Дайте някоя яка тема за 1, 2, 3 или 4 Клас

От: Дайте някоя яка тема за 1, 2, 3 или 4 Клас

И на мен ми е любопитно да видя :)

Много ми хареса предложението на SoulReaver :clap:
 
От: Дайте някоя яка тема за 1, 2, 3 или 4 Клас

Адреса не бих го показал, все пак всякакви могат да се намъкнат от тука. Има снимки от празници и тн... За шот няма проблеми обаче.


7107096q.jpg





Може ли да пуснеш линка, ако не е тайна разбира се, да видим как долу-горе изглежда едно такова чудо. Или поне някой скрииншоти.

П.С за хора сайтове не изработвам, така че идеята/темата няма да открадна.
 
От: Дайте някоя яка тема за 1, 2, 3 или 4 Клас

Браво! Много е свежо :clap: Няма начин да не са си го харесали :)
 
От: Дайте някоя яка тема за 1, 2, 3 или 4 Клас

Сайтът е супер, децата ще се радват.
Браво! :clap:
 
От: Дайте някоя яка тема за 1, 2, 3 или 4 Клас

Да, харесаха го, Мерси:) Радвам се, че и на вас се харесва.
 
От: Дайте някоя яка тема за 1, 2, 3 или 4 Клас

Да, харесаха го, Мерси:) Радвам се, че и на вас се харесва.

можеш и по -добре , но явно не си е струвало за другарката НИКОЛОВА
а текстовете ,който са бутони в десно се сливат с фона !
 
От: От: Дайте някоя яка тема за 1, 2, 3 или 4 Клас

можеш и по -добре , но явно не си е струвало за другарката НИКОЛОВА
а текстовете ,който са бутони в десно се сливат с фона !

За без пари толкова, нямам какво да се доказвам в случая. Нищо не се слива с фона, къде го виждаш това?
 
От: От: Дайте някоя яка тема за 1, 2, 3 или 4 Клас

За без пари толкова, нямам какво да се доказвам в случая. Нищо не се слива с фона, къде го виждаш това?

я дясно бутоните ,които ти са текстожи пусни ги тъмни ще изпъкнат!
 
От: От: Дайте някоя яка тема за 1, 2, 3 или 4 Клас

видях как е оригинала дай гги черни

Наистина ли мислиш, че ми се занимава с това? От съвети също нямам нужда:) Каквото е това е... Отделно, че тука опира до въпрос на вкус... казало кучето и си облизало задника:)
 
От: Дайте някоя яка тема за 1, 2, 3 или 4 Клас

Свежо е. И най-важното е, че няма шарения. Определено си се справил добре.


Благодаря за бързия отговор. Предполагах, че ще има различни снимки на децата информация за тях и т.н, за това и предложих само скриин да пуснеш.
 
От: От: Дайте някоя яка тема за 1, 2, 3 или 4 Клас

Наистина ли мислиш, че ми се занимава с това? От съвети също нямам нужда:) Каквото е това е... Отделно, че тука опира до въпрос на вкус... казало кучето и си облизало задника:)

е искаше съвет
 
От: Дайте някоя яка тема за 1, 2, 3 или 4 Клас

Не мисля, че този дизайн е подходящ за първокласници. На децата трябва да им е интересно и забавно. Много интересно, особено. Пък да даваш разни пари за хост+домейн, не си струва. Аз ако бях на твое място, щях да използвам нещо подобно, с елементи, които се плъзгат при смяна на прозореца. Дано терминът "паралакс" ти е познат.kindergarten_website_design_by_niznaika-d3g36xn.jpg
Вероятно ще ме попиташ, дали след 2-3 години дизайнът няма да е много "детински". Ще промениш!
Трябва да се обърне много специално внимание на децата.
Те са бъдещето.
пп: не е умно да скриеш името на сайт, който се индексира от търсачките
 
От: Дайте някоя яка тема за 1, 2, 3 или 4 Клас

Не мисля, че този дизайн е подходящ за първокласници. На децата трябва да им е интересно и забавно. Много интересно, особено. Пък да даваш разни пари за хост+домейн, не си струва. Аз ако бях на твое място, щях да използвам нещо подобно, с елементи, които се плъзгат при смяна на прозореца. Дано терминът "паралакс" ти е познат.Виж файлът 9243
Вероятно ще ме попиташ, дали след 2-3 години дизайнът няма да е много "детински". Ще промениш!
Трябва да се обърне много специално внимание на децата.
Те са бъдещето.
пп: не е умно да скриеш името на сайт, който се индексира от търсачките

Мерси за препоръките, но сайта не е направен за децата да се забавляват на него. Сайта е за родителите и даскалиците!

САЙТА НЕ ГО ПОКАЗАХ ЗА ДА МЕ СЪВЕТВАТЕ И ДА МИ КАЗВАТЕ КАКВО ВИ ХАРЕСВА НА ВАС. САЙТА ГО ПОКАЗАХ, ЗАЩОТО МЕ ПОМОЛИХА!!!

СЪЩО ДА МИ СЕ ПРАВИТЕ НА ВЕЛИКИ ДЕТЕКТИВИ Е ИЗКЛЮЧИТЕЛНА ПРОСТОТИЯ, ПОВТАРЯМ, ИЗКЛЮЧИТЕЛНА ПРОСТОТИЯ! КАК НЕ ВИ ХРУМНА, ЧЕ НА МЕН МИ Е ХРУМНАЛО. ЧЕ НА ВАС ЩЕ ВИ ХРУМНЕ ДА ТЪРСИТЕ ПО РЯДКО СРЕЩАНАТА ФРАЗА, КОЯТО СЕ ВИЖДА НА ШОТА!? ПРОСТО ПРЕДПОЛОЖИХ, ЧЕ НА ПЕДОФИЛА, КОЙТО ИСКА ДА ВИДИ СНИМКИТЕ НА САЙТА, ТОВА НЯМА ДА МУ ХРУМНЕ. ЩОТО НЕ Е ИТ-СПЕЦ КАТО ВАС.

ПО-ГОРНОТО СЕ ОТНАСЯ ЗА ВСИЧКИ СЪВЕТНИЦИ В ТЕМАТА, НЕ ЗА НЯКОЙ КОНКРЕТНО...

ЕБАСИ...
 
От: Дайте някоя яка тема за 1, 2, 3 или 4 Клас

Престарал си се. Един блогер на собствен домейн и да се оправя...

Между другото как избра домейна или другата година нов? :rolleyes:


А, не съм видял, че си писал... Домейна го избра госпожата, неутрален е. Нещо като "Щутчета":) до 4-ти клас ще изкара.
 
От: Дайте някоя яка тема за 1, 2, 3 или 4 Клас

Мерси за препоръките, но сайта не е направен за децата да се забавляват на него. Сайта е за родителите и даскалиците!

САЙТА НЕ ГО ПОКАЗАХ ЗА ДА МЕ СЪВЕТВАТЕ И ДА МИ КАЗВАТЕ КАКВО ВИ ХАРЕСВА НА ВАС. САЙТА ГО ПОКАЗАХ, ЗАЩОТО МЕ ПОМОЛИХА!!!

СЪЩО ДА МИ СЕ ПРАВИТЕ НА ВЕЛИКИ ДЕТЕКТИВИ Е ИЗКЛЮЧИТЕЛНА ПРОСТОТИЯ, ПОВТАРЯМ, ИЗКЛЮЧИТЕЛНА ПРОСТОТИЯ! КАК НЕ ВИ ХРУМНА, ЧЕ НА МЕН МИ Е ХРУМНАЛО. ЧЕ НА ВАС ЩЕ ВИ ХРУМНЕ ДА ТЪРСИТЕ ПО РЯДКО СРЕЩАНАТА ФРАЗА, КОЯТО СЕ ВИЖДА НА ШОТА!? ПРОСТО ПРЕДПОЛОЖИХ, ЧЕ НА ПЕДОФИЛА, КОЙТО ИСКА ДА ВИДИ СНИМКИТЕ НА САЙТА, ТОВА НЯМА ДА МУ ХРУМНЕ. ЩОТО НЕ Е ИТ-СПЕЦ КАТО ВАС.

ПО-ГОРНОТО СЕ ОТНАСЯ ЗА ВСИЧКИ СЪВЕТНИЦИ В ТЕМАТА, НЕ ЗА НЯКОЙ КОНКРЕТНО...

ЕБАСИ...

Не ми е ясно защо форумът толерира такива коментари.
СЪЩО ДА МИ СЕ ПРАВИТЕ НА ВЕЛИКИ ДЕТЕКТИВИ Е ИЗКЛЮЧИТЕЛНА ПРОСТОТИЯ, ПОВТАРЯМ, ИЗКЛЮЧИТЕЛНА ПРОСТОТИЯ! КАК НЕ ВИ ХРУМНА, ЧЕ НА МЕН МИ Е ХРУМНАЛО. ЧЕ НА ВАС ЩЕ ВИ ХРУМНЕ ДА ТЪРСИТЕ ПО РЯДКО СРЕЩАНАТА ФРАЗА, КОЯТО СЕ ВИЖДА НА ШОТА!?
Имаш ли някаква роднинска връзка с Вучков или се правиш на остроумен? :lol:
 

Горе