не мойш ли да схванеш
Бащината ми земя не се продава на парче за европейско самочуствие, разбра ли ма, оФца
Не ми трябва някой да ми казва кво ще правя в собствения си двор
Аз се боря за Свобода, а ти за кво се бориш? за европейски свирки ли, смешник
 
От: ДОЛУ РЪЦЕТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ЗЕМЯ!

Офца може да викаш на майка ти щото не те е научила на повече възпитание когато е трябвало.

Бащината ти земя никой не те кара да я продаваш на сила нито те кара да я продаваш на чужденци - Защо обаче реши че ти ще определяш на останалите хора на кого да продават бащините си земи. За това има право на собственост за да може всеки да се разпорежда със собствеността си.

Ти вероятно си поробен щом се бориш за свобода сигурно и ти като оня с часовите зони си попаднал на кофти шеф - Аз съм свободен и не ми се налага да се боря за нищо жизнено важно - Просто се наслаждавам на живота и на глупостта на другите дето си тровят живота с щуротии все едно ще живеят вечно
 
От: ДОЛУ РЪЦЕТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ЗЕМЯ!

Земята трябва да се запази за следващите поколения българи и граждани на държавата! Това е, няма какво повече да се обсъжда. Евроидиоти и либерални талибани не могат да проумеят елементарни неща за същността на националната държава - техен проблем.

А на оня умник с часовите зони само да му кажа че форума си е в правилната часова зона и от където и да го погледнеш над 90% от постовете са му в извън работно време което ясно показва кой си работи за него и кой прави свирки от 8 до 5 - Ама нали за това са анонимни форумите та да се правят на герои комплексарите - за това ще го уважим - Щом казва че е Баровец и печели по 3к + на месец нека да е така дал бог и на останалите.
Ставаш все по-смешен. Имаш ли идея колко ч. е в Ню Йорк, когато в София е 1 сутринта? :lol:
 
От: ДОЛУ РЪЦЕТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ЗЕМЯ!

Смешният си ти защото не си в Ню Йорк, а в България и на постовете ти много ясно личи в колко часа са пускани

Но ти не се впрягай както казах ние ще се направим, че ти вярваме нали за това е форума да се подкрепяме - Щом казваш че си шефче - Значи си шефче
 
От: ДОЛУ РЪЦЕТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ЗЕМЯ!

Офца може да викаш на майка ти щото не те е научила на повече възпитание когато е трябвало.

Бащината ти земя никой не те кара да я продаваш на сила нито те кара да я продаваш на чужденци - Защо обаче реши че ти ще определяш на останалите хора на кого да продават бащините си земи. За това има право на собственост за да може всеки да се разпорежда със собствеността си.

Ти вероятно си поробен щом се бориш за свобода сигурно и ти като оня с часовите зони си попаднал на кофти шеф - Аз съм свободен и не ми се налага да се боря за нищо жизнено важно - Просто се наслаждавам на живота и на глупостта на другите дето си тровят живота с щуротии все едно ще живеят вечно

Ей, шматка, недей намесва родители и роднини, щото сигурно няма да искаш да видиш как го възприемам
Аз съм против закон, който ми се вменява от Брюксел, и се боря за Българска Независимост
А ти си една оФца, от общото стадо на европейския овчар и блееш по европейски, ма си забравил с кво мляко си закърмен
Тоест, ти си една средностатистическа европейска оФца
Блей си на воля, да ти ева и европейската свобода
 
От: ДОЛУ РЪЦЕТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ЗЕМЯ!

Точно сега е момента да ми покажеш как го приемаш щото съм си в БГ ако исакш на ЛС ми напиши кога искаш да ме видиш да ми обясниш

А ако не искаш да бъдат намесвани близки и познати си мери приказките в личните квалификации - Ако не си забелязал те не се толерират във форума и не може да очакваш че като обиждаш останалите ще стоят и ще ти се радват
 
От: ДОЛУ РЪЦЕТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ЗЕМЯ!

Смешният си ти защото не си в Ню Йорк, а в България и на постовете ти много ясно личи в колко часа са пускани

Но ти не се впрягай както казах ние ще се направим, че ти вярваме нали за това е форума да се подкрепяме - Щом казваш че си шефче - Значи си шефче

И като съм в България не мога да работя с хора от САЩ, така ли? Че как си говорим двамата с тебе сега, след като сме на хиляди километри един от друг :lol:
 
От: ДОЛУ РЪЦЕТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ЗЕМЯ!

Ред разбрахме се. Ти си шефче което предимно спи от 8 сутринта до 13 на обяд и след това от 15 до 17.30ч българско време - защото бизнеса ти е с Ню Йорк и през останалото време трябва да си буден за да можеш да работиш с Ню Йоркските си бизнес партньори.

Нали се разбрахме че ще си вярваме :)

ПП
И не си говори а си пишем и не сме на хиляди километри освен ако не си в Щатите
 
От: ДОЛУ РЪЦЕТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ЗЕМЯ!

Точно сега е момента да ми покажеш как го приемаш щото съм си в БГ ако исакш на ЛС ми напиши кога искаш да ме видиш да ми обясниш

А ако не искаш да бъдат намесвани близки и познати си мери приказките в личните квалификации - Ако не си забелязал те не се толерират във форума и не може да очакваш че като обиждаш останалите ще стоят и ще ти се радват

Винаги съм на линия, още повече, когато имат претенции към майка ми и баща ми
Личните обиди са едно, но да почнеш да нареждаш по майчина и бащина линия, според мене е комплексарско
 
От: ДОЛУ РЪЦЕТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ЗЕМЯ!

Прочети си предните няколко поста насочени към мен и виж какви квалификации си използвал и след това прецени дали правилно съм ги пренасочил към твоите близки.

Това че форумът е анонимен не означава че трябва да се обиждаме взаимно. Можем да спорим по идеологически икономически и други тези но не трябва да се преминават границите на доброто отношение между потребителите на форума.
 
От: ДОЛУ РЪЦЕТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ЗЕМЯ!

Ред разбрахме се. Ти си шефче което предимно спи от 8 сутринта до 13 на обяд и след това от 15 до 17.30ч българско време - защото бизнеса ти е с Ню Йорк и през останалото време трябва да си буден за да можеш да работиш с Ню Йоркските си бизнес партньори.

Нали се разбрахме че ще си вярваме :)

ПП
И не си говори а си пишем и не сме на хиляди километри освен ако не си в Щатите
Явно за теб е непонятно как човек може да работи вечер. По нищо не се различаваш от сините талибани, които ме изкараха бесепар. Измисли си сега, че съм бачкал в офис, и че съм пишел мненията си след работа и си го повтаряш. Накрая ще вземеш да си повярваш :lol: Само, че баце, вчера имам 20 евро рпм на един от сайтовете си и 10к импресии, айде сметни колко пари съм направил докато ти пиша по нощите във форума :lol:
 
От: ДОЛУ РЪЦЕТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ЗЕМЯ!

Ред сори че те натиснах по болна явно за теб тема - Аз също работя и по нощите обаче имам постове през цялото денонощие защото съм почти постоянно на компа и няма кой да ми виси на главата - докато при теб ми направи впечатление че през обичайно работно време от 8-17ч нямаш посотве за сметка на това през почивните дни пишеш през целият ден. А това че имаш сайтове никой не го оспорва хиляди хора бачкат по фирми и в същото време изкарват допълнителни пари онлайн.

Не мога да разбера на някакви комплекси ли се дължи цялото ти отношение към труда - Няма нищо срамно нито да миеш чинии нито да разхождаш кучета още повече да бачкаш в офис да не е приятно и аз преди 15 години съм работил за други хора но това е неизбежно когато започваш от нулата.
 
От: ДОЛУ РЪЦЕТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ЗЕМЯ!

По-скучен псевдоспор не съм имал от много време. Не бе, не работя в офис, пиша като ми е кеф. Спя до късно, тренирам през деня, бягам, ходя на пазар, барам си мъдите, като ми е кеф сядам пред компа и работя. Няма срамно да работиш, има срамно да имаш големи претенции, да благославяш западните държави, а там да паразитираш върху техните социални системи.
 

Горе