Дава ли малкия град предимство

От: Дава ли малкия град предимство

Малкият град дава предимство, но си има и минуси. Ако през повечето време от годината живееш в голям град ти се иска да отидеш някъде на почивка, за да се отървеш за няколко дена от проблемите си и да си отдъхнеш. Ако постоянно живееш в малък град, все някога ще ти стане скучно, защото не е така динамичен като големия.
 
От: Дава ли малкия град предимство

Кажи си мярката за голям град и малък град, щото мярките са различни, Ми се струва
 
От: Дава ли малкия град предимство

Динамиката има приблизителна стойност на т.н. "живец", който до известна степен се препокрива с щастието, което всички търсим и е равносилно на цялостния успех, в който се намираме в дадения момент. (Това като пия едно кафе, и не зная какви ги дрънкам. А ако ударя една ракия...? :lol: )

С други думи може и да се намирам в една пустош, но с точния човек до себе си да се чувствам на 15 и да лудея, въпреки че съм на почти 30. Големината (на града) е фактор, променлива, но във формулата е важно да добавим всички влияещи, за да сме най-близо до истината.
 
Последно редактирано:
От: От: Дава ли малкия град предимство

Динамиката има приблизителна стойност на т.н. "живец", който до известна степен се препокрива с щастието, което всички търсим и е равносилно на цялостния успех, в който се намираме в дадения момент. (Това като пия едно кафе, и не зная какви ги дрънкам. А ако ударя една ракия...? :lol: )

С други думи може и да се намирам в една пустош, но с точния човек до себе си да се чувствам на 15 и да лудея, въпреки че съм на почти 30. Големината (на града) е фактор, променлива, но във формулата е важно да добавим всички влияещи, за да сме най-близо до истината.

богатото въображение и позитивизъм е с предимство :) С който и да си има вероятност да ти омръзне. Градът не е виновен. Свикването спрямо кое е от значение. Но за мен така или иначе е по-вдъхновяващо да се развиваш в по-голям град. Опитът е по-ценен от теорията. Като, да си работил в малка и голяма фирма. Да си имал малко и много гаджета, без задължително, да си била парясница. Просто опит. Да си направил/а 2 и 1000 фреша- абе и въпрос на адаптация :)
 

Горе