Дайте мнение по този тип сайтовете....

От: Re: Дайте мнение по този тип сайтовете....

Днес май в сутрешния блог на някоя телевизия имаше цяла тема "Кой обяви, че Емануела е мъртва". Смятайте щом такива медии се възмущават от такива тема, за какво иде реч. Както казаха вече, няма как без такива сайтове. Все едно да сме без Шок или Уикенд, Галерия, и подобни жълтурки.

Няма да забравя последните такива заглавия, чак да те хване страх. Не само влизат в личното пространство на хората, но прекаляват като правят гадни заглавия и новини, за да привлекат трафик. И пак се питам, кои рекламодатели са доволни от позиционирането на бранда им до такава новина. ;)
Тези които ги интересува да имат трафик, но не и какъв ще е той ;)
 
Re: От: Re: Дайте мнение по този тип сайтовете....

Тези които ги интересува да имат трафик, но не и какъв ще е той ;)
Да, трафик мечта. :) Нали....да ти се изпъне корема от кеф. Нищо, щом има кой да плати за него, нека го иам. ;)
 
От: Re: От: Re: Дайте мнение по този тип сайтовете....

Да, трафик мечта. :) Нали....да ти се изпъне корема от кеф. Нищо, щом има кой да плати за него, нека го иам. ;)

Аз лично никога не бих платил за реклама в такъв сайт, пък дори да е 1 000 по-евтино от другите сайтове с еднакакъв трафик :)
 
От: Дайте мнение по този тип сайтовете....

Ако трябва да бъдем честни, вярно си е "гнусен бизнес", но може наистина да ти докара стабилни допълнителни доходи, предвид минималните инвестиции, които са ти нужни. Не е трудно да се докара една минимална заплата на месец от подобен сайт, никак даже. От опит. :)
А, че това "Емануела почина" и тн, са доста брутални.. верно си е, трябва да има някакъв морал, контрол... и без такива "сензации" се получават нещата.
 
От: Дайте мнение по този тип сайтовете....


Напълно правилно. Тази "сензация" е твърде брутална, и ако няма последствия като нищо ще си продължаваме да четем подобни простотии. Като някои девлопъри нямат морал, да не пускат такива неща и като не може да се упражнява някакъв контрол, то подобно последствие, ще породи поне маааалко страх, и следващият път ще се замислят.... поне за 10 секунди, преди да пуснат нещо подобно.
 
От: Дайте мнение по този тип сайтовете....

А бе хора както няма лоша реклама така няма и лош трафик!
Просто се монетаризира по трудно :D
 
Re: От: Дайте мнение по този тип сайтовете....

А бе хора както няма лоша реклама така няма и лош трафик!
Просто се монетаризира по трудно :D

Абе явно не. Монетеризира си се супер. А когато е по много, още по-добре. :)

Живи и здрави да са най-вече, а както се пише, то си е за кликачите. Всеки с мозък знае кой сайт да си следи за достоверна информация и кой, ако иска да прочете нещо скандално и в същото време доста невярно. :)
 
От: Дайте мнение по този тип сайтовете....

Да не забравяме обаче че вече има осъдени за фейсбук клевета
 
От: Дайте мнение по този тип сайтовете....

Моето мнение е,че този тип сайтове са абсолютни несериозни,също като собствениците им ! :)

Ахахаха, що пък да са им несериозни собствениците? :D
 
Re: От: Дайте мнение по този тип сайтовете....

Ахахаха, що пък да са им несериозни собствениците? :D

Хахаха, то е важно доходите да са сериозно, от там и собствениците им ще са сериозни. ;)

Къде къде по-несериозни бизнеси сме виждали да правят добри пари. ;) А и като се замисля на какво дередже са нашите медии последно време, може да мине за нормално. Но това, че прекаляват, малко не го разбирам.
 
От: Re: От: Дайте мнение по този тип сайтовете....

Хахаха, то е важно доходите да са сериозно, от там и собствениците им ще са сериозни. ;)

Къде къде по-несериозни бизнеси сме виждали да правят добри пари. ;) А и като се замисля на какво дередже са нашите медии последно време, може да мине за нормално. Но това, че прекаляват, малко не го разбирам.

И аз съм на твоето мнение, именно затова реших да попитам човечеца, що пък да са несериозни собствениците, все пак нали целта е да има нещо в джоба, в крайна сметка. Предпочитам да имам подобен сайт и да си изкарвам 500лв. месечно и да съм "несериозен", от колкото да имам блог и да правя 50лв. и да съм "сериозен". Примерно. :D
Иначе, прекаляването..... тука си прав, и аз съм против. :)
 
От: Re: От: Дайте мнение по този тип сайтовете....

И аз съм на твоето мнение, именно затова реших да попитам човечеца, що пък да са несериозни собствениците, все пак нали целта е да има нещо в джоба, в крайна сметка. Предпочитам да имам подобен сайт и да си изкарвам 500лв. месечно и да съм "несериозен", от колкото да имам блог и да правя 50лв. и да съм "сериозен". Примерно. :D
Иначе, прекаляването..... тука си прав, и аз съм против. :)
Ок не мислех да ти отговарям дори,но ще споделя моето мнение,което не претендирам,че трябва да е правилно за когото и да било.Според мен преди да получиш първо трябва да дадеш.В случая предоставяме услуга на клиентите (реклами),като предоставяме различни новини и обекти на интерес от потребителите,което пък ни гарантира трафик.Лично аз първо мисля,как да предложа най-доброто,на което съм способен и ако това стане факт парите ще дойдат със сигурност.В случая да кажем,че успяваме да осъществим рекламата,но нека не забравяме,че част от целия кръг са и потребителите (най-важната част) и реалното,което се случва е че ние лъжем хората които ни носят пари,нашите потребители.Аз лично мразя да ме лъжат,ето защо съм против този тип сайтове и подход към нещата като цяло.МИР ! :|
 
От: Re: От: Дайте мнение по този тип сайтовете....

Какво ще рече "лъжем потребителите" това да не ти е онлайн магазин да лъжеш клиента с нещо? Ти си направил сайт за забава, и не караш никой на сила да ти клика по рекламите.
Ок не мислех да ти отговарям дори,но ще споделя моето мнение,което не претендирам,че трябва да е правилно за когото и да било.Според мен преди да получиш първо трябва да дадеш.В случая предоставяме услуга на клиентите (реклами),като предоставяме различни новини и обекти на интерес от потребителите,което пък ни гарантира трафик.Лично аз първо мисля,как да предложа най-доброто,на което съм способен и ако това стане факт парите ще дойдат със сигурност.В случая да кажем,че успяваме да осъществим рекламата,но нека не забравяме,че част от целия кръг са и потребителите (най-важната част) и реалното,което се случва е че ние лъжем хората които ни носят пари,нашите потребители.Аз лично мразя да ме лъжат,ето защо съм против този тип сайтове и подход към нещата като цяло.МИР ! :|
 
От: Re: От: Дайте мнение по този тип сайтовете....

Какво ще рече "лъжем потребителите" това да не ти е онлайн магазин да лъжеш клиента с нещо? Ти си направил сайт за забава, и не караш никой на сила да ти клика по рекламите.
Ти как наричаш,например една новина която не съществува и не е реална.Последното което видях в социалките беше "Азис умря в тежка катастрофа" разбира се не съм го отварял защото знам,че това е пълна глупост.Излъгал ли си потребителя ако му пуснеш линк към " Азис умря в тежка катастрофа",а реално му предоставяш клипче как Азиз си човърка в носа,от къщата на ШитБрадър.Не разбирам защо отричаш,че този тип трафик е на принципа да излъжеш потребителя да отвори връзката към сайта ти " пък квот стане ".
 
От: Re: От: Дайте мнение по този тип сайтовете....

Художествена измислица. И турчулята си присвоиха полови България ама тях не ги съдиш нали?
Ти как наричаш,например една новина която не съществува и не е реална.Последното което видях в социалките беше "Азис умря в тежка катастрофа" разбира се не съм го отварял защото знам,че това е пълна глупост.Излъгал ли си потребителя ако му пуснеш линк към " Азис умря в тежка катастрофа",а реално му предоставяш клипче как Азиз си човърка в носа,от къщата на ШитБрадър.Не разбирам защо отричаш,че този тип трафик е на принципа да излъжеш потребителя да отвори връзката към сайта ти " пък квот стане ".
 
  • Like
Реакции: pst
От: Re: От: Дайте мнение по този тип сайтовете....

Художествена измислица. И турчулята си присвоиха полови България ама тях не ги съдиш нали?

1.Наричай го както искаш,но за мен както и за 90% от потребителите си е чиста лъжа.
2.Не съдя никого,за нищо !
3.Искам да ти кажа,че аз също съм човек с етническа принадлежност и това мен въобще не ме притеснява,нито пък ме прави нещо повече или по-малко от теб.Няма нужда тук да избиваш комплекси и да правиш хейтърски или расистки постове.Ако имаш нещо да ми кажеш давай на лично! Нека не спамим интересната тема!
 
От: От: Re: От: Дайте мнение по този тип сайтовете....

Комплекси ли :lol:
Кво ми пука с ква етническа принадлежност си? Аз мога да мразя който си поискам, така-че не ми давай наклон на уя.
1.Наричай го както искаш,но за мен както и за 90% от потребителите си е чиста лъжа.
2.Не съдя никого,за нищо !
3.Искам да ти кажа,че аз също съм човек с етническа принадлежност и това мен въобще не ме притеснява,нито пък ме прави нещо повече или по-малко от теб.Няма нужда тук да избиваш комплекси и да правиш хейтърски или расистки постове.Ако имаш нещо да ми кажеш давай на лично! Нека не спамим интересната тема!
 

Горе