ДОЛУ РЪЦЕТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ЗЕМЯ!

dintronix

New Member
Стига вносни идеологии, време е да върнем свободата си и да защитим своето право
България не се продава на парче, не ни трябват такива 'инвеститори'
Българската земя е напоена с кръвта и потта на дедите ни, и ще си остане българска!

[video=youtube;6i_-GixTomg]http://www.youtube.com/watch?v=6i_-GixTomg[/video]
 
От: ДОЛУ РЪЦЕТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ЗЕМЯ!

Май трябват повече националисти и хора развяващи българското знаме, а не европейското
 
От: ДОЛУ РЪЦЕТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ЗЕМЯ!

Май трябват повече националисти и хора развяващи българското знаме, а не европейското
Комонис!!! За какво ти е българската земя, като има европейска?!
 
От: ДОЛУ РЪЦЕТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ЗЕМЯ!

Устафка! на комонистическия интернационал:mrgreen:
 
От: ДОЛУ РЪЦЕТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ЗЕМЯ!

Абе младежи, защо се палите за тази земя. Това е поредния повод за разни кампании по промиване на мозъци. И в момента без да е паднал никакъв мораториоум няма никакъв проблем чужденци да купуват българска земя. Ако не сте забелязали да ви светна че една голяма част от черноморското крайбрежие е собственост на руски граждани, а тук там и на някои други. В почти всяко българско село има по няколко имота закупени от английски граждани, а в някои села закупените имоти са значително количество. Има големи площи земеделска земя, която също е собственост на чужденци и си я обработват хората и си живеят кротко и мирно. Не разбирате ли че това ограничение, което съществува само на хартия в нашата конституция винаги е било кухо и в момента има поне 100 начина да се заобиколи, което по принцип прави съществуването на ограничението абсолютно безсмислено.
 
От: ДОЛУ РЪЦЕТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ЗЕМЯ!

И това трябва да се промени, не само да се удължи мораториума, трябва тотална забрана на българска земя на чужденци!

[video=youtube;o9InUAoSFSk]http://www.youtube.com/watch?v=o9InUAoSFSk[/video]
 
От: ДОЛУ РЪЦЕТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ЗЕМЯ!

И това трябва да се промени, не само да се удължи мораториума, трябва тотална забрана на българска земя на чужденци!

:mrgreen:
а трябва ли да забраним чужденци да развиват бизнес в България?
 
От: ДОЛУ РЪЦЕТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ЗЕМЯ!

Ох тук толкова популстки нац. лъха, че не знам - тотални забрани за всичко, ако може после си искайте прогрес. То като се замисля има вече Атака се обича с ДПС, това ако не е прогрес то не знам кво е, а народа той ясен да го духа ....
 
От: ДОЛУ РЪЦЕТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ЗЕМЯ!

Единия начин е да сме отворени към света, а другия е да станем като Северна Корея - там със сигурност никой чужденец не може да си купи земя.

А за какво да им забраняваме?

Те англичните дойдоха тук, купиха си имоти и сега се чудят какво да ги правят, защото когато са ги купували са си нямали представа, че идват на такова мизерно място, и като разбраха къде организирано, къде по единично започнаха да си ходят.

Само руснаците си стоят тук и не бягат, защото при тях е по-зле.
 
От: ДОЛУ РЪЦЕТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ЗЕМЯ!

Акаунт не си прав трябва да им се забрани щото като видят че не им харесва си я товарат на тирове и си я карат на майната си и накрая ще останеме без земя.

Както беше казал класика - Боже колко мъка има по тоя свят боже
 
От: ДОЛУ РЪЦЕТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ЗЕМЯ!

ЗЕМЕДЕЛСКА ЗЕМЯ бе колеги, какво общо има това с къщурите? Никой не казва собственост, говори се за земеделска земя. Казвате, че е глупост така ли?

Я ми кажете как е създадена еврейската държава, знаете ли?

Единия начин е да сме отворени към света, а другия е да станем като Северна Корея - там със сигурност никой чужденец не може да си купи земя.
Я ми кажи колега, в Австрия можеш ли да си купиш свободно земеделска земя?
 
От: ДОЛУ РЪЦЕТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ЗЕМЯ!

:mrgreen:
а трябва ли да забраним чужденци да развиват бизнес в България?
Чужденци трябва да развиват бизнес от който НИЕ имаме полза.
 
От: ДОЛУ РЪЦЕТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ЗЕМЯ!

На Марс също не можеш да си купиш свободно земя особено земеделска.

На оная работа ми писна от пишман патриоти проблема в БГ не е че не може да се купува земя - такава се продава от десетилетия на чужденци - Проблема е че няма кой да я купи и разни местни тарикати изнудват хората да им я купуват на безценица или директно я заграбват без да ги питат и никой не се занимава да си я търси.

Толкова е скъпа тая българска земеделска земя че един квадрат струва по малко от литър минерална вода вие си правете сметка щом и на тая цена няма кой да купува на какъв хал сме.
 
От: ДОЛУ РЪЦЕТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ЗЕМЯ!

Ало, имигранчето, я успокой топката да не ти казвам на мен от какви ми е писнало на уя. Българска земя се изкупува, от всякакви. И ще продължава да се изкупува, щото е евтина и щото се позволява. Айде гледай си там островната търговия и остави патриотите да ги е грижа за това, за което дедите ни са умирали.
 
От: ДОЛУ РЪЦЕТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ЗЕМЯ!

„под формата на гражданскоправни сделки ще бъдат разпродадени големи части от нашата обработваема земеделска земя, която е най-плодородната в цяла Европа. Поради спецификата на земеделското производство, купувачите на земеделска земя ще бъдат изключително и само от съседните ни държави. (…) Държавна политика ще стане на икономически по-силните и по числеността на населението по-големи наши съседи, настоящи и бъдещи членове на ЕС, да изпращат в нашата стана богати купувачи, които да закупуват големи площи земеделска земя. Постепенно и методично българският етнос ще бъде изтласкван от закупените и прилежащите към тях земи, а настанилите се там етноси в недалечно бъдеще ще поискат обособяването на автономни териториални образувания. Никакви гратисни периоди, дирижирани от ЕС и никакви последващи законови ограничения на свободния режим за закупуване на земя от граждани и юридически лица от други страни-членки на ЕС няма да спрат ерозията на единната българска държава. (…) Не може прокламираният от ЕС принцип за свободно движение на стоки, лица, услуги и капитали да бъде по-висш принцип от принципа за националния суверенитет. (…) Изведнъж държавата сама ще се постави в положение да бъде изхранвана от чужденци. А какво бъдеще има тази държава, която няма собствена земя и не може да изхрани собствения си народ?“

цялата статия
 
От: ДОЛУ РЪЦЕТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ЗЕМЯ!

Изясни си първо значението на думите дето използваш и после ми обяснявай къде ти е писнало.

Държавата отдавна не може да се изхранва сама докарах ме го до там че от години не се ядат български картофи домати чушки краставици и каквото се сетиш още

Единствено май само на жито все още не сме нетни вносители

Ама щом е по добре земята да пустее нека да не се продава, а хората на село дето имат само по едни голи цървули и наследство по 200 - 500 декара земя дето и да искат няма как да я обработват да си останат мизерници до живот
 
От: ДОЛУ РЪЦЕТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ЗЕМЯ!

Имигрантче си за англичаните, много добре знам какви думи използвам ;) И най-вероятно си бил незаконно имигрантче в началото. Точно пък ти, дето си неграмотен като пакистанец, да ми говориш да си изяснявам каквото и да е, айде моля ти се.

Държавата може да се изхранва, но няма политика. Днеска земята ще пустее, утре ще се обработва, както се обработваше преди. Един народ изгуби ли земята си, какъв народ е? Може ли да има държава, в която собствеността да не е на граждани на държавата? Тая земя с кръв е спечелена, радвам се че има хора, които не са го забравили. А вие евроатлантиците си гледайте бизнеса с китайски контейнери, правете си алъшверишите с реплики и не мислете за неща, от които сте се отказали доброволно.
 
От: ДОЛУ РЪЦЕТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ЗЕМЯ!

Като станаш англичанче може да ми викаш имигрантче - Сега тия приказки, ако ти стиска може да ги разправяш на сирийците дето са плъзнали из София

А това за нелегалното в началото направо ме уби от смех - ама то вие националистчета недоносени хич не може и да ви мине през акъл че българин може легално да отиде в бяла държава да прави бял бизнес и да живее като бял човек.

Предпочитате да мислите за всички като за миячи на чинии и кенефи та да разправяте колко сте горди че сте си останали в БГ.

ПП
Всъщност в миенето на чинии и кенефи няма нищо лошо особено когато го правиш за над 3000лв на месец - Определено е по добре от това да правиш свирка на шефа ти за 500лв - ама това е друга тема ще ти я разправям друг път че ти дойде в повече инфото за тая вечер.
 
От: ДОЛУ РЪЦЕТЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ЗЕМЯ!

Земята винаги е била проблем и навремето точно заради нея е имало войни. Малко трудно се регулират тези неща и особено когато сме се натресли в Европейския съюз, чиято основна цел е свободен трансфер на капитали и ресурси (включително недвижимо имущество). Освен проблемът със земеделската земя, голям проблем е експлоатирането на полезните изкопаеми. Проблемът е бая сложен, защото хем не можем да се затворим като Северна Корея, хем и не можем да позволим да ни разграбват богатствата. Конкретно по тази тема мнението ми не е крайно, но повече клоня към създаване на някакви ограниченията за собствеността на чужденци и чуждестранни юридически лица (т.е. напук на ЕС и идеите на ЕС). Не подкрепям предложението за забрана за право на собственост на юридическо лице регистрирано в България с чуждестранни собственици. Щом е регистрирано в България, то ще плаща данъци в България (т.е. няма да храним чешките пенсионери), което го прави не по-различно от другите български дружества.
 

Горе