Даите малко акъл за популязирането на форум на град :)

rUMENcho

New Member
Абре я даите некаква идея. Направих си форумче, което смятам да стане 'градско'. Какво имам в предвид. Ами аз съм от Стара Загора, а форума се казва forum starazagora biz . Нали ме разбирате. Та, я кажете некоя идея как да го популяризирам? Има ли някакви тертипи ... или фатки .. не знам и аз. Просто нищо не ми идва на ум.

Благодаря ви ;-)
 
Добре дошъл тук, радвам се че си с нас и си почнал да развиваш форума за този град. Идеята ти е много готина и добре специализирана. Еми както препоръчаха другите - може да избираш няколко метода за реклама. Ако има и сайтове в твойта сфера (за този готин град), може да смениш някое друго линкче.

И coolice е много прав за инфото, колкото по-добро и уникално е, толкова повече хората ще станат част от него. Примено актуални новини за града - всеки ще иска да чуе, освен това и коментарите на всеки отделен член на форума ще играят добре като инфо - всеки има различни неща за споделяне.

Успехи и приятен престой тук... :wink:
 
Евтин и бърз начин като го понапълниш с теми правиш едно клипче за града и лекичко вмъкваш тук там и твоя форум и го пускаш в vbox7. Подчертавам без да СПАМИШ
 
Blinky, благодаря за топлото посрещане! Определено ме спечели за редовен потребител на форума :)

Благодаря и на останалите за добрите съвети! Ще се възползвам от тях. А също и нови такива бих приел на драго сърце!

Благодаря! :)
 
Ако ще правиш нещо на локално ниво, стикерите са добра оферта. За 10 лева можеш да изпечаташ няколко стотин чернобели стикера и да налепиш по цяла Зара спирките с тях. Върши работа, пробвано е. Другите вариянти за популяризиране са дискутирани вече нашироко из форума, просто се зачети и ще ти дойдат идеи, сигурен съм.
 
Да наистина е вървежна формулата на ЮК със стикерите.
Напипай разписанието на градския транспорт и го дай като инфо! :idea:
 
стикери с част от разписанието на градския транспорт е добра идея (мерси на Такамато) и надпис прочете остналата част от списъка и още полезна информация в форума ввв.

Но първо понатрупаи известно количество полезни постове и статии :)
 
Както и предстоящи ремотни в града, предстоящи събития през тази година, инфо за администрацията на града и ей такива неща, които могат да заинтересуват гражданите на Стара Загора. Колкото по-уникално и ценно инфо имаш, толкова повече посетители ще четат с интерес форума. А те са наясно че след твоето мнение/пост ще има и такива на членовете му с различни гледни точки по дадена тема.

И актуалността на форума ще е малката (по-скоро голямата) зарибявка даденият посетител да се запише и да следи последни теми - все пак ако е решил да получава инфо за града си - ще знае че най-прясната информация ще е так.
 
rUMENcho каза:
Абре я даите некаква идея. Направих си форумче, което смятам да стане 'градско'. Какво имам в предвид. Ами аз съм от Стара Загора, а форума се казва forum starazagora biz . Нали ме разбирате. Та, я кажете некоя идея как да го популяризирам? Има ли някакви тертипи ... или фатки .. не знам и аз. Просто нищо не ми идва на ум.

Благодаря ви ;-)

По-лесно от това няма ;)
Казваш на всички приятели пускаш няколко обяви в вестника и си готов
 
От: Даите малко акъл за популязирането на форум на град :)

Тениски с твоят сайт, лого, размяна на линкове, банери и няколко хедъра и каниш приятели... :)
 

Горе